REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Klinika Sfera - zabiegi medycyny estetycznej

# go.shia

02.05.2016 01:21

Cześć mam pytanie głównie do pań :) Znalazłam w internecie namiar na Klinikę Sfera, http://klinikasfera.pl, i doktora Krzysztofa Migałę. Czy któraś z Warszawianek może była pacjentką pana doktora? Nie wątpię oczywiście w jego kompetencje, bo opinie w internecie ma świetne, ale chciałabym zadać kilka pytań praktycznych :) Będę wdzięczna za odzew!

 bofajno

07.07.2016 02:09

Oj, nie znam. Jedynie mam doświadczenie z tą kliniką http://klinikaessence.pl/ I akurat ją serdecznie polecam, szczególnie chwalę sobie mezoterapię i depilację woskiem.

# joasia.le

16.07.2016 17:47

#go.shia napisał(a) 02.05.2016 01:21
Cześć mam pytanie głównie do pań :) Znalazłam w internecie namiar na Klinikę Sfera, http://klinikasfera.pl, i doktora Krzysztofa Migałę. Czy któraś z Warszawianek może była pacjentką pana doktora? Nie wątpię oczywiście w jego kompetencje, bo opinie w internecie ma świetne, ale chciałabym zadać kilka pytań praktycznych :) Będę wdzięczna za odzew!

Hej, ja znam bardzo dobrze pana dra i byłam również w Sferze :) Mogę śmiało Ci polecić, to wspaniały specjalista, z wieloletnim doświadczeniem, a mimo to wciąż ma wielkie serce dla pacjentek. To się wbrew pozorom nie tak często zdarza! Co chciałabyś wiedzieć? Ja robiłam w Sferze mezoterapię i zabiegi na cellulit :)

REKLAMA

 wisenka6

14.08.2016 22:17

Jeśli chodzi o medycynę estetyczną to w Warszawie najpewniej udać się do http://klinikamelitus.pl/. W moich kręgach (praca, znajomi, rodzina) korzystamy właśnie z jej usług. Świetni specjaliści, wiele możliwości (zabiegi chirurgiczne, dermatologiczne, laserowe itp.), miła obsługa. Lecznica jest od wielu lat na rynku i niezmiennie na wysokim poziomie. Znane twarze również miałam okazję tam spotkać :)

# karoo39

27.08.2016 14:42

Zdecydowanie polecam Klinikę Sfera i pana dr Migałę :) Świetne miejsce, a pan dr z doświadczeniem godnym podziwu. Robiłam tam botoks, efekt super naturalny - widać precyzję i poczucie estetyki pana dra :) Jeśli chodzi o wybór takich usług, to jestem ostrożna, ale co do Kliniki Sfera mam 100% zaufania :)

# jolka99

26.09.2016 12:06

Niedawno koleżanki z pracy poleciły mi klinikę Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl) przy Pokornej. Szukałam miejsca, gdzie mogłabym wybrać się na depilację laserową nóg. Efekt jest świetny

REKLAMA

# jolka99

26.09.2016 12:08

wszystkie włoski zostały usunięte, skóra jest idealnie gładka. Wcześniej wykonywałam depilację innym laserem i niestety efekt nie był trwały, dlatego laser Vectus polecam wszystkim, którzy zawiedli się na niezbyt profesjonalnej depilacji laserowej.

 warszawianka87

29.09.2016 23:13

Ja również znam klinikę Sfera :) Pan dr Migała to specjalista pierwszej klasy! Ma doświadczenie, jest przy tym bardzo precyzyjny, a to się moim zdaniem w medycynie estetycznej bardzo liczy. Godna polecenia jest także oferta z zakresu chirurgii plastycznej. Siostra w Sferze robiła zabieg plastyki odstających uszu - efekty naprawdę super, a siostra była bardzo zadowolona z opieki podczas zabiegu i po nim :)

# zytka33

12.10.2016 13:12

Ja właśnie szukam miejsca, gdzie mogłabym wykonać taki zabieg na odstające uszy. To mój kompleks od lat i w końcu postanowiłam się go pozbyć! Czytałam sporo opinii o klinikach w Warszawie i Klinika Sfera ma bardzo dobre opinie, siostra znajomej chodzi tam na różne zabiegi i również jest bardzo zadowolona, chodzi do dra Migały, ale nie wiem jeszcze, czy ten pan dr robi też plastykę uszu :)

REKLAMA

 Piotrowska

25.10.2016 22:09

Nie, w tej klinice nie byłam, ale wykonywałam już kilka zabiegów u mirackiego w klinice na ul komisji edukacji narodwej. Ostatnio byłam u nich na liposukcji laserowej, mają nowoczesny laser dzięki ktoremu juz na drugi dzien po zabiegu mozna normalnie funkcjonowac, a efekty w lustrze są widoczne :D

# Kika

20.01.2017 11:41

Polecam Klinikę Medycyny Estetycznej dr Ertuganow - miła, fachowa, profesjonalna obsługa, atrakcyjne ceny i dobry dojazd. Klinika mieści się przy ulicy Popularnej blisko stacji PKP Warszawa Włochy. Z ofertą można zapoznać się : www.medycynaestetyczna24.waw.pl lub pod numerem tel. 505101901

# Klaudia.Blad

15.02.2017 01:21

zabiegi o których mówicie nie są złe, ale nie można zapominać o zdrowiu, co mi piękna buzia skoro pod skórą tworzą się bakterie, wirusy i grzyby. Wolę być piękna i zdrowa (!), dlatego chodzę na regularne badania podologiczne w gabinecie satin, możecie go znaleźć w naszym mieście.

REKLAMA

# mag27

24.02.2017 14:22

Zdecydowanie mogę polecić Klinikę Sfera, jeśli chodzi o medycynę estetyczną są moim faworytem, a wszystko za sprawą wspaniałego pana dr Migały :) Zresztą z tego co wiem, to http://klinikasfera.pl w ich wykonaniu jest na równie wysokim poziomie, koleżanka tam robiła kilka zabiegów i efekty naprawdę super. A przede wszystkim nie mogła się nachwalić profesjonalizmu lekarzy i poziomu opieki.

 gruppa

01.03.2017 17:22

Ja korzystałam z usług medycyny estetycznej w klinice Wilmed. Wcześniej zrobiłam rozeznanie i wiele z moich znajomych miało styczność z tamtejszymi lekarzami i sobie ich chwali. To zadecydowało o moim wyborze :)

# Adelka

28.07.2017 15:26

A czy ktoś z Was słyszał o http://www.innaklinika.pl/? Będę kilka dni na wakacjach w tym mieście i chciałabym przy okazji zafundować sobie usuwanie cellulitu.

# abi

17.11.2017 12:48

Ja zabiegi z medycyny estetycznej robię tylko w zaufanych punktach takich jak [url]www.klinikiziemlewski.pl[/url] . Lubię tam chodzić, przyjemna obsługa, niewygórowane ceny. KLINIKI ZIEMLEWSKI znajdują się zarówno w Warszawie jak i Wrocławiu, Łodzi oraz w Poznaniu. Każda z tych klinik specjalizuje się w jednej, konkretnej dziedzinie, polecam.

# swiniakrakowska

17.11.2017 12:53

super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy

# Afeenera98

23.11.2017 13:41

Zobacz ofertę http://medycynaestetyczna.com/pl/. Klinika medycyny estetycznej oferuje takie usługi jak likwidacja zmarszczek, krioliza czy terapie przy użyciu lamp LED. Szczegóły oferty znajdują się na stronie internetowej firmy.

# syfiassta reklama-

23.11.2017 13:49

super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy

# nikola523

28.11.2017 01:38

Ja zabiegi medycyny estetycznej wykonuję zawsze wykonuję w klinice SCM estetic w Krakowie, ponieważ tam, potrafią się mną zająć najlepiej. Znalazłam tam najlepszych kosmetologów, bez których nie wyobrażam sobie żadnego zabiegu. W przyszłym tygodniu jadę na wypełnienie ust.

# syf.reklamaa

28.11.2017 09:13

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma ., . .

# AnnaW

28.11.2017 15:08

Polecam klinikę estetyczną Proderma zwłaszcza Panią Doktor Martę Cieślińską- przemiła profesjonalna Pani doktor. Bardzo mi pomogła z nieciekawym stanem na powiece oka. Całość świetnie przebiegła a ja czuje się nareszcie dobrze. Polecam

# syf.reklamaa

28.11.2017 15:10

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# Kejt

08.01.2018 09:30

Z czystym sumieniem mogę polecić klinikę fyoung http://fyoung.pl/laser-warszawa/

# bbardzo przykre

10.01.2018 09:58

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

 LindaE

14.01.2018 01:24

Usuwałam pieprzyk pod biustem w Prodermie w Poznaniu. Przyjemne gabinety, profesjonalna obsługa, komfort i zaufanie. Mega świetni lekarze, zaangazowani i dbający o pacjenta . Ceny przystępne, na każdą kieszeń. Gorąco polecam!!

# Lonka

19.02.2018 00:58

W Prodermie korzystałam z usług doktor Magdaleny Dembińskiej.Jest to profesjonalistka w rzeczy samej. Fantastyczne podejście do pacjenta, daje poczucie komfortu podczas zabiegu i bezpieczeństwa, a przede wszystkim spełnia oczekiwania pacjenta. Polecam każdemu i sama też wybieram się na następne zabiegi, bo efekty są zachęcające.

# Lonka1

19.02.2018 01:00

W Prodermie korzystałam z usług doktor Magdaleny Dembińskiej.Jest to profesjonalistka w rzeczy samej. Fantastyczne podejście do pacjenta, daje poczucie komfortu podczas zabiegu i bezpieczeństwa, a przede wszystkim spełnia oczekiwania pacjenta. Polecam każdemu i sama też wybieram się na następne zabiegi, bo efekty są zachęcające.

# Lonka12

19.02.2018 01:00

W Prodermie korzystałam z usług doktor Magdaleny Dembińskiej.Jest to profesjonalistka w rzeczy samej. Fantastyczne podejście do pacjenta, daje poczucie komfortu podczas zabiegu i bezpieczeństwa, a przede wszystkim spełnia oczekiwania pacjenta. Polecam każdemu i sama też wybieram się na następne zabiegi, bo efekty są zachęcające.

# Leonka

19.02.2018 01:04

W Prodermie korzystałam z usług doktor Magdaleny Dembińskiej.Jest to profesjonalistka w rzeczy samej. Fantastyczne podejście do pacjenta, daje poczucie komfortu podczas zabiegu i bezpieczeństwa, a przede wszystkim spełnia oczekiwania pacjenta. Polecam każdemu i sama też wybieram się na następne zabiegi, bo efekty są zachęcające.

# to syf jest

19.02.2018 13:32

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

 Marzena Staszewska

05.03.2018 10:42

Każdy z nas ma w sobie coś pięknego, tylko nie każdy potrafi to piękno wydobyć z siebie. Stworzyliśmy zespół specjalistów, który postara się pomóc Państwu w potwierdzeniu tej dewizy. W atmosferze dyskrecji i zaufania pragniemy zapewnić pełną satysfakcję z oferowanych zabiegów. Chcemy Państwu udowodnić, że zabiegi medycyny estetycznej nie są tylko dla wybrańców. Każdy niezależnie od wieku, płci i zasobów finansowych może z niej skorzystać, przy udziale naszego profesjonalnego wsparcia. W dzisiejszych czasach żyjemy bardzo szybko i intensywnie , mamy coraz mniej czasu dla siebie. Dlatego jako nie liczni jesteśmy do Państwa dyspozycji od rana do nocy , również w niedziele po wcześniejszym umówieniu. Aby każdy z was mógł znaleźć wolną chwilę i nas odwiedzić. Dla klientów dysponujemy dwoma miejscami parkingowymi na strzeżonym parkingu. Bądź razem z nami na Facebooku, będziesz na bieżąco z nowymi promocjami, metodami leczenia, eventami, domowymi sposobami pielęgnacji. Polecam Gabinet w Warszawie Forever Young

# lucy33

03.04.2018 09:05

Ja chodzę do Kliniki Sfera do doktora Migały. Trafiłam do niego z polecenia koleżanki, najpierw laserowo usunęłam blizny potrądzikowe. Teraz od czasu do czasu funduję sobie jakiś zabieg typu mezoterapia czy wampirzy lifting. Staram się w ten sposób dbać o swoją skórę. Zdecydowanie polecam doktora, jak i klinikę :)

# Adolf Bucholtz von Klotsch

03.04.2018 09:18

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# Kamilla

30.04.2018 15:31

Osobiście korzystam z zabiegów Klinki http://fyoung.pl/ , korzystałam z zabiegów laserem w tym z depilacji i polecam, bo pracują na dobrym sprzęcie i mają fajne promocję, tutaj macie wykaz obecnych letnich promocji http://fyoung.pl/promocja-letnia/ może ktoś się skusi :)

# Syf reklamaa

30.04.2018 22:47

Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

# serenka11

07.05.2018 13:52

Ja korzystałam z kliniki Krajewskiego w Warszawie, bo polecił mi znajomy i robiłam zabieg na wygładzenie zmarszczek , dokładnie to Laser Max 1540. Bardzo fajna klinika ogólnie, polecam :)

# Syf reklama

07.05.2018 19:00

Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy.

# Ulka777

24.06.2018 10:51

Ja miałam robiony zabieg w klinice https://drkepa.com/, robiłam laser frakcyjny co2 . W końcu pozbyłam się wszystkie co złe na twarzy, zaskórników, przebarwień i blizn po trądziku. To były najlepiej wydane pieniądze w siebie.

# kw8161

02.07.2018 14:33

czy ktoś z was korzystał z usługi marketingu medycznego? znacie może www.s88.pl? Jakie macie opinie?

# syff reklamaa

03.07.2018 08:37

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

# małgonia48

01.08.2018 07:09

Widzę, że forum opanowane przez trolli, którzy nie korzystali w życiu z żadnego zabiegu, ale mają wiele do powiedzenia o warszawskich klinikach i lekarzach :) Ja korzystam z medycyny estetycznej od lat, a nikt by nie powiedział, że tak jest, bo efekt działań jest dyskretny i naturalny. Zawdzięczam to najlepszemu lekarzowi, dr Migale właśnie z Kliniki Sfera, kto miał to szczęście, że był / jest jego pacjentem, ten wie że tak właśnie dr pracuje :)

# KachaWawa

13.10.2018 09:55

Ja polecam Klinikę fyoung.pl/ , profesjonalnie, miło i dyskretnie!

# sierpowska

25.10.2018 17:17

Jeśli szukacie na prawdę dobrej kliniki polecam łódki Dermed, operowałam u nich odstające uszy. Warunki w klinice super, operowała mnie prze-wspaniała dr Dorota Żukowska . Dla mnie magik. Efekt operacji super, nie spodziewałam się aż takiej poprawy

# berenika12

29.10.2018 20:38

ja chodzę do Kliniki Sfera do dra Migały i mogę polecić każdemu. przede wszystkim z uwagi na pana doktora, naprawdę świetny specjalista, powiedziałabym że ekspert w swojej dziedzinie. precyzyjny, subtelny, z dużym wyczuciem i zmysłem estetycznym, dlatego efekty jego zabiegów są takie piękne :) do tego przemiły człowiek, któremu można w pełni zaufać. na ich stronie http://www.klinikasfera.pl/ jest lista zabiegów i cennik, można sobie zobaczyć:)

# Wroclaw

10.12.2018 20:12

A kogo polecacie do http://arsmedis.pl/oferta/chirurgia-plastyczna-i-estetyczna/operacja-plastyczna-twarzy-wroclaw/?

 nanka

11.12.2018 16:44

Moim zdaniem nie ma nic dziwnego w drobnych zmianach swojego wyglądu, jak to ma komuś poprawić jakość życia to czemu nie. Grunt to umiar. Zresztą łatwo mówić jak ktoś takich zabiegów nie potrzebuje. A takie w salonach medycyny estetycznej to często jedynie złuszczanie, ujędrnianie i nawilżanie. Sama bym korzystała, jakbym miała więcej pieniędzy, na razie szykuję się na inną operację. Jest tutaj może ktoś kto poleci klinikę, w której wykonują taki http://hemoroidy.blog/chirurgia-leczenie/ jak na tej stronie

# maria48

27.12.2018 20:24

Również jestem pacjentką Kliniki Sfera i doktora Migały i mogę z całą pewnością polecić każdemu, kto szuka dobrego specjalisty z zakresy medycyny estetycznej. Doktor ma wiedzę i doświadczenie, a przy tym duże wyczucie estetyki, to też się przydaje, zwłaszcza gdy w grę wchodzą zabiegi takie jak botoks np. Świetny specjalista!

# asdad

21.01.2019 11:16

dasd

# izabell

28.01.2019 12:26

takie zabiegi na ciało czy twarz to się zgodze ale operacje plastyczne to tylko i wyłacznie u sprawdzonego chirurga plastycznego. Osobiście jestem była pacjentka dr Doroty Żukowskiej, operowała mi odstające uszy . W Białymstoku przyjmuje w Humana Medica Omeda

 MaksMan

03.04.2019 10:23

Co do zabiegów to polecam również salon http://eve-kosmetyka.pl/ w Warszawie. Można tam liczyć na odpowiednią pomoc i doradztwo.

# milenawoj01

16.04.2019 13:16

ja od siebie polecam SC Beauty Clinic - wiele fajnych zabiegów do wyboru oraz profesjonalny i nowoczesny sprzęt ;) byłam na zabiegu urządzeniem Hifu i jestem bardzo zadowolona z efektów po, gdyż doszło do napięcia mojej skóry oraz jej odmłodzenia

# eleonor9

17.09.2019 07:25

Jakieś opinie o doktor Oksanie Zarewycz? Chciałam zrobić małą korektę blizn i w sumie polecono mi właśnie dr Oksanę

# izka434

26.09.2019 16:15

Zdecydowanie polecam Klinikę Sfera, jestem po wolumetrii u dra Migały i warto! Bardzo dobry specjalista, który naprawdę zna się na tym, co robi. Potrafi dobrać zabieg do potrzeb pacjentki i co najważniejsze wykonuje go solidnie i z dużą dokładnością. Efekty cieszą :) Jak ktoś szuka w Wawie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, polecam właśnie tę klinikę http://klinikasfera.pl

# krissma

29.09.2019 23:25

#eleonor9 napisał(a) 17.09.2019 07:25
Jakieś opinie o doktor Oksanie Zarewycz? Chciałam zrobić małą korektę blizn i w sumie polecono mi właśnie dr Oksanę
To ta co przyjmuje w gabinecie Bellderma na Gocławiu? Jeśli tak to polecam, chodzę do niej regularnie i myślę, że w okolicy nie ma lepszej pani doktor :)

# monika11

08.10.2019 22:59

Krakowianki, a czy któraś może polecić mi sprawdzoną klinikę medycyny estetycznej? moja cera jest ostatnio w troche gorszej kondycji i chcialabym zrobic sobie jakis zabieg , ktory nawilżyłby mi buźkę :)

# agunia

08.10.2019 23:00

#monika11 napisał(a) 08.10.2019 22:59
Krakowianki, a czy któraś może polecić mi sprawdzoną klinikę medycyny estetycznej? moja cera jest ostatnio w troche gorszej kondycji i chcialabym zrobic sobie jakis zabieg , ktory nawilżyłby mi buźkę :)

ja chodze do mojej ukochanej pani kosmetolog do kliniki sekrety piekna :D

# Wiktoria889

30.10.2019 15:51

Byłam na teambeauty.pl/ulthera-deep-see i przyznam, że działa nawet głębiej od najpopularniejszych wypełniaczy. Nawet, jak masz duże braki w wyglądzie to zadziała. Wytłumaczyli mi na bezpłatnych konsultacjach, jak to wszystko działa, na co mogę się przygotować. Po tym zabiegu twoja skóra odświeża kolagen, tak można powiedzieć. Najlepiej robić po 30, 40, a nawet później.

# Olesia

05.11.2019 13:25

Ja nie widzę nic złego w poprawieniu urody, jeśli ma to poprawić akceptację siebie. Miałam krzywy nos, dzięki dr Olender https://drolender.pl w końcu lubię patrzeć na siebie lustrze. Jestem pół roku po operacji, wyszło świetnie.

# magnoliaaa

15.11.2019 21:16

jeśli chodzi o Klinikę Sfera, o którą tu pytacie, to mogę szczerze polecić :) Dr Migała, do którego chodzę tam na zabiegi, to naprawdę super lekarz, robiłam u niego kilka różnych zabiegów, m.in. botox i modelowanie ust i jestem bardzo zadowolona z efektów :) Pan doktor ma duże doświadczenie, można mu zaufać i powierzyć swoją twarz :)

# mary_k

22.11.2019 18:18

#izka434 napisał(a) 26.09.2019 16:15
Zdecydowanie polecam Klinikę Sfera, jestem po wolumetrii u dra Migały i warto! Bardzo dobry specjalista, który naprawdę zna się na tym, co robi. Potrafi dobrać zabieg do potrzeb pacjentki i co najważniejsze wykonuje go solidnie i z dużą dokładnością. Efekty cieszą :) Jak ktoś szuka w Wawie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, polecam właśnie tę klinikę http://klinikasfera.pl

Ja akurat nie mam pozytywnych doświadczeń z tym miejscem. Mąż był na terapii leczenia łysienia i efekty nie były zadowalające - kilka zmarnowanych miesięcy. Dopiero zabieg przeszczepu włosów u dr Piotra Turkowskiego rozwiązał problem :) Niedawno założył własną klinikę Ot.Co i oferta zabiegów jest na prawdę imponująca - sama z pewnością z niektórych skorzystam.

# chinka89

29.12.2019 18:14

Jeśli chodzi o operacje plastyczną uszu mogę polecić inną klinike - a mianowicie łódzki Dermed. Mnie tam operowała dr Dorota Żukowska, zadowolona jestem z efektu operacji. Blizny mało widoczne, ładnie za uchem się rozchodzą, że nie widać, a uszy ładne, kształtne o jakich zawsze marzyłam

# Marynka

29.12.2019 22:09

ja na zabiegi na ciało i na twarz to jeżdżę do Konstantynowa Łódzkiego do Allure Esthétique Clinique. Ostatnio byłam u nich na ultraformer III - efekty były widoczna już po pierwszym zabiegu :) skóra jędrna i wygładzona. W przyszłym tyg jadę na drugi zabieg :)

# grecia

05.01.2020 20:01

Klinik jest dzisiaj mnóstwo i można wybierać, wybierać, wybierać. ;) Mój wybór padł na Radzikowska Clinic, bardzo nowoczesna klinika z ciepłym, profesjonalnym zespołem specjalistów. A na Sali operacyjnej warunki były sterylne, co jest niezwykle ważne dla bezpieczeństwa zabiegów.

# helsu

21.01.2020 17:21

Ja jestem pacjentką kliniki Sfera, http://klinikasfera.pl/, od kilku lat chodzę do dra Migały na wszelkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Zdecydowanie polecam pana doktora i jego zespół, wg mnie to najlepsi specjaliści w Wawie :)

# 19+

23.01.2020 13:47

Ja tak jak wyżej polecam doktora Andrzeja Kępę miałam u niego zabieg liposukcji, świetna sprawa, świetne efekty. Nie żałuję.

# kasiula46

27.03.2020 21:46

Drogo jest u nich? zależy mi na usunięciu albo wypłaszczeniu blizn. Da radę u nich coś takiego zrobić?

# kulaska

05.06.2020 10:36

nie znam tej kliniki. Ja chodzę na Białostocką do Demeter i ich jak najbardziej mogę polecić. Szczególnie doktor Maj. Uwielbiam panią doktor :) jest przemiłą kobietą, zawsze o wszystkim informuje swojego pacjenta, a do tego jeszcze ma taki zmysł estetyczny, że po zabiegach od nich wychodzisz piekniejsza :)

 wichurska

11.06.2020 11:17

Współpraca z doktorem Weiss to była czysta przyjemność. Dobra komunikacja, duże doświadczenie, nowoczesna klinika i brak powikłań po zabiegu na opadające powieki. Polecam klinikę https://chirurgia-estetyczna-warszawa.pl dużo informacji na stronie.

# nobody

03.08.2020 18:36

Jak kwas hialuronowy czy botoks to w Białymstoku polecam Humana Medica Omeda i dr Dorotę Żukowską. Tam jeżdze

# patipat

03.12.2020 08:06

Chodzę do Kliniki Sfera już jakiś czas, korzystałam zarówno z zabiegów u pana dr Migały, jak i dr Kociszewskiej. Bardzo polecam, świetni fachowcy. Konsultacja pierwsza jest darmowa, więc można pójść, porozmawiać i samemu się przekonać.

# Matta5

27.03.2021 11:59

Jeśli zabiegi medycyny estetycznej, to tylko w Kaczyńscy Clinic. Nie ma drugiego miejsca z tak wyjątkowym zespołem lekarzy i innych pracowników, którzy podchodzą do klienta indywidualnie, a najważniejszy jest dla nich komfort, bezpieczeństwo. To się czuje, bo zanim wykonano botox, poświęcono dużo czasu na konsultacje i rozmowę. Tak duże wsparcie jest nie to przecenienia.

# anansoo

27.03.2021 21:03

Ja chodzę do Kliniki Sfera i szczerze mogę polecić :) Dr Migała to świetny specjalista, ma doświadczenie, wiedzę, ale przy tym super podejście do pacjentów. Polecam, jak ktoś szuka lekarza medycyny estetycznej dla siebie, bo pierwsza wizyta (konsultacja) jest u niego bezpłatna, to się nieczęsto zdarza. Na stronie https://www.klinikasfera.pl/ jest komplet informacji o ofercie i cenach.

# MASZKA

27.10.2021 22:04

Ja na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej chodzę do SClinic na Łukowskiej i ich jak najbardziej mogę polecić :) pani doktora która tam przyjmuje jest mistrzynią medycyny estetycznej według mnie. Dba o swoje pacjentki oraz o efekty zabiegów, aby były zadowalające i bezpieczne.

# Bini

02.11.2021 06:54

Ja chodzę już od lat do tego samego lekarza, dra Migały. W moim odczuciu Klinika Sfera https://www.klinikasfera.pl/ to najlepsze miejsce na zabiegi medycyny estetycznej w Warszawie. Zawsze jestem super zadowolona :)

# MonikaPol

27.11.2021 18:09

Dr Migała to super lekarz, świetny specjalista. Potwierdzam, że to jest jeden z najlepszych specjalistów w kraju. Klinika Sfera to moje sprawdzone miejsce, w którym wykonuję wszystkie zabiegi medycyny estetycznej.

# cccx

09.03.2022 12:23

Jak chcesz zadbać o wygląd skóry, wygładzenie zmarszczek to polecam na Filareckiej beautyskin.pl. Świetne miejsce, gdzie można liczyć na indywidualne podejście i dopasowanie zabiegów do danej osoby,

# Agnes87

28.03.2022 20:34

Klinikę Sfera https://www.klinikasfera.pl/kontakt/ oceniam na piątkę z plusem :) Od kilku lat jestem pacjentką dra Migały i doskonale wiem, jakim jest świetnym lekarzem, ale i człowiekiem. Zabiegi wykonywane profesjonalnie, z precyzją i dbałością o estetykę.

# marta990

16.05.2022 15:11

Ja jestem po usuwaniu blizn na Filareckiej w Warszawie niedaleko Placu Wilsona w Beauty Skin i ogólnie wyszło super, nawet się nie spodziewałam, że efekty będą aż tak dobre i faktycznie uda się tą bliznę i problem z nią związany dość sprawnie rozwiązać.

# Kris87

29.09.2022 20:50

Polecam mocno klinikę Sfera, sama tam chodzę od lat do dra Migały i wiem, jak to profesjonalne miejsce i z jaką wspaniałą obsługą. Pierwsza wizyta jest bezpłatna, polecam, bo to się rzadko zdarza, a można zaplanować leczenie ze świetnym lekarzem, jakim jest pan dr :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA