REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Jaki zarządca bloku Warszawa?

# Kotecka

04.11.2022 10:48

Szukam rzetelnego zarządcy dla wspólnoty mieszkaniowej na Bemowie. Czy możecie polecić sprawdzoną firmę, która jest słowna i potrafi trzymać mieszkańców w ryzach? Na ten moment mamy spory problem z dłużnikami czynszowymi i niedokończonymi inwestycjami, które wynikają właśnie z dziury budżetowej :(

# retegie

07.11.2022 16:26

Też mieszkam na Bemowie, u nas administruje pani Basia od Fadrowskiego z Zarządcy, miła osoba, da się z nią dogadać no i co najważniejsze jest skuteczna. Mieliśmy problem ze starymi windami, koszt ogromny, praktycznie nie do uzbierania przez fundusz remontowy. Ale dzięki dobremu planowaniu odkładaliśmy już sporo wcześniej, kapitał mieliśmy a resztę dobraliśmy w kredycie i teraz mamy wreszcie nowe i co najważniejsze sprawne windy :-)

# merlot

10.11.2022 10:31

No to jestem pod wrażeniem, bo windy to faktycznie spora inwestycja. Dopisuję zatem do naszej listy kontaktów i spróbuję się skontaktować.

REKLAMA

# ankowska

10.11.2022 10:38

Dokładnie, zrób sobie listę kilku zarządców, zadzwoń, poproś o wyceny i wybierz najlepszego :) Na tym szczerze mówiąc nie ma co iść po najniższej cenie, bo to zawsze gdzieś później wybije :p My już to przerabialiśmy że mieliśmy kiedyś najtańszego to potem się okazało, że sporo trzeba do takiego dopłacać, żeby cokolwiek robił :p

# koperekk

10.11.2022 10:57

U nas było kilku zarządców, teraz akurat Altiplano i ci ostatni najlepiej się sprawdzają, jeśli chodzi o zadbanie o bieżące sprawy i przejrzystość rozliczeń.

# Milka91

10.11.2022 11:04

potwierdzam, że firma Zarządca jest ok. Wszystkie rozliczenia mamy w programie e-kartoteka, można sobie podjerzeć salda, sprawdzić stan rozliczeń itd. Naprawy są robione na bieżąco, konserwator dostępny praktycznie całą dobę. Z trawnikami i zielenią też nie ma problemu :) Dla mnie jest to miłe zaskoczeniee po poprzednim administratorze :)

REKLAMA

# laguna

23.11.2022 17:51

też słyszałam o Fadrowskim same dobre słowa. Grunt to dogadać się z zarządcą i żeby spełniał swoje obowiązki.

# adidas

01.12.2022 09:26

Tak tylko odwołanie obecnego bywa czasami trudne. My zmienialiśmy już raz i wiem, że to wymaga sporego wysiłku kilku mieszkańców. Jednak później byliśmy zadowoleni ze zmiany.

# lapiz

28.12.2022 14:56

Ciekawe te oferty my póki co postawilismy na Fadrowskiego, sprawdzimy co mają ciekawego do zaproponowania.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA