REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

JA!- jestem NAJLEPSZYM KANDYDATEM

# Piotr Ofracz

19.10.2006 18:14

-Pragnę raz jeszcze dostać się do rady dzielnicy! Jestem młody , oczytany ,świętobliwy.
Proszę o głosy na mnie i głównie na mnie , reszta może się nie dostać. Przez całe 6 miesięcy przylepiałem się do różnych organizacji: Avetus , Agapte i mej ukochanej oazy . Naprodukowałem wywieszki agitacyjne ...uff jak się namęczyłem...Widzicie drodzy wyborcy( czytaj plebs ) jaki jestem zapracowany !? Na czas wyborów kocham was wszystkich. Bez wyjątku- od soboty aż do piątku !!! Tych " kochających inaczej" jak oddadzą głos na mnie to podniebiosa wychwalać będe z ambony.
A oto drodzy program jakim zaszczycę
- Obowiązkowe zapisywanie dzieci do oazy i poddanie je mej indoktrynacji.
- Dzielnicowe patrole oazowców: Będą chodzić po domach jako konkurencja dla Świadków Jehowy
- Odpłatne odpusty za małe grzeszki i za życie doczesne.
- Rabat na pochówek u radnego Pastyra , jak na mnie zagłosujecie!
- Powołanie św. Inkwizycji w ramach oczyszczania naszej dzielnicy z różnego rodzaju heretyków i mych przeciwników politycznych.
- Ogłoszenie corocznego " Dnia Dyrektora " oczywiście dzień będzie poświęcony o. Rydzykowi . Podczas święta będzie czytana homilia ojca dyrektora : "jak umiejętnie zbierać na tace " Na zakończenie imprezy będzie zbiórka pieniędzy na II Stocznie Gdańską .
- Powołanie komisji - indeksu ksiąg zakazanych: Organ ten ( w którym umieszczę kogoś z mej rodziny oczywiście) , będzie zajmował się szukaniem informacji na temat heretyckich zbiorów bibliotecznych .takich jak np. Kamasutra
Tak więc głosować na mnie proszę bo inaczej czeka mnie fizyczna praca. Jak tylko o tym pomyślę to padam na klęczki i się modlę.

# xyz

19.10.2006 19:14

Ale jaja- ktos to ma scifition w głowie!
Program wyborczy mi się podoba - punkt z indoktrynacją jest przyszłościowy: Jak sobie wychowa od przedszkola to wyborców ma!!! Pozdrawiam światłych satyryków i... samego Ofracza,kandydata!!!

# Zigi

20.10.2006 05:45

Zaiste - czemu nie głosowac na takiego kandydata...Mamy IV RP,
jest kontrowersyjna od chwili jej poczęcia więc i kandydatów szukajmy takich. Plan do dziłania ma ...( ha ha ha , i to jaki ) więc czemu go nie wybrać - jasno sie przyznał że robota fizyczn go zabije...W końcu mając takie cherlawe ciałko nic nie zwojujesz.
Pomijając satyrę: Oracz , widzisz żeś stał się obiektem kpin i raczej uwarunkowane jest to Twoim " niedorozwojem polityczno-administracyjnym" czy dla dobra własnego imienia ( i naszej dzielnicy) lepiej dać sobie spokój ??? Nie stratować?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy