REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

JahLove tatuaże - opinie

# alosza

23.05.2023 08:41

Szukam opinii o studiu JahLove z Warszawy? Do kogos najlepiej udać się tam na realizm w kolorze? Dajcie swoje typy :)

# pepsi

25.05.2023 08:21

Dla mnie sztos, terminy masz uhuhu więc nastaw się na 2023 jak nie 2024. Jak realizm to Heniek wymiata w tym temacie. Zobacz na jego portoflio. Ale wiadomix każdy wybiera pod siebie, przeglądnij pracę wszystkich i wybierz tego kto ci najbardziej leży :)

# frankowski

25.05.2023 17:49

No popatrzyłem sobie na prace Henia i jedno wielkie wow, szczękę zbieram. Dawno nie widziałem takiego kozaka.

REKLAMA

# lucyna

27.05.2023 11:52

No oni to tam w ogóle niezły team tworzą. Według mnie to jedno z lepszych studio tatuazy w stolicy.

# julka-p

01.09.2023 08:19

Hej, widzę, że sporo osób poleca Henia z JahLove, jeśli chodzi o realizm. Sama nie miałam okazji robić u niego tatuażu, ale słyszałam wiele pozytywnych opinii. Z tego co widzę, to studio ma naprawdę mocny skład i każdy z tatuażystów ma swoją specjalność. Jeśli jesteś niezdecydowana, to warto rzucić okiem na portfolio każdego z nich i wybrać tego, który najbardziej ci odpowiada.

# Aldonka

06.09.2023 08:46

również słyszałam wiele dobrego o jahlove!

REKLAMA

# Rataj

28.09.2023 16:07

Zgadzam się z opiniami powyżej. JahLove to naprawdę profesjonalne studio z doświadczonymi tatuażystami. Jeśli chodzi o realizm, to Heniek jest jednym z najlepszych w tym zakresie. Warto jednak pamiętać, że każdy tatuażysta ma swój unikalny styl, więc warto zapoznać się z pracami wszystkich i wybrać tego, który najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom.

# kicuś

05.10.2023 09:30

o pierwszy raz słusze o takim studio tatuaży aż sobie sprawdzę ich portfolio bo mnie zaciekawiliście :D

# matczak

02.11.2023 08:35

Cześć, sprawdź opinie o studio w internecie. Zobacz, co inni klienci mają do powiedzenia o swoich doświadczeniach.

REKLAMA

# blaccki

27.11.2023 12:31

Miałam okazję zrobić tatuaż w JahLove Tattoo i jestem bardzo zadowolona z efektu. Studio ma przyjazną atmosferę, a artyści są niezwykle utalentowani i otwarci na sugestie klientów. Jeśli ktoś szuka miejsca, gdzie można bezpiecznie i komfortowo zrobić tatuaż, JahLove jest świetnym wyborem.

# ankaa9323

10.02.2024 00:57

Nie miałam okazji robić tam tatuażu, ale słyszałam wiele opinii i wszystkie zdecydowanie były pozytywne! Studio jest bardzo profesjonalne, a tatuatorzy mają doświadczenie i pracują na dobrych jakościowo produktach.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy