REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Zenon

20.05.2012 07:38

Piknik był jak piknik, ale po grochówce zgaga męczyła mnie przez całą noc, a o gazach już nie będę wspominał.

# Norman

20.05.2012 10:11

#Zenon napisał(a) 20.05.2012 07:38
Piknik był jak piknik, ale po grochówce zgaga męczyła mnie przez całą noc, a o gazach już nie będę wspominał.
Może zapomniałeś zapłacić podatek w Urzędzie Miasta i może dlatego tak Cię załatwili tą grochówką?. Miasto jest bardzo zadłużone i każda metoda wyegzekwowania długu może być dobra.

# Ola

20.05.2012 12:41

#Zenon napisał(a) 20.05.2012 07:38
Piknik był jak piknik, ale po grochówce zgaga męczyła mnie przez całą noc, a o gazach już nie będę wspominał.
Podatki powinno się płacić, ale za nieterminowe płatności są odsetki, a nie żeby tak od razu torturować ludzi taką grochówką.

REKLAMA

# Maniuś

20.05.2012 14:17

#Zenon napisał(a) 20.05.2012 07:38
Piknik był jak piknik, ale po grochówce zgaga męczyła mnie przez całą noc, a o gazach już nie będę wspominał.
Ja też jestem przeciwnikiem takich metod egzekwowania podatków, nawet w trudnej sytuacji finansowej miasta, ale w ostatnim zdaniu artykułu uprzedzali, że grochówka będzie tylko dla chętnych. Teraz to nawet nie dostaniesz odszkodowania za tą ciężką noc, bo sam dobrowolnie zgłosiłeś się na grochówkę i nikt cię nie zmuszał. Darmowe często jest bardzo drogie i trzeba uważać bo wszędzie mogą być pułapki i haczyki.

# bodzio

22.05.2012 17:45

#Zenon napisał(a) 20.05.2012 07:38
Piknik był jak piknik, ale po grochówce zgaga męczyła mnie przez całą noc, a o gazach już nie będę wspominał.

Trzeba nie było jeść tak zachłannie i nie brać dokładki

# z innej beczki

23.05.2012 17:37

a jaka nazwa tego muzeum wygrała? bo konkurs chyba był

REKLAMA

# Daria

28.05.2012 19:50

Na fotce to bardzo pięknie wygląda- czas na spacer i podziwianie
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024