REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Bemowiak

23.03.2016 16:09

Żona przewodniczącego rady Targówka z PO Krzysztofa Miszewskiego. By żyło się lepiej - swoim.

# lideksynubeka

23.03.2016 16:22

To się nazywa "rodzinny interes" Kiedyś małżeństwa/rodziny wspólnie prowadziły sklepy czy warsztaty,dziś otrzymują fuchy z ramienia PO w mieście,a z PSL na wsi.Na mój koszt.

# Stachu

23.03.2016 23:15

Żenada. Niech pani wraca na Targówek.
Wojewoda wyrzucił z pracy to matka partia rzuciła ją na Bemowo. Długo nie porządzi, bo ją odwolaja.

REKLAMA

# bemol

24.03.2016 09:09

Lidek, rozszerz sobie horyzont, za komuny tak było, za SLD takoż, AWS też zasłynął z obsady swojakami, no i teraz dobra zmiana na stanowiskach obsadza "prawych i sprawiedliwych". Normalka.

# Bemowiak

24.03.2016 09:59

Miszewscy mają kredyt, to i Jadzia nawilżyła żeby parę złotych dostać.

# arft

24.03.2016 11:26

Jawne ustawianie "swoich" ludzi, kiedy ktoś za to pójdzie siedzieć? kiedy będzie normalnie?
PO jak zwykle przegina...

REKLAMA

# lideksynubeka

24.03.2016 11:48

@ bemol
Żadna partia nie była i nie jest tak bezczelna w propagowaniu" rodzinnych interesów" jak PO w miastach i PSL na wsi. Być może dlatego,że obydwie mają ten sam elektorat,czyli małorolne,zakompleksione i pazerne chłopstwo. W przypadku PO osiadłe JUŻ w miastach,w przypadku PSL JESZCZE mieszkające na wsi

# Bemowo

25.03.2016 22:17

Dajcie już dziewczynie spokój pisiory !

# Obiektywny

26.03.2016 03:48

I co ta kobieta ze swoim wykształceniem będzie robiła w urzędzie oprócz tego że będzie siedziała na wygodnym stołku? Uczyła mnie historii multikulti w eurokołchozie? "Dlaczego żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch..a za moją kasę"?

REKLAMA

# bemwaw

30.03.2016 10:36

O ja pier......! Dobra zmiana :D

# DYF

13.06.2016 12:16

WSZYSTKO TE ZNAJOMOSCI, KWALIFIKACJE SIĘ NIE LICZĄ, O P I S ie JAK DOBRZE ŻE ZWYCIĘŻYŁEŚ, ZRÓB PORZĄDEK Z TYM DZIADOSTWEM

# exit

13.06.2016 12:22

NO TERAZ PANI BĘDZIE MOGŁA CAŁĄ SWOJĄ RODZINKĘ NA STOŁKI POWSADZAĆ, ZRESZTĄ JUŻ CHYBA WSZYSTKICH WSADZIŁA, ZE WSI PODBIJAJĄ WARSZAWĘ, A NA WSI CHWALĄ SIĘ JACY ONI WAŻNI W TEJ WARSZAWIE, A KTOŚ Z KWALIFIKACJAMI NIE DOSTANIE PRACY

REKLAMA

# exit

13.06.2016 12:23

TERAZ PANI BĘDZIE MOGŁA CAŁĄ SWOJĄ RODZINKĘ NA STOŁKI POWSADZAĆ, ZRESZTĄ JUŻ CHYBA WSZYSTKICH WSADZIŁA, ZE WSI PODBIJAJĄ WARSZAWĘ, A NA WSI CHWALĄ SIĘ JACY ONI WAŻNI W TEJ WARSZAWIE, A KTOŚ Z KWALIFIKACJAMI NIE DOSTANIE PRACY
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA