REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

jak usunąć wirusa lub kto mi pomoże????

# pola

02.07.2004 18:12

Ludzie pomóżcie!Ktoś mi przysłał maila z życzeniami i kartkę z onetu i ja to otworzyłam. Oczywiście to był jakieś robal- i teraz rozzyła to po Polsce całej a do mnie dziennie przychodzi po 100 maili zwrtonych - njaczęsćiej z informacją że takiego adresu nie ma bo ten robal na adresach się widać nie zna.Mam progam antywirusowy ale na tego gada nie działa. Kto z Was miał to g.... i wie co ztym zrobić- albo może któś z Was jest informatykiem albo innym cudownym specjalistą i mam czas jutro??? Oczywiście jestem przygotwana na koszta tylko niech mi ktoś pomoże!!!

# pola

02.07.2004 18:13

Z narwów trochę literówek mi się przytrafiło- wybaczcie

# Alf-

02.07.2004 21:52

wejdź na http://skaner.mks.com.pl/

REKLAMA

# arkas

02.07.2004 22:22

jako alternatywe proponuję PandaActivescan
http://www.pandasoftware.com/com/pl/

# Webster

12.07.2004 13:47

Na spam żaden antywir nie pomoże, poprostu adres email zainfekowanego użytkownika dopisywany jest do spmalisty w automacie spamerskim (ewentualnie sam się rozsyła z zainfekowanego komputera). Najlepszym wyjściem jest reinstalacja systemu, i zmiana adresu email, jeśli używasz Outlooka lub Outlook expresa to możesz spróbować filtrować wiadomości opcją "reguły wiadomości" jednak jej konfiguracja wymaga poświęcenia przy komputerze kilku ładnych godzin. Względnie można też aktywować usługę "antyspam" (niektóre portale oferują ją płatnie, inne gratis) jednak nie jest to zbyt skuteczne.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe