REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Gdzie kupić wózek 3w1

# Alice1989

18.03.2018 03:24

Planuje zakup wózka 3w1, trochę poczytałam, np. tu znalazłam http://hobbies.pl/ranking-wozkow-3w1/ i chciałabym zobaczyć na żywo te firmy Riko i Tutek, wiecie gdzie na Bemowie (i okolicy) są dobre sklepy z dużym wyborem?

# Marek.Uklejak

18.03.2018 13:25

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona

# gaja0

12.10.2020 17:15

Bardzo duży wybór mają sklepie tosia - online i kilku punktach stacjonarnych w Warszawie

REKLAMA

# florka

22.10.2020 16:49

my kupowaliśmy przez internet wózek frontera. nie mieliśmy potrzeby oglądania go przed zakupem. na stronie camini wszystko było dobrze opisane

# wikk

17.09.2022 13:35

Ja kupowałam na Budzeńskiej akurat wózek Anex i przy okazji mogę go polecić , bo jest mega solidny , wygodny i pięknie się prezentuję

# Anonim

28.09.2022 21:55

My też mamy Anex jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest solidny, piękny i nadaje się na wycieczki poza miasto.

REKLAMA

# gosiulka

26.10.2022 18:12

A patrzyłaś na Anexa? Ja mam, ale inny model akurat, lecz myślę, że jakoś wykonania będzie podobna, bo z doświadczenia wiem, że to solidna firma wózków na rynku
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA