REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

jakiego brokera możecie polecić

# Daniel22

15.12.2021 14:30

Możecie mi coś sensownego polecić jeśli chodzi o brokera, który ma polską obsługę a jednocześnie będzie miał szerokie możliwości jeśli chodzi o inwestowanie. Więc tak żeby te możliwe działania były szerokie pod kątem tego jakie instrumenty będą mieli dostępne. Poza tym, żeby to była taka opcja, że będą tam faktycznie realne akcje, a nie jakieś formy substytutów typu CFD.

# Kamis

22.12.2021 09:31

Ja też szukałem takiej oferty, gdzie będzie obsługa w języku polskim, bo angielskim nie posługuje się na tyle dobrze, żeby się w inwestowanie bawić i tak trafiłem na serwis Lynx (https://www.lynxbroker.pl) i obecnie tam zostałem. Sprawna obsługa, odpowiadają bardzo szybko w nagłych sytuacjach można także liczyć na ich interwencje. System jest oparty o współpracę z IB więc jeśli chodzi o możliwości inwestycyjne to chyba trudno o lepsza ofertę.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024