REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# zaciekawiony

22.05.2012 14:00

A gdzie te dwa baseny na terenie Legionowa?

# pływak

22.05.2012 19:22

CSP i dawna SP6 czyli ZSO nr 2, ale CSP zdecydowanie lepszy

# ANKA

23.05.2012 17:38

Basen basenem, ale jakie sklepy będą???

REKLAMA

# Daria

28.05.2012 19:48

Czas najwyższy zrobić z tym BAŁAGANEM jaki widać z wiaduktu,ale wierzę,że budowa się wreszcie rozpocznie.

# Marcin

07.07.2012 19:52

Anka, pewnie Biedronka i jakiś lumpeks ahaahahah :D jakie głupie pytanie, wygoogluj sobie, jest napisane jakie już są potwierdzone. Dziewczyno, nie ma jeszcze pozwolenia na budowe nawet, to skąd mamy wiedzieć jakie będą sklepy, w trakcie budowy wszystko zacznie się wyjaśniać....

# zadowolona

09.09.2012 11:04

Bardzo się cieszę z tego centrum handlowego. Na piechotę będę mogła przejść się do kina czy restauracji lub skoczyć na fitness. Koniec z jezdzeniem do Warszawy w weekendy, nie mogę się doczekać:)

REKLAMA

 Daro

09.09.2012 22:56

Faktycznie, jeżeli sprawdzą się przewidywania osób które piszą że nie będzie możliwości zjazdu z wiaduktu do centrum handlowego a cały ruch zostanie puszczony po wąskich uliczkach Bukowca to faktycznie najlepiej będzie tam chodzić pieszo

# tadeusz

31.12.2012 11:03

Zima jest łągodna, a na placu budowy brak śladów rozpoczęcia prac. Czy coś stoi na przeszkodzie?

# miki

11.01.2013 09:24

no to Bukowiec na maksa zakorkowany będzie, przejazd na Kwiatowej będzie oblężony, galeria będzie przekleństwem Bukowca, w sumie to całego miasta

REKLAMA

# Iwa

04.11.2013 11:41

Kiedy ruszy budowa obiecanej już ponad rok temu legionowskiej Arkadii??? Żeby w tak dobrze rozwiniętym i prężnie nadal rozwijającym sie mieście nie było kina?????

 Daro

06.11.2013 09:01

@Iwa. Od paru lat Legionowo nie jest już prężnie rozwijającym się miastem. Wystarczy przejechać się przez miasta typu Grodzisk Mazowiecki aby zobaczyć kolosalną przepaść jaka już dzieli oba miasta
Wystarczy porównać, kompleks basenów w Grodzisku, olbrzymie Centrum Kultury z kinem. Galeria handlowa trakcie realizacji. Ostatnio jadąc przez Grodzisk w oczy rzucił mi się olbrzymi teren rekraacyjny wraz ze stawem i olbrzymim placem zabaw dla dzieci
A co przez ten czas zrobiono w Legionowie ????

# elaaa

16.01.2014 11:33

Okropna, pretensjonalna w związku z tym za parę lat będzie straszyć tandetą.

REKLAMA

# elaaa

16.01.2014 11:37

Smutne jest to, że ludzie utożsamiają smętną mekkę tandety i chińskiego potu niewolników z rozwojem miasta, potrzebą rozrywki i kultury. Czy żeby było kino musi być centrum handlowe? No tak galeria = kultura....tylko obrazów na ścianach nie było?

# Monika

02.07.2014 10:34

2 lata minęły i nadal nic :) A ja tak sobie spojrzałam na Carską na fotce obok i rozmarzyłam, że zamiast przaśnej pseudonowoczesności nasza galeria byłaby bardziej w stronę poznańskiego Starego Browaru, stylizowana właśnie na budynki a'la Carska - to byłoby piękne :)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA