REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

I znowu most Północny

 Rudolf

18.03.2005 07:03

W radiu podali, że zakończenie budowy mostu z planowanego 2008 roku przesunie się na rok 2009, ponieważ jacyś tam urzędnicy popełnili błąd w jakichś planach. W związku z tym ministerstwo środowiska to przyjęło tego, a opracowanie nowego potrwa ok 6 miesięcy.Czyli wszystko po staremu. Widać, że Polscy, że niepotrafią się uczyć na własnych błędach.

# Rysio.Ochucki

18.03.2005 07:31

Czyli to znaczy że zapomnieli tego a urzędnicy popełnili błąd tego, a widać, że Polscy, że niepotrafią się uczyć na własnych błędach.
I wszystko jasne Dużo masz jeszcze takich perełek?

# Andrzej

18.03.2005 08:37

Doprawdy nie wiem czym się tak dziwicie? Czyżbyście wczoraj do tego kraju przyjechali? U nas takie rzeczy to norma. Do dziś pamiętam jak Piskorski się zarzekał że żeby nie wiem co to do końca 2005 roku metro dojdzie do huty. Most Siekierkowski oddali szybko bo spieszyli się przed wyborami. Teraz trasa Siekierkowska poczeka chyba do następnych :). Co do mostu Północnego to liczę że może koło 2010 zrobią, a cała trasa poczeka jeszzce następne 5-10 lat.
Przykre to ale niestety u nas to normalne.

REKLAMA

# Rysio.Ochucki

18.03.2005 10:03

Drugi mądry się odezwał Mi chodzi o takie ortograficzno- stylistyczne perełki naszego ojczystego języka

 Rudolf

18.03.2005 14:52

Przepraszam za błędy, ale pisałem rano i byłem troche zaspany.
Tutaj są dokładne informacje.
http://www.zyciewarszawy.pl/apps/a/tekst.jsp?
place=zw2_a_ListNews1&news_cat_id=11&news_id=59719

# UP

18.03.2005 22:57

Czyli tak jak pisałem na początku w białołęce poprostu niewykupili jeszcze nawet połowy gruntów a musza coś wymyslić aby się wytłumaczyć.

REKLAMA

# pmk

20.03.2005 10:00

Gwoli ścislosci, ale wina chyba tkwi po stronie eksperta, ktory nie przygotował KOMPLETNEGO raportu. O ile mozna zrozumiec, ze urzednik nie moze znac sie na wszystkim i dlatego trzeba sie posilkowac ekspertami, to co zrobic jesli ekspert jest nie kompetentny?

# Tony

27.03.2005 21:13

Wina tkwi albo nie tkwi.
Jestem skłonny bardziej sądzić, że zawartość OOŚ jaką sformułowały władze Warszawy była taka, że ekspert (dokładnie Instytut Ochrony Środowiska) wykonał to tylko to co od niego wymagano.
Inna sprawa, że IOŚ jako szanująca się firma konsultingowa nie ppowinna była się godzić na produkcję gniota.
BTW.nową OOŚ-kę będzie produkował również Instytut Ochrony Środowiska.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy