REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

jaki zamiennik do drukarki

# nikos

25.01.2017 11:37

Używacie zamienników do drukarki?? Które są dobre i w sensownej cenie??

# lirko

02.02.2017 20:27

dobre są zamienniki Actis, ne są drogie a ja drukuję na nich już kilka lat i nie mam żadnych zastrzeżeń

# locke

20.03.2017 22:43

czy zamienniki nie zasychają szybciej?? nie rozmazują się? przede mną spora ilość drukowanai i na pewno na oryginałach nie dam rady, bo są mega drogie :(

REKLAMA

# lirko

06.04.2017 11:15

nie zauwwazyłem żeby moje actisy jakoś szybciej zasychały czy się rozmazywały, a drukuje na nich już dosyć długo

# variator

18.04.2017 10:11

@Locke - śmiało możesz drukować na zamiennikach wiele sklepów takich jak np. DobreTonery.pl oferuje zamienniki już od 10zł, które starczają na naprawdę długo. Sam mam takie i faktycznie nawet jakościowo nie widać różnicy pomiędzy tym a oryginalnym tuszem, a ile w kieszeni zostaje... :)

# lirko

28.04.2017 10:35

zgadzam się, że dobry zamiennik nie będzie się dużo różnił od oryginalnego tuszu za to i tak będzie kilka rzy tańszy

REKLAMA

# mieciu

09.05.2017 13:29

a które drukarki polecacie do duzej ilosci wydruków? lepiej atramentówkę kupić czy jednak laser?

 bartolini03

23.05.2017 10:27

Ja generalnie zamienilem swoja drukarke na uslugi drukarni internetowej jest to bardzo wygodne i tansze niz ciagle kupowanie zamiennikow, a jak chcecie wybrac to zachecam do lektury http://drukowanieprzezinternet.pl/jak- dowiecie sie jak przygotowac plik do druku :)

# mieciu

25.05.2017 10:57

mieszkam w małej miejscowości jeżdżenie gdzięś żęby wydruk odebrać odpada, wolę jednak mieć swoje urządzenie i drukować kiedy mi wygodnie, kupiłem laserową drukarkę brother i teraz szukam zamienników, te Actis będą ok?

REKLAMA

# lirko

06.06.2017 22:22

możesz spokojnie te actisy kupić, na nich jż trochę drukję i jakość w 100% mnie zadowala, nic się nie rozmazuje i starczają na długo

# marocci

24.06.2017 12:10

a ja mam standardową drukarkę atramentową lecz kupuje zamienniki w sklepie dobretonery.pl i polecam wszystkim takie rozwiazanie 50% oszczedzam na tuszach conajmniej a w dodatku drukarki atramentowe sa w dalszym ciagu lepsze od tych laserowych ;)

# dron

10.07.2017 19:18

które zamienniki polecacie do laserówki brother?? Czy jest jakaś różnica między tymi tańszmi a droższymi?

REKLAMA

# hessano

12.07.2017 17:08

Jest roznica - taka, ze zaplacisz polowe mniej. Sprawdz sobie sklep o ktorym wyzej pisali DobreTonery.pl bo faktycznie maja w swojej ofercie zamienniki do wielu modeli drukarek i warto od nich je nabyc :>

# dron

05.08.2017 11:22

:D rozsądne podejście, wolę zdecydowanie zapłacić mniej niż więcej, na razie kupiłem actisy na allegro i są ok, jakość mi pasuje

# zavixx

24.08.2017 11:14

jasne, że rozsądne przecież to oczywiste że kupie sobie ze sklepu dobretonery zamienniki przy ktorych jakosc druku jest niemal identyczna jak na oryginalach zamiast wydawac 2x wiecej.. trzeba myslec Panie Kruku, trzeba myslec! :D

REKLAMA

# szmata szeptana

24.08.2017 11:32

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,.. "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..

# ink

04.10.2017 20:56

Laserówka HL 1112E - kupuję zamienniki z TB Printa i jest ok. Tu nawet mają dobrą cenę także warto - https://inkhouse.pl/materialy,do-brother-hl,1112e,d-2374.html

# syfiassta reklama

05.10.2017 10:02

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...... ,.,

REKLAMA

# agn

02.11.2019 13:17

Duży wybór zamienników do drukarek znajdziecie na Stronie dobretonery.pl Są to zamienniki najwyższej jakości w bardzo dobrych cenach. Warto im się przyjrzeć, gdyż kupowanie oryginalnych tuszy do drukarek to bardzo często przepłacanie.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA