REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Bielany

REKLAMA

Jaki zarządca bloku Warszawa?

# Kotecka

04.11.2022 10:48

Szukam rzetelnego zarządcy dla wspólnoty mieszkaniowej na Bemowie. Czy możecie polecić sprawdzoną firmę, która jest słowna i potrafi trzymać mieszkańców w ryzach? Na ten moment mamy spory problem z dłużnikami czynszowymi i niedokończonymi inwestycjami, które wynikają właśnie z dziury budżetowej :(

# retegie

07.11.2022 16:26

Też mieszkam na Bemowie, u nas administruje pani Basia od Fadrowskiego z Zarządcy, miła osoba, da się z nią dogadać no i co najważniejsze jest skuteczna. Mieliśmy problem ze starymi windami, koszt ogromny, praktycznie nie do uzbierania przez fundusz remontowy. Ale dzięki dobremu planowaniu odkładaliśmy już sporo wcześniej, kapitał mieliśmy a resztę dobraliśmy w kredycie i teraz mamy wreszcie nowe i co najważniejsze sprawne windy :-)

# merlot

10.11.2022 10:31

No to jestem pod wrażeniem, bo windy to faktycznie spora inwestycja. Dopisuję zatem do naszej listy kontaktów i spróbuję się skontaktować.

REKLAMA

# ankowska

10.11.2022 10:38

Dokładnie, zrób sobie listę kilku zarządców, zadzwoń, poproś o wyceny i wybierz najlepszego :) Na tym szczerze mówiąc nie ma co iść po najniższej cenie, bo to zawsze gdzieś później wybije :p My już to przerabialiśmy że mieliśmy kiedyś najtańszego to potem się okazało, że sporo trzeba do takiego dopłacać, żeby cokolwiek robił :p

# koperekk

10.11.2022 10:57

U nas było kilku zarządców, teraz akurat Altiplano i ci ostatni najlepiej się sprawdzają, jeśli chodzi o zadbanie o bieżące sprawy i przejrzystość rozliczeń.

# Milka91

10.11.2022 11:04

potwierdzam, że firma Zarządca jest ok. Wszystkie rozliczenia mamy w programie e-kartoteka, można sobie podjerzeć salda, sprawdzić stan rozliczeń itd. Naprawy są robione na bieżąco, konserwator dostępny praktycznie całą dobę. Z trawnikami i zielenią też nie ma problemu :) Dla mnie jest to miłe zaskoczeniee po poprzednim administratorze :)

REKLAMA

# laguna

23.11.2022 17:51

też słyszałam o Fadrowskim same dobre słowa. Grunt to dogadać się z zarządcą i żeby spełniał swoje obowiązki.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA