REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Jestem nie z tej epoki

 Andrzej Świtalski

13.02.2007 10:28

Już chyba ze dwa tygodnie nie byłem na forum i wygląda, że jest to właściwy okres, aby z większym dystansem i bardziej całościowo spojrzeć na teksty tu zamieszczane. Pojawiło się tu kilka starych wątków, ale są i nowe. Szczególnie interesujący jest ten wnioskujący o informacje o działaniach radnych. Patrząc na skład Rady i wiek jej członków należy przypuszczać, iż większość czyta to forum. Być może jakaś część aktywna pisarsko tu się wypowiada, ale tylko jeden z radnych używa swojego imienia i nazwiska. Robi to wrażenie jakby pozostała część albo nie umiała pisać, albo nie umiała formułować swoich poglądów, nie miała własnych spostrzeżeń, lub wstydziła się własnych przekonań. Każda z tych opcji jest niepokojąca. Wiem, że jestem już nie z tej epoki i wielu powie, iż się czepiam, ale pewnie to już jakieś tęsknoty za młodością i studenckimi kłótniami, gdy "nocne Polaków rozmowy" były dyskusją o poglądach, których chciało się bronić. Ci co mieli poglądy byli w cenie i może dlatego je głosili. Natomiast swoją poezję pisało się do szuflady, często krytycznie ją porownując z kilkoma naszymi wieszczami i sporym zastępem dobrych polskich poetów. Dziś mam wrażenie, że jest odwrotnie - to poglądy chowane są do szuflady...

# piotrek

13.02.2007 11:08

eeee przed wyrobami, sporo obecnych zawiadujących wypowiadało się w tematach o nawozach i o świecie, a teraz partyja nie pozwala być może, albo....za 3,5 roku ponowim...

# Bronka

21.02.2007 21:38

Nie byłes dwa tygodnie na forum -tak trzymaj przez najbliższe 4 lata.

REKLAMA

# piotrek

21.02.2007 23:45

kiedy żołnierz może użyć broni?
jak bronia ukończy 18 lat.....tak trzymaj jak jeszcze nie masz, a jak masz to też tak trzymaj......
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA