REKLAMA

REKLAMA

Forum Warszawa

REKLAMA

# perka

29.06.2017 11:08

Co robicie by mieć ładną sylwetkę? Czy któraś z Was korzystała z iqlab.com.pl/index-pl.html#aboutus

# KajaKam.

29.06.2017 18:06

Jeżeli jestś w dobrej formie i masz ten styl to omże spróbuj modelingu. Ja polecić CI mogę na prawdę jedną z najlepszych agencji modelek w WArszawie gdzie odpowiednio się tobą zajmą i pozwolą też w kampaniach sporo zarobić, a mianowicie http://brilliancemodels.com

# Kalina56

17.09.2018 18:49

Czy stosujecie coś na metabolizm? Czy ktoś z Was stosował to- iqmango.pl ?

# lggg

18.09.2018 14:48

Nam się udało nowy sport poznać:) A mianowicie windsurfing oraz kitesurfing nauka była prowadzona w Fun Surf Szkoła Windsurfingu w Chałupach obok Helu:) Więc i warunki pierwsza, i baza pierwsza klasa. Na pogodę też nie dało się narzekać.

 qozaczi

19.09.2018 04:41

Najważniejsza jest determinacja i zaangażowanie w ćwiczenia , bez tego nawet najlepsze diety nie pomogą

 Darful

21.09.2018 13:07

Można też poszukać ciekawy ofert na tej stronie http://meetch.pl/#/wyszukaj/uroda-i-spa
Mnie zaskoczyło to,że cena na tym serwisie co jakiś czas spada...
Robi się konkurencja dla innych tego typu portali ze zniżkami! I dobrze,bo to zawsze z korzyścią dla klienta ;)

# beverly

26.09.2018 12:54

Witaj, żadne zabiegi czy kuracje bez chociażby najmniejszego wysiłku nie przybliżą Cię do wymarzonej sylwetki. Najważniejsze w tym wszystkim jest zdrowa dieta, pozbawiona szybkich, tłustych potraw , słodyczy itd oraz wysiłek fizyczny. Nie jest tajemnicą iż w celu uzyskania założonego efektu musisz pracować nad całym ciałem a nie tylko częścią a więc może być rower, dłuższe spacery, może aerobik, basen czy siłownia? Warto także pomyśleć nad środkiem przyspieszającym redukcje wagi. Z mojej strony mogę polecić Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamawiam ją cyklicznie już od dłuższego czasu od Kasi (kom. 739 202 359), pewna i sprawdzona sprzedawczyni, zawsze pomocna. Sama przesyłka bardzo szybka, dodatkowo jak coś można sprawdzić zawartość przed zapłatą.

 agaxx

27.09.2018 11:01

Aby być w dobrej formie, trzeba być aktywnym fizycznie. Ja wiele godzin spędzam w pracy w pozycji siedzącej, dlatego po pracy staram się dużo ruszać. Jak wiecie jesienna aura nie zachęca do ruchu na świeżym powietrzu, na wyjścia do klubów fitness nie mam czasu, więc idealnym rozwiązaniem jest dla mnie własny sprzęt do ćwiczeń. Od niedawna jestem właścicielką atlasu do ćwiczeń https:// www.marbo-sport.pl /pol_m_ Sprzet-silowy_ Atlasy-do-cwiczen- 1021.html. To fajny sprzęt, można ćwiczyć na nim różne partie mięśni.

# Maur80

27.03.2020 14:21

Znakomitym sposobem na utrzymanie dobrego zdrowia jest regularna suplementacja. Witamina C w proszku świetnie się sprawdza w codziennym stosowaniu i zdecydowanie poprawia odporność organizmu, kondycje psychiczną oraz działanie układu nerwowego. Warto przy tym rozejrzeć się za preparatami, które równocześnie są łagodne dla żołądka.

# ola44

09.03.2021 11:34

Jeszcze rok temu chodziłam do klubu fitness. Wtedy byłam w świetnej formie. Niestety okres kwarantanny spowodował, że moja kondycja uległa pogorszeniu. Wreszcie postanowiłam zainwestować w sprzęt sportowy. Kupiłam go w https:/ /www.marbo- sport.pl. Ćwiczę regularnie. Moja kondycja się poprawiła. Ale mimo wszystko chętnie wybrałabym się na zumbę.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA