REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Kaznowski -Bartek

# patrząc z boku

05.04.2012 12:21

Pusty śmiech mnie ogarnia jak czytam o uzdrowicielu Bartku. Szczególnie jak to on w pojedynkę najlepiej zna wszystkie lekarstwa na uzdrowienie naszej zapyziałej dzielnicy.Tylko (chyba ) małe dzieci nie zastanawiają się nad tymi deklaracjami . Jeszcze bardziej irytują mnie jego wpisy typu ...że jestem napalony na swoją żonę .To śmiech . Choroba dziecięca . Może kwestia gustu . Nie komentuję zarozumiałości i ..
Lol -chyba dobrze ocenia jego postawę.
Porównywanie go do Kaznowskiego ubliża Kaznowskiemu . Bo choć sprawowany urząd przekracza jego umiejętności to w gruncie rzeczy coś chciał ,coś zrobił ,o czymś marzył ,coś go definitywnie przerosło ,na coś nie ma wpływu .
To nie tylko jego wina .To wina między innymi kolesiów z Platformy. Głosując za czymś wspólnie ponoszą także odpowiedzialność . Na szczęście oni są bez twarzy- bezimienni a ten biedak firmuje swoim nazwiskiem szereg nieprzemyślanych bredni .Mogli go powstrzymać .Wygrywały być może osobiste interesy. To tragedia nie tylko tej partii.
I to na tyle.
Dużo ciepła na Święta i błogiego spokoju .

# skrzywdzona

05.04.2012 14:53

No i panu Kaznowskiemu zawdzięczamy bardzo pozytywne zmiany w kulturze, zwłaszcza w wymiarze personalnym:)

# bwexradny

06.04.2012 22:02

Do "patrząc z boku" - mój komentarz, zauważ, proszę, swoim poziomem i formą odpowiada poziomowi i formie mojego adwersarza, który bezpodstawnie (nie podał żadnego konkretu) zarzucił mi nadmierne przywiązanie do materii; co do drugiej sprawy - masz zupełną rację, też się coraz bardziej dziwię, że PO firmowana przez Jacka Kaznowskiego wygrała ostatnie wybory samorządowe, kiedy widać było, że na diametralne zmiany w zarządzaniu (mentalne, ideowe, itd.) liczyć nie można. Być może, gdyby więcej osób pomyślało, nie musiałbym w pojedynkę wykładać "kawy na ławę". Zresztą Ty też uosabiasz ów niezrozumiały dla mnie trend. Żałujesz faceta, który okazał się pomyłką, sam przyznajesz, że nie udźwignął, że nie spełnił nadziei, że uległ partyjniactwu wbrew mieszkańcom i dobru dzielnicy... - cóż, no, dobrze żałujmy, wysyłajmy kondolencje itd. I CO Z TEGO? Wiesz, albo się jest skutecznym, albo nie; albo się ma honor, albo się go nie ma; albo się idzie na układu, albo się trzyma zasad... Nie rozumiem ataku na moją osobę. Cenię p. Kaznowskiego za wiele rzeczy, natomiast mam prawo również jako mieszkaniec dzielnicy również wskazywać na jego (liczne) błędy. To zupełnie oczywiste. Nie rozumiem proponowanej przez Ciebie postawy: jest źle, ale niech tak będzie i już, bo w gruncie rzeczy J.K. jest a) przystojny, b) fajny, c) rubaszny, d) słodki itd. itp. - każdy wybiera opcję wg własnego uznania :)

REKLAMA

# nie ,nie nie ..

08.04.2012 13:14

No a czy Ty jesteś konsekwentny ? . Piszesz że cenisz ... Sądzę ,że trudno dokonać jednoznacznego wyboru . Szczególnie przy podejmowaniu decyzji o dymisji .Masz rodzinę ,zobowiązania ,raty itp...Gdy w jednym miejscu powiesz nie ,to czy tak szybko znajdziesz pracę ? W dodatku teraz gdy rządzi PO a on by zrezygnował. Kwestia honoru to wielka iluzja . Popatrz wokół siebie i sam określ ilu honorowych znajdziesz . Stosując oczywiście określone założenia w definicji .
Wprawdzie to Święta ale zobaczysz że wkrótce rozegra się dramat dwuaktowy :
w pierwszym zginie Kaznowski bo po co ma tak długo czekać Jaworski ?
w drugim padnie Tyburc bo od początku nic dobrego nie wnosił .
Być może będzie akt dodatkowy.
w nim Roszak pozbawi publicznego żywota Smoczyńskiego .Jest przewodniczącym komisji inwestycyjnej i ofiarę ma upatrzoną . Ha,Ha ,Ha . Może Bartku wyszło by to Białołęce na dobre . No bo dlaczego po ratuszu pęta się Radzik ,który z ratuszowania zrezygnował ?
Po cichu mam tylko nadzieje że Matka... te wydarzenia opatrzy swoim tekstem na miarę tych wieści .

# bwexradny

08.04.2012 21:40

Owszem, staram się być konsekwentny. I piszę wyraziście. Powtórzę: p. Jacek Kaznowski, mający wiele przymiotów, które dostrzegam i doceniam, per saldo okazał się kiepskim burmistrzem dzielnicy.

# prawy

08.04.2012 22:18

Zgadzam się z Bartkiem, w 2006 r. szczerze miałem nadzieje, ze Białolęka zyskała burmistrza, który ja lepiej ogarnie. Niestety- bardzo myliłem sie.
Honor to jest po pierwsze poczucie własnej godnosci, stylu czy klasy... Nie warto tego rozmieniac za te czy inne 30 srebrników.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024