REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Jakie kosmetyki naturalne stosujecie ?

# Werka77

17.02.2021 10:13

Dziewczyny, mam do Was pytanie. Otóż jakie sklepy z naturalnymi kosmetykami możecie szczególnie polecić? Szczególnie zależy mi na sklepach online. Niestety wybór w mojej osiedlowej drogerii jest w zasadzie żaden, a bardzo zależy mi na skutecznych produktach, o fajnym składzie. Z góry pięknie dziękuje za wszelkie polecenia:)

# Anna25

22.02.2021 13:23

Ja tutaj mogę z czystym sumieniem zarekomendować sklep https://e-naturalne.pl/ . Poszczególne produkty są tutaj podzielone na wygodne kategorie, dzięki czemu szybko znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Osobiście najbardziej lubię masła i balsamy do ciała, ale wszystkie artykuły "do" Spa też są naprawdę genialne. Musisz po prostu wypróbować kilka produktów, na pewno wybierzesz coś idealnego dla siebie:)

# Werokos

28.02.2021 22:36

jak szukasz dobrych naturalnych kosmetyków polecam serię Eco nature z Bielendy, mega są jak dla mnie. Szczególnie ta linia z jaśminem, mango i śliwką kakadu

REKLAMA

# Malwinka

01.03.2021 14:41

Jest wiele sklepów z eko kosmetykami. Jak mam do kupienia puder, bronzer albo jakiś rozświetlasz to stawiam na ecocere. Robi dobrej jakości produkty w przystępnych cenach. Już w kilku drogeriach się spotkałam z asortymentem tej firmy

# Amilka

27.03.2021 17:45

Z naturalnych kosmetyków polecić mogę Olejek Busajna , rewelacyjny jest do ciała. Działa ujędrniająco na ciało, nawilżająco. Dzięki niemu pozbyłam się cellulitu. A i pomaga na wszelkie zmiany skórne, nawet na trądzik czy łuszczycę

 breas

25.04.2024 11:45

Sprawdź http://mediavector.pl/ktore-kosmetyki-z-azji-kupic-na-poczatek/ bardzo dobry zakup.

REKLAMA

# Nella

25.04.2024 22:15

Polecam sklep Pachnaca Kraina, znakomity wybór naturalnych kosmetyków tu maja i nie tylko/. Ostatnio kuypiłam u nich Hydrolat ze Styraxu. Mega do nskóry wysuszonej, ze zmarszczkami. Po nim skóra staje sie jedwabista w dotyku, jak po botoksie. Pokrywa ją taka jakby żywicą. Mega
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA