REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

KIEDY PRZETARG NA MOST?

# Szewczyk

07.02.2007 13:18

Władze m. st. Warszawy unieważniły przetarg na projekt i wykonanie Trasy Mostu Północnego. Wiceprezydent stolicy Jacek Wojciechowicz podkreślił, że most łączący Białołęke z Bielanami na pewno zostanie zbudowany do 2010 r. Jeszcze w tym miesiącu (styczniu) rozpiszemy przetarg w nowej formule, która rozdzieli projektowanie od wykonawstwa - dodał.
I [regulamin]. Miało byc tak pięknie. W PO sami fachowcy, mosty, tunele, metro.....
A naprawdę to nawet prostego oświadczenia wypełnić nie potrafią. Chyba Białołęczan ktoś w jajo robi.
Jacku [regulamin] co ty na to? Gdzie twoje rozległe kontakty, lobbing. Podobno Kaczyński miał problemy z inwestycjami?
Piotrze Dąbrówka Jaworski - krzykaczu kampanijny, po wyborach jakoś cicho.
P.S.
Piotrek, liczę na twoje oburzenie, może być rymem.
!!! Uprasza się o nie używanie słów uważanych powszechnie za obraźliwe !!! - Admin Forum

# mizantrop

07.02.2007 20:21

ciągnący się wieki przetarg dotyczący budowy mostu to tylko częć problemu. niewiele osób w ogóle ma pojęcie, jak wygląda sprawa z gruntami, na których ma powstać trasa, prowadząca do mostu. wiecie, ile jeszcze jest działek do wykupienia/wywłaszczenia?!

# miś

08.02.2007 22:22

no i tutaj jest problem.jak można sprawdzić czy władze białołeki wykupiły już ziemie

REKLAMA

 Andrzej Świtalski

13.02.2007 09:55

To nie władze Białołęki wykupują ziemie pod Most Północny tylko władze miasta. Z tego co wiem nie było z tym najgorzej, ale bez wątpienia jest jeszcze wiele do zrobienia i warto dalej wykupywać, aby jak w końcu uporają się z przetargiem nie powstała nowa bariera.

# piotrek

13.02.2007 11:05

na razie nie chce mi się rymować.
ja tam już przestałem się przejmować mostem, bardziej boli mię czaja i rospuda.
ale banda...zapłacą kilkakrotnie większą kasę niźli warta jest ta inwestycja, którą mogliby poprowadzić obok...ale z naszej kieszeni, a jak wybudują, to przecież kaska znajdzie się w częściowo w ich kieszeniach i u znajomków architekcików, urzędoli, budowniczych, itd, itd.
reasumująć wsjo do kupy z tego wpisu i innych wpisów, nie tylko w tym temacie.....syfilis jak w komunie, troszkę walą w ubecję, ale wybraną ubecję, a tak, to po staremu....sami chapią ile wlezie, ludków cisną, klechy to za chwilę dostaną immunitety, takich rotacji we władzach jeszcze nie obserwowałem , a to zły omen...ciekawe gdzie wypoczywają ptaszki? jeden zapewne z mamusią(znam kilku co to z mamusią całe życie(świry), drugi w jakiejś pewnie ostoi dzikiej, a dlaczego nie w kombinacie metalurgiczno-cementowym, z widokiem na betonowo-asfaltowe aleje i te piękne silosy z cementem, ciężarówy, można sztachać się czystym aromatem diesla i porozmawiać z wczasowiczami, od których bije popularnymi i czystą najtańszą, albo jabolem....to samo myślenie na górze, co i na dole...wąsacze zniszczyli białą, ptaki zniszczą Polskę..............

# Zenon

17.02.2007 20:57

No wlasnie, poprowadzic obok. Dlaczego u nas a nie u nich, u nich moze byc u nas nie, bo zatrucie srodowiska. Czy wszyscy mieszkancy choszczuwki nie produkuja smieci i medium, produkuja, produkuja, cos z tym trzeba zrobic. Do nich wyslac, nie do nas. Kiedys to bylo fajne osiedle, kiedys.

REKLAMA

# mariolka

17.02.2007 23:08

Już kiedyś tłumaczyłam, że mostu nie będzie, bo przeszkadza on gdańskim miłośnikom ptaszków wędrownych. Tony spalin wydzielanych przez samochody tkwiące w korku namoście Grota przeszkadzają dużo mniej.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA