REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jaka szkoła najlepsza ?

# Renata

04.08.2016 16:41

Ostatnio zaczęłam zastanawiać sie nad odpowiednią szkołą podstawową dla mojego dziecka. W stolicy jest kilka dobrych szkół ale nie wiem , która moze okazać się tą najbardziej odpowiednią. Na co wy zwracacie uwagę przy wyborze szkoły dla dziecka?

# gabrysia

04.08.2016 16:58

Wydaje mi się, ze warto zadbać o edukacje i naukę języka angielskiego już od najmłodszych lat. Teraz jest wiele szkół takich jak ta http://www.profuturo.edu.pl/ , które są dwujęzyczne a co za tym idzie dziecko szybciej uczy się języka. Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie

# Hanna

14.08.2016 14:02

W Warszawie jest wiele szkoł podstawowych dlatego jak wybieramy dla dziecka szkołe trzeba sie bardzo dobrze zastanowić. Ja jako mama dziecka chodzącego do podstawówki mogę wypowiedzieć się na temat szkoły ProFuturo. Podoba mi się tam to, że nauczyciele ciekawie podchodzą do uczniów. Nie zmuszają do nauki a w ciekawy sposób zachęcają i zaciekawiają ich by chcieli chłonąć wiedzę

REKLAMA

# MonikaH

14.08.2016 14:09

Macie racje, wybór szkoły dla dziecka jest niezwykle istotny. Trzeba pomyśleć o tym co będzie dla niego najlepsze. Dla nas bardzo ciekawą ofertę ma Szkoła Pro Futuro .Jest to niepubliczna szkoła dwujęzykowa. Sądzę, ze tam dzieci szybko przyswoją wiedzę.

# RysiekB

23.08.2016 18:48

U nas wybór szkoły dla dziecka był bardzo dużym wyzwaniem. W Warszawie szkół jest wiele, opinie na ich temat są różne. Ostatecznie zdecydowaliśmy sie na ProFuturo i syn poszedł do tej samej szkoły co kolega z sąsiedztwa. Po pierwszym roku mogę stwierdzić, ze wybór był dobry. Ostateczne wyniki w nauce sa dobre a język obcy nie jest dla niego żadnym problemem.

# MonikaKam

16.08.2017 14:36

U nas wygrała Mentis http://www.szkola-mentis.edu.pl/ prywatna szkoła podstawowa dwujęzyczna. Warszawa ma ich trochę do zaoferowania, ale ta najbardziej przypadła nam do gustu. Już od początku byliśmy nią zachwyceni, a jak poznaliśmy kadrę nauczycielską tylko upewniliśmy się w naszej decyzji.

REKLAMA

# szmata szeptana

16.08.2017 14:52

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...

 urszula

17.08.2017 06:41

Moim zdaniem obecnie najlepsze są szkoły średnie językowe. Ja właśnie szukam podręczników do zdania matury w roku 2017/18. Matury z angielskiego się nie boję. Znalazłem ciekawą http://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era I najbardziej zainteresowały mnie podręczniki do matematyki zakres rozszerzony. Tu wiele pomocnych podręczników do innych przedmiotów, ułatwiających zdanie matury.

# szmata szeptana

17.08.2017 09:21

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,

REKLAMA

# Helka

15.01.2018 20:25

a szkoła im Wiktorii Wiedeńskiej? słyszałam ze jest to całkiem dobra placówka, maja fajne zajęcia no i opiekę nauczycieli!

# Małgorzata

22.01.2018 19:49

ta szkoła jest bardzo fajna. nie ma co się zastanawiać nad nią! zajęcia sa prowadzone miło i ciekawie. dzieciaki zadowolone. no i widać że się dobrze w niej czują. widać postępy!

# Boria

18.02.2018 08:59

no wlasnie sama nad nią się zastanawiam, wydaje mi się ze jest to porzadna i dobra szkoła!

REKLAMA

# to syf jest

19.02.2018 13:34

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

# werk826

05.03.2018 21:28

ja polecam www.elsinore-angielski.katowice.pl

# Naszka

20.03.2018 15:29

Szkoła im Wiktorii Wiedeńskiej jest świetna, fajne zajęcia poza lekcyjne, kadra profesjonalna, bardzo mi się podoba ta szkoła!!

REKLAMA

# Naszkka

20.03.2018 15:30

Szkoła im Wiktorii Wiedeńskiej jest świetna, fajne zajęcia poza lekcyjne, kadra profesjonalna, bardzo mi się podoba ta szkoła!!

# MichalProsty

21.03.2018 11:23

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ?

# Kamilka75

14.07.2018 11:06

Mnie zainteresowała dwujęzyczna szkoła podstawowa: http://szkola-mentis.edu.pl/ w Warszawie właśnie. Myślę, że to ważne, by maluchy uczyły się angielskiego już od samego początku nauki.

REKLAMA

# Gytyt

14.07.2018 14:30

Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

# zonaMMM

30.04.2019 17:57

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie - to szkoła do której chodzą moje dzieci. Bardzo szkoła mi podpasowała, mam super kontakt z nauczycielami, dzieci lubią się uczyć, lubią chodzić do szkoły, mają dobre oceny - czego chcieć więcej? ;)

# Lemma

18.08.2020 20:39

no dokładnie, jest to bardzo dobra placówka! szczerze to ja się bardzo cieszę, że moje dzieci chodzą do tej szkoły! doskonale się uczą i mają z tego frajdą. Szkoła Wiktorii Wiedeńskiej jest na prawdę spoko!

REKLAMA

# Dotora

05.08.2021 11:44

A jakie macie opinie o szkołach prywatnych? Czy rzeczywiśćie warto jest wysłać do nich malucha? I jakie szkoły w Warszawie polecacie?

# Igm

05.08.2021 12:05

Ja pamiętam jak moje dziewczyny szły do pierwszej klasy. Byłam pełna obaw a prawda była oczywiście taka że dzieci dały sobie świetnie radę. Wszystko wychodziło po malu swoim torem i zapewne będzie i tak w twoim przypadku - dzieci mają cudowna rzecz o której zapominają dorośli tzw. flow i tego w wielu przypadkach my mamy powinnyśmy się od nich uczyć!
Moje dzieci chodzą właśnie do szkoły prywatnej, konkretnie do Thames British School:http://www.thamesbritishschool.pl
Zdecydowałam się na szkołe, bo wcześniej chodził do niej syn mojej siostry, tak wiec miałam informacje o niej z pierwszej ręki Siostra była bardzo zadowolona. Tak wiec pomimo miesięcznego kosztu postanwiłam zapisac i swoje dzieciaki. Zajecia prowadzone w języku angielskim. Poza tym poziom nauczania w szkole jest bardzo dobry.

# AniaS

04.04.2023 13:23

#gabrysia napisał(a) 04.08.2016 16:58
Wydaje mi się, ze warto zadbać o edukacje i naukę języka angielskiego już od najmłodszych lat. Teraz jest wiele szkół takich jak ta http://www.profuturo.edu.pl/ , które są dwujęzyczne a co za tym idzie dziecko szybciej uczy się języka. Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie
Zdeycdowanie warto stawiać na naukę angielskiego, fajnym rozwiązaniem i bardzo efektywnym jest https://bs-ict.pl/pl/coaching_jezykowy

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy