REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Gdzie kupić tani fotel gamingowy?

# Wiola

11.09.2021 21:00

Cześć! Szukam już jakiś czas stacjonarnie fotela gamingowego w naszej miejscowości i nie wiem, gdzie się udać. Możecie coś polecić? Chciałabym synowi zrobić fajny prezent i widziałam kilka artykułów i też na tej stronie przypiętej. Uda się? Czy jednak pozostaje zamawianie przez internet?

# Marczek

16.09.2021 14:37

Ajj stacjonarnie myślę że bedzie ciężko. Ale z takich w sumie tańszych foteli gamingowych to ja jakiś czas temu zakupiłem sobie krzesło regulowane w stylu gamingowym na geekbuying.pl i jest naprawdę solidne. Zazwyczaj fotele gamingowe są dosyć sztywne, ale ten ku mojemu zdziwieniu okazał się bardzo wygodny.

# Marlon

28.09.2021 23:09

Polecam fotel Genesis Nitro 550, sprawdza się u nas doskonale. Tryb bujania, regulacja podłokietników. Polecam jak na długie godziny gry idealny

REKLAMA

# Nudel

27.10.2021 23:10

Genesis dobra marka jesli chodzi o fotele gamingowe. Mamy od nich fotel ale czarno niebieski model Nitro 880. Sprawdza siee doskonale, fotel jest wygodny i zdrowy dla kręgosłupa

# Linus

27.11.2021 19:01

Ja zamawiałem fotel gamingowy ze sklepu https://www.10chairs.pl/, mają duży wybór foteli biurowych, krzeseł obrotowych. Myślę, że znajdziesz tam model dla siebie :)

# aDAM12

31.01.2022 12:00

Kupilem swietny fotel Genesis Nitro 880 , ktory jest bardzo wygodny. ma 4 plaszczyzny, regulowany.

REKLAMA

# Weron

04.02.2022 08:51

Też mamy Genesisa fotel ale z materiałowym siedziskiem wolałem ten Nitro 440

# Karolla77

27.02.2022 15:32

Faktycznie na https://www.10chairs.pl/krzesla-biurowe mają bardzo duży wybór krzeseł tego rodzaju. Pytanie, jakie kryteria powinien spełniać taki fotel gamingowy?

# Wojtass

27.02.2022 22:31

Dobre i w dobrej cenie fotele gamingowe kupicie marki Genesis, my mamy Nitro 550, znakomity fotel

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024