REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

KIEDY PRZETARG NA MOST?

# Szewczyk

07.02.2007 13:18

Władze m. st. Warszawy unieważniły przetarg na projekt i wykonanie Trasy Mostu Północnego. Wiceprezydent stolicy Jacek Wojciechowicz podkreślił, że most łączący Białołęke z Bielanami na pewno zostanie zbudowany do 2010 r. Jeszcze w tym miesiącu (styczniu) rozpiszemy przetarg w nowej formule, która rozdzieli projektowanie od wykonawstwa - dodał.
I [regulamin]. Miało byc tak pięknie. W PO sami fachowcy, mosty, tunele, metro.....
A naprawdę to nawet prostego oświadczenia wypełnić nie potrafią. Chyba Białołęczan ktoś w jajo robi.
Jacku [regulamin] co ty na to? Gdzie twoje rozległe kontakty, lobbing. Podobno Kaczyński miał problemy z inwestycjami?
Piotrze Dąbrówka Jaworski - krzykaczu kampanijny, po wyborach jakoś cicho.
P.S.
Piotrek, liczę na twoje oburzenie, może być rymem.
!!! Uprasza się o nie używanie słów uważanych powszechnie za obraźliwe !!! - Admin Forum

# mizantrop

07.02.2007 20:21

ciągnący się wieki przetarg dotyczący budowy mostu to tylko częć problemu. niewiele osób w ogóle ma pojęcie, jak wygląda sprawa z gruntami, na których ma powstać trasa, prowadząca do mostu. wiecie, ile jeszcze jest działek do wykupienia/wywłaszczenia?!

# miś

08.02.2007 22:22

no i tutaj jest problem.jak można sprawdzić czy władze białołeki wykupiły już ziemie

REKLAMA

 Andrzej Świtalski

13.02.2007 09:55

To nie władze Białołęki wykupują ziemie pod Most Północny tylko władze miasta. Z tego co wiem nie było z tym najgorzej, ale bez wątpienia jest jeszcze wiele do zrobienia i warto dalej wykupywać, aby jak w końcu uporają się z przetargiem nie powstała nowa bariera.

# piotrek

13.02.2007 11:05

na razie nie chce mi się rymować.
ja tam już przestałem się przejmować mostem, bardziej boli mię czaja i rospuda.
ale banda...zapłacą kilkakrotnie większą kasę niźli warta jest ta inwestycja, którą mogliby poprowadzić obok...ale z naszej kieszeni, a jak wybudują, to przecież kaska znajdzie się w częściowo w ich kieszeniach i u znajomków architekcików, urzędoli, budowniczych, itd, itd.
reasumująć wsjo do kupy z tego wpisu i innych wpisów, nie tylko w tym temacie.....syfilis jak w komunie, troszkę walą w ubecję, ale wybraną ubecję, a tak, to po staremu....sami chapią ile wlezie, ludków cisną, klechy to za chwilę dostaną immunitety, takich rotacji we władzach jeszcze nie obserwowałem , a to zły omen...ciekawe gdzie wypoczywają ptaszki? jeden zapewne z mamusią(znam kilku co to z mamusią całe życie(świry), drugi w jakiejś pewnie ostoi dzikiej, a dlaczego nie w kombinacie metalurgiczno-cementowym, z widokiem na betonowo-asfaltowe aleje i te piękne silosy z cementem, ciężarówy, można sztachać się czystym aromatem diesla i porozmawiać z wczasowiczami, od których bije popularnymi i czystą najtańszą, albo jabolem....to samo myślenie na górze, co i na dole...wąsacze zniszczyli białą, ptaki zniszczą Polskę..............

# Zenon

17.02.2007 20:57

No wlasnie, poprowadzic obok. Dlaczego u nas a nie u nich, u nich moze byc u nas nie, bo zatrucie srodowiska. Czy wszyscy mieszkancy choszczuwki nie produkuja smieci i medium, produkuja, produkuja, cos z tym trzeba zrobic. Do nich wyslac, nie do nas. Kiedys to bylo fajne osiedle, kiedys.

REKLAMA

# mariolka

17.02.2007 23:08

Już kiedyś tłumaczyłam, że mostu nie będzie, bo przeszkadza on gdańskim miłośnikom ptaszków wędrownych. Tony spalin wydzielanych przez samochody tkwiące w korku namoście Grota przeszkadzają dużo mniej.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024