REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Kim jest Stefan z Erazma?

# Dociekliwa

24.11.2005 20:47

czyżby to nasz kochany radny, którego głowną bronią w ostatniej kampanii wyborczej była ambona i zaśmierdnięte mięcho z tego molocha markietem zwanego, które niby to ludziom w potrzebie przekazał a przeterminowane się okazało??

# Oburzona

25.11.2005 11:44

Słyszałam także że przekazał do opieki społecznej nowe obuwie. Problem polegał na tym, z każdej pary był jeden but.
Oczywiście można stworzyć modę na chodzenie w sandałach na jednej nodze i trampku na drugiej, ale najpierw niech Stefan Zawadzki sam po paraduje w takim zestawie najlepiej po kościele podczas kazania ks Olaczka. Wtedy na pewno poparcia nie dostanie a może zmądzrzeje i przestanie poniżać ludzi ubogich badziewiem z Auchan. Chociaz osobiscie wątpie, te typy nie mądrzeją nigdy.

# Erazmiak

25.11.2005 11:48

Widziałem Stefcia w Auchan w ślicznym mundurku słuzbowym. Czy ktoś wie czym on sie tam zajmuje?
Zastanawiam sie czy aby nie naganiam klientów temy marketowi. Teraz każdy będzie chciał zobaczyć Stefka jak ciężko pracuje, a jak on przebiera cudnie nogami biegnąć po markecie.

REKLAMA

# Kazek z bloku

25.11.2005 17:29

Stefek to taki tani cwaniak.Na pielgrzymce zrobił sobie zdjęcie na bosaka a pożniej pokazywał wszystkim na osiedlu że szedł tak sporo i nie miał ran. Wszyscy kiwali głowami ( no bo to początek ) świetego życiorysu do przyszlych wyborów.Stąd nie dziwię się że daje po jednym bucie .Może to jakaś fobia buciana ?
Może chce wprowadzić modę apostołów -przecież chodzili na bosaka.

# yyy

25.11.2005 21:52

No nie tylko radny jest również członkiem rady osiedla Erazma w RSM Praga

# Zyta

27.11.2005 17:56

Czytając posty chcę wołać niech żyje Święty Stefan chluba naszego osiedla.Tylko niech sie przeniesie do następnego budynku.

REKLAMA

# Kamil z Erazma

28.11.2005 15:43

Stefan,to porządny człowiek bezinteresownie pomagający potrzeebującym.Jest przeciwieństwem cwaniaków,mieniących się narodowcami ,którzy podczepili się do Agape.,i uskuteczniają prywatę.

# Zajzajer

29.11.2005 12:59

Kamilu vel Stefanie, niestety nie prawdą jest co piszesz a owa bezinteresowna pomoc to np. artykuły żywnościowe z datą produkcji A.D. 1998 których już nawet marketowe szczury magazynowe jeść nie chciały. Oczywiście, że Stefan to totalne przeciwieństwo ludzi z Agape, którzy niekoniecznie są narodowcami ale napewno nie są cwaniakami i wszystko co robią robią bezinteresownie. Czyżby stefan bał się, że w zbliżających się wielkimi krokami wyborach samorządowych ambona nie będzie już jego najsilniejszą tubą propagandową? Czyżby aż tak bardzo obawiał się konkurencji Agape?? Czyżby zaśmierdnięte mięcho, zdekompletowane buty i niesprawne zabawki dla ubogich przestały być chwytliwe??

# Sąsiadka narodowca

29.11.2005 15:01

"Zajzajer","Zyta","Kazek zbloku","Oburzona","Dociekliwa"."Erazmiak" -To jest ten sam internauta podszywający się pod inne osoby.Jest to szkodnik ,który sam siebie nazywa " narodowcem" i sam do siebie pisze.Jest to frustrat,u którego własne niepowodzenia życiowe przerodziły się nie tylko w zawiść ale o zgrozo i w nienawiść do normalnych ludzi bezinteresownie pomagającym potrzebującym."Narodowiec" szkodzi młodzieży min. uprawiającej piłkę nożną.,Ucząc ją nienawiści."Narodowcu" walnij swoim łbem w ścianę,a może odzyskasz resztki rozumu.Masz go nie wiele ptasi mózgu.

REKLAMA

# Iga psycholog z Erazma

29.11.2005 16:17

Narodowcu ,ty tchórzu i rasisto jaki kolor oczu i włosów winien mieć twój ideał.Czy ma prawo mieć inne poglądy i szanować wszystkich ludzi,czy też winien podzielać twoje wynaturzne nienawistne poglądy.Współczuję mieszkańcom ulicy Erazma, że takiego psychopatę mają za sąsiada.

# Józek z Pancera

29.11.2005 17:10

Narodowiec jest to zboczony antysemita.

# Kamil z Erazma

29.11.2005 17:18

Pan Stefan Zawadzki to porządny czLowiek. Odczepcie się od niego dwaj panowie/jeden młody -drugi stary bęcwał,nierób i kretyn/mieniący się samozwańczo prawdziwymi Polakami.Przepraszam nie należy obrażać Polaków bo kanalie mieniące się narodowcami nic wspólnego z narodem Polskim nie mają

REKLAMA

# Narodowiec

29.11.2005 19:19

Witam! Przepraszam bardzo ale to nie ja odzywałem się w tym wątku, nie znam Pana Stefana i chociażby z tej przyczyny nie mogę się o nim wypowiadać. Jeśli prawdą jest to co piszą niektóre osoby w tym wątku to facet jest populistą i wyśmiewcą - wyśmiewa się z cudzego nieszczęścia zbijając przy tym kapitał polityczny. Jeśli posty te nie są prawdziwe to temu człowiekowi należą się przeprosiny i pochwała za to, że pomaga najbiedniejszym i najbardziej potrzebującym.
Wypraszam sobie tchórza i rasistę, ubolewam nad losem mieszkańców os. Erazma jeśli mają na swoim osiedlu psychopatę, Jak to dobrze że ja nie mieszkam na rzeczonym osiedlu.
Ubolewam też nad faktem, że osoby piszące na tym forum używają w stosunku do współdyskutantów tak obelżywych określeń jak kretyn itp. Szkoda, że niewielu jest tutaj ludzi umiejących prowadzić rzeczową polemikę miast obrażać innych.

# Iga psycholog z Erazma

30.11.2005 09:36

Narodowcu /a właściwie narodowcy dwaj -ojciec z synem obydwaj z Erazma/nie ściemniajcie.To o ciebie Jarosławie chodzi i o tego Twojego wystrzyżonego młodziana.Jesteście jednak małymi tchórzami.

 Mieszkaniec

30.11.2005 10:24

Narodowcu, przekonałeś mnie. Zgłaszam gotowość do działań, co by przeciwdziałać bezrobociu i tchnąć nadzieję w beznadziei społeczno-gospodarczej.
Zbijmy Murzyna! Przestrzegałeś niedawno przed powtórką wydarzeń z Francji na Białołęce. Dlatego działajmy!
Mieszka taki jednen niedaleko mnie. Nic to, że pewnie nieprędko podpali mój tani samochód, bo sam ma piękniejszy, znakiem czego pewnie dobrze jest wynagradzany i zapracowany i brakować mu będzie choćby czasu na takie rozrywki. Nic to, że przyjazne spojrzenie posiada i niestrach minąć go na chodniku, w odróżnieniu od krajowych frustratów kredytowych lub bezkredytowych księciów z bajki.
Tak więc, hajda na Murzyna! Sie nam od razu polepszy! Kloszardy z kanałów się wyprowadzą, pensje wyeksploatowanych kasjerek w hipermarketach wzrosną natychmiast, a ich dziatki od razu będą jak złoto, a i pięknie będzie - niczym w Bawarii, będzie wypielęgnowana trawka, a na niej chłopaki z oplutych kiedyś klatek schodowych zaczną wiersze recytować. I podważą dorobek Webera...

REKLAMA

# TaDeK

30.11.2005 18:11

Może wreszcie ktoś napisze kim jest ten narodowiec. Wszędzie piszecie że jakiś Jarosław ze swym (wystrzyżonym) synem. Może przejdziecie do konkretów... Czyżby obleciał was strach że "ten" Jarosław z synem pozbawią Was ciepłych miejscówek, które załatwił wam smok??

# xyz

30.11.2005 20:26

Pan Stefan Zawadzki to porządny czLowiek. CzLowiek to może tak, ale z tą porządnością to chyba przesada.

# Narodowiec

01.12.2005 15:48

Mieszkańcu: przypominam, że podżeganie do nienawiści na tle rasowym jest karalne. Jak chcesz to bij murzyna ale wierz mi, będę pierwszym, który zadzwoni na policję. Rozwiązywanie problemu imigrantów nie polega na przemocy, przemoc to stosują właśnie emigranci (vide Francja).

REKLAMA

# Zuzia z Erazma

01.12.2005 16:50

Odezwał się chory łeb Jarosław -Narodowiec.Jak go czytam zbiera mi się na wymioty.

# siekierka śląska

01.12.2005 20:56

Zuzia, sąsiadka, Iga.... ile jeszcze tych pseudonimów przybierzesz? Zamiast się kompromitować weź się za robotę, plan inwestycyjny poległ, infrastruktura dzielnicy leży a Ty ze strachu o następną kadencję produkujesz głupoty i obrażasz ludzi w na forum...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy