REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Gdzie najczęściej kupujecie perfumy?

# manilka

19.03.2022 18:49

Hej! Szukam jakichś sprawdzonych sklepów z perfumami, gdzie jest szeroki wybór i są dobre ceny. Co możecie polecić?

# jolka22

20.03.2022 21:29

co prawda nie kupuję zbyt często perfum tak dwa razy do roku i przeważnie w drogerii, którą mam blisko domu

# Zośka

23.03.2022 20:13

Korzystnie cenowo wychodzą sklepy online. Ja mam kilka ulubionych zapachów i kiedy mi się skończą sprawdzam w necie gdzie aktualnie jest najtaniej i tam zamawiam

REKLAMA

# bkki

25.03.2022 19:13

Podobnie, też zamawiam internetowo z tym, że mam jedno sprawdzone miejsce dokładniej mówiąc Aleperfumerię. Mam zaufanie do tego sklepu, wiem, że są to na pewno markowe zapachy, a tylko takich używam i pod względem wyboru nie ma sobie równych. Można tu znaleźć zarówno te popularne marki, jak i mnóstwo zapachów niszowych

# moota

28.03.2022 22:23

Potwierdzam! Kilka razy zamawiałam z tej perfumerii i mogę polecić. Jest mnóstwo promocji i przesyłka jest bardzo szybka ;)

# maciejka76

17.04.2022 22:34

Zdecydowanie internetowo się bardziej opłaca i jest wygodniej. Można sobie wygodnie w fotelu usiąść i przeglądać. Ja na przykład nie lubię w sklepach wybierać, bo zawsze mam wrażenie że ekspedientki na mnie dziwnie patrzą

REKLAMA

# milerka

18.04.2022 10:56

Daj koniecznie znać co sądzisz o tym zapachu, bo od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu, ale jakoś nie mogłam się ostatecznie zdecydować. Wówczas też bym z tej promki skorzystała :)

# sera

19.05.2022 19:15

Wczoraj przyszła do mnie paczka z aleperfumerii z wodą toaletową dla męża Abercrombie & Fitch First Instinct Man, którą kupiłam w aktualnej promocji i zapłacilam ponad 100zł mniej! Świetny zapach, podoba się bardzo mężowi i mi również. Polecam jeśli ktoś szuka męskiego zapachu na wiosnę
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy