REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# facio aligacio

09.03.2020 19:43

ten deweloper buduje też mieszkania i są to uczciwe oferty. poza tym jak ktoś się reklamuje szacunkiem dla artefaktów starej warszawy to dla mnie nie ma lepszej reklamy.

# 123

10.03.2020 21:46

Temat przeniesienia kapliczki wraca jak bumerang od co najmniej 5 lat. Gdyby Developer chciał, już dawno, by ja przeniósł na teren Kościoła pod wezwaniem Sw. Wojciecha. Kapliczka jest już zdewastowana. Może Developer nie wie, ale modlili się przed nią idący na rzeź mieszkańcy Woli w 1944 r. I upamiętnienie jej na murze nowego apartamentowca z balkonami ze szkła, jest wręcz tragikomiczne. Kapliczka winna być bezpośrednio przy ul. Wolskiej , najlepiej na terenie Kościoła, gdzie byłaby nie tylko CHWYTEM MARKETINGOWYM, ale również służyła duchowym potrzebom parafian. I przypominała tym fakcie. Ludzie z apartamentowca nie musza być katolikami. A może w Muzeum Powstania lub przy pomniku ofiar rzezi Woli NA WOLI. Ja w podtekście czytam, jak postawimy bloki na Sarmacie, to przeniesiemy kapliczkę ...... ?

# Kochamdeweloperów

13.03.2020 14:46

Jaki dobry deweloper aż się wierzyć nie chce... Tylko z jakiej pary w ogóle zabudowuje teren sarmaty??? I co jedna kapliczka ma to zmienić, że miasto niszczy?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA