REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jak zbudować swojej firmie autorytet w Internecie

# Samanta

30.09.2015 23:48

Zastanawiam się jak zbudować autorytet swojej firmie usługowej w Internecie. czy możecie coś poradzić?

# Sajeczka

01.10.2015 23:49

Autorytet buduje się poprzez profesjonalny kontent odpowiadający na pytania internautów. Wysoka wartość umieszczanych w Internecie treści buduje ten autorytet. reszta to narzędzia rozpowszechniające tą treść. W takiej sytuacji będzie bardzo ważne, żeby nie powierzać pisania tekstów przypadkowym osobom.Warto poszukać takiej Agencji jak http://inb-digital.pl// Ta agencja ma oprogramowanie INB Cloud, które stanowi "wirtualną redakcję". Jego funkcje to:
- uproszczenie procesu akceptacji treści pomiędzy autorem, agencją a klientem
- zarządzanie publikacjami dzięki kalendarzowi publikacji
- bierna optymalizacja wszystkich publikacji do wyszukiwania zgodnie z wytycznymi google
- podpowiadanie "o czym pisać" na podstawie inteligentnego mechanizmu proponowania tematów publikacji
- zarządzanie wszystkimi profilami social media z jednej platformy
- zagregowany pomiar efektywności publikowanych treści
Poza tym maja własna bazę artykułów i redaktorów tekstów - prawdziwych dziennikarzy.

# kiw811

04.04.2018 12:56

najlepiej jest skorzystać z usług specjalistów. ja mogę polecić firmę www.s88.pl, wykonują dla mnie wiele rzeczy, np. pozyskiwanie leadów sprzedażowych

REKLAMA

# Uguru Nganh Songh

04.04.2018 14:51

Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało....
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy