REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

dziwi mnie brak dalszego ciągu polemiki...

# roger

20.04.2006 09:34

...wy pewnie po prostu nie macie już nic do powiedzenia, nic co brzmiałoby logicznie i nic co nie brzmiałoby infantylnie jeśli chodzi o waszą partię i waszą gazetę, jakoś nikt mnie nie przekonuje albo nie używa argumentów, żadnych argumentów, potraficie tylko szumieć przeciwko PiSowi, po prostu wam się nie podoba partia rządząca, zachowanie wasze jest takie samo jak zachowanie Rokity, który to dusi się własnym jadem bo jego życiowy cel - zostanie premierem - się nie dokonał
pozdrawiam i wyrażam nadzieję, że już przed wyborami samorządowymi przejrzycie na oczy i będziecie głosować na PiS
aby Polska Polską była...

# xxx

20.04.2006 09:39

waszą gazetę? którą?

# roger

20.04.2006 10:03

waszą gazetę=gazetę większości nowodworzan=gazetę większości elementu napływowego=gazetę tych którzy mienią się normalnymi=gazetę tych co to wszystko wiedzą najlepiej bo im gazeta podpowiada sposób myślenia=gazetę tych co plują jadem na PiS=gazetę wyborczą (umyślne zastosowanie małych liter w nazwie dziennika) :-)

REKLAMA

# Skacz do gardla,

20.04.2006 10:55

skacz - ideal jeszcze troche przed Toba (ob. poprzedni watek). Staraj sie! Niech Ci idzie na zdrowie.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

20.04.2006 12:40

Mama bardzo przeprasza, ale Mama nie pluje jadem !
Co najwyzej ejakulatem Antoniego, ktory wyrzuca z siebie to zobowiazanie poprzez cewkę podczas ejakulacji. W ejakulacie znajdują się gamety męskie , znane pewnie niektorym, jako plemniki. Aby te umilowane przez kapuste i bociany istoty mogly sie swobodnie poruszac w tym ''aqua parku'', ejakulat musi miec odczyn slabo zasadowy, powiedzmy, ze optymalne byloby ph tak okolo 7,2. Co ?
W kwasnym srodowisku, na przyklad w akumulatorze samochodowym pleminiki bylyby malo ruchliwe... chociaz bez watpienia auto by jechalo. Do przodu. Tak Nam sie wydaje.
Poza tym w ejakulacie sa: putrescyna, spermina, spermidyna, witamina C ( bardzo wazna dla zdrowia, szczegolnie teraz w okresie wiosennego przesilenia ) , prostaglandyny, witamina B12, fruktoza, cholesterol, mocznik, cynk, wapń, magnez...
Innymi slowy - samo zdrowie. Tyle, ze strach skomplikowac sobie zycie i niewinne biedactwo na zycie z pietnem tej ziemi skazac... !
No chyba, ze komus na 1000 zlotych zalezy ?
Aaaa.... to wtedy, moze przelknac.

# roger

20.04.2006 13:28

Wydobycie boksytów - waga rzeczywista - 2002 r.
kraj - wydobycie [mln ton] - udział w świecie [%]
świat - 141,5 - 100
Australia - 54 - 38,2
Gwinea - 17,3 - 12,2
Jamajka - 13 - 9,2
Brazylia - 13 - 9,2
Indie - 9,3 - 6,6
Chiny - 8 - 5,6
Wenezuela - 5,4 (1998 r.) - 3,8
Rosja - 4,8 (1998 r.) - 3,4
W zasadzie to chyba nie ma znaczenia o czym piszemy?

REKLAMA

# O, to rozumiem

20.04.2006 16:52

wreszcie poszedles po tzw. rozum! Podoba mi sie.

# siekierka kurpiowska

20.04.2006 21:49

Ciekaw jestem jakie pozytywy działalności PiS-u zauważa roger?
Pisząc, że:
"...po prostu wam się nie podoba partia rządząca... i wyrażam nadzieję, że już przed wyborami samorządowymi przejrzycie na oczy i będziecie głosować na PiS
aby Polska Polską była..."
zastanawiam się, czy my myślimy o tej samej partii i o tej samej Polsce?
Rozumiem roger, że Twoim zdaniem dopuszczenie kryminalisty Leppera ( tak samo jeszcze niedawno mówił o nim wódz umiłowanej przez Ciebie partii) jest to jedna z podstawowych zasad odnowy moralnej RP i budowy IV RP. Oczywiście wszyscy ludzie związani z PiS-em powiedzą, że to wina PO. Przypomniałbym tylko, że jeszcze przed tworzeniem rządu, w trakcie wyborów prezydenckich Lepper przekazał swoje głosy na rzecz Kaczyńskiego. Czy nie był to przypadkiem "handel", który skutkuje do dziś? Czy roger uważa, że Lepper jest idealistą, który wcale nie chce stanowisk i władzy?
Inną sprawą jest, czy są jakiekolwiek partie godne poparcia ( może bardziej ludzie w tych partiach). Obserwując to ujadanie ( wzajemne z różnych stron i opcji) nie widzę, aby ktokolwiek przedstawiał propozycje rozwiązania problemów naszej dzielnicy.
Oczywiście coraz więcej głosów o tym jak to teraźniejsi radni się starali, a z jakichś powodów biedakom nie wyszło.
Myślę, że dużo istotniejsze od tego jaka opcja będzie wybierana do samorządu jest jaki człowiek tam trafi. Dlatego uważam, że jeżeli ktoś "wsławił" się pięknymi postępkami, czy wykorzystywał swoje stanowisko do prywaty powinno się o tym głośno mówić, pisać, aby przynajmniej x osób na niego ponownie nie głosowało.

# siekierka kurpiowska

20.04.2006 22:06

Zamiast jadu cytuję fragmenty wypowiedzi liderów PiS-u:
"Poseł Ludwik Dorn nazwał Samoobrone "zaplutą wycieraczką SLD" Jarosław Kaczyński, 16 lutego 2004, PR3: "My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy, bo proszę zauważyć, że kolejne takie rządy w Polsce jak te, które mamy obecnie, albo te które były w poprzedniej kadencji i mamy do czyniena z Samoobroną przy władzy i naprawdę z nieszczęściem dla naszego kraju." Jarosław Kaczyński, 22 marca 2004, Czat gazeta.pl "Ja jestem przeciwnikiem mówienia o koalicjach przed wynikiem wyborów. Mamy dwa wyraźne zakazy, które dziś obowiązują w samorządach, a będą też obowiązywać w nowym parlamencie - SLD i Samoobrona. A dziś powinno się powiedzieć odwrotnie - Samoobrona i SLD." Jarosław Kaczyński, 15 listopada 2002, Trójka "Władza Samoobrony w Polsce to będzie kryzys europejski, dużo większy niż ten austriacki." Marzec 2005 rok / antena RMF FM RMF FM: Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia poprze ludzi mających kłopoty z prawem ? Lech Kaczyński: Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi praworządnych, którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS. RMF FM: Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper gdyby starał się o fotel marszałka jest niemożliwe? Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne"
Czy dalej chcesz polemizować, pisać o przetarciu oczu i mówić o Polsce wg PiS-u? Jak zmienią sie poglądy liderów PiS-u gdy trzeba będzie załatwić kolejne stołki lub interesy?

REKLAMA

# roger out

21.04.2006 11:47

siekierka barawo, brawo nareszcie jakieś konkrety, jakieś przekonujące konkrety, cała moja gadanina na temat PiSu, jego osiągnięć, zasług i praworządności miały tylko pobudzić dyskusję i... pobudziły ale nie aż znowu tak bardzo, zarazem jednak ujawniły sympatie nowodworzan miających dostęp do netu jeśli chodzi o opcję polityczną
ci sami ludzie (o różnych nickach) za rządów sld pisali gromadnie posty dotyczące niekompetencji, przekrętów i bałzenady sldowskich aparatczyków, teraz opcja się zmieniła i niestety po raz kolejny ich idole nie zasiądą na samej górze, co w związku z tym? a no to, że należy nadal narzekać, wyciągać jakieś niedopowiedzenia albo zdania, które nie powinny paść, trzeba psioczyć i marudzić, nie zastanawiając się nawet nad tym, że gdyby to PO doszła do władzy tak naprawdę niewiele by się zmieniło a jeśli już to bardzo niewiele, inna sprawa, że wąsko ograniczeni (mowa o postrzeganiu polityki) forumowicze nie zobaczyli by pewnie żadnych negatywów w gazecie wyborczej ani na tym forum i wszystko byłoby cacy
cała ta kilkudniowa dyskusja z mojego punktu widzenia nie ma najmniejszego sensu, ja nie byłem na wyborach, nie spełniłem "obywatelskiego obowiązku", nie mam żadnej ulubionej partii, chciałem was podpuścić i się połowicznie udało, czy naprawdę uważasz mnie za głupca który by chciał Leppera u władzy, albo kogoś kto popiera PiS ślepo i bez zastanowienia jak stado starych bab w moherowych beretach? muszę cię rozczarować, wkurza mnie tylko to ciągłe gadanie jak to jest źle, jak to mogłoby być wspaniale gdyby PO rządziła niepodzielnie, jaka to przyszłość jest czarna, jak to niektórzy wstydzą się być polakami, jaka to straszliwa tragedia się stała że PiS jest u władzy, po co takie gadanie, dlaczego dobrze skrojone garnitury i stopień wykształcenia Rokity oraz jego płynne wypowiedzi skłoniły was do takich poglądów; podejrzewam i pewnie całkiem słusznie, że część z was w wyborach prezydenckich zagłosowałaby na Kwaśniewskiego gdyby było można; pomijając jego osiągnięcia czy porażki, czy też jego elokwencję, znajomość języków i prezencję trzeba zwrócić uwagę na środowiska z których ludzie się wywodzą, wasi rodzice strajkowali w stoczniach, kupowali wam cukierki na kartki, wasi bracia byli byci przez zomo a wy, świadoma część wykształconego społeczeństwa głosujecie na sprzedawczyków z PO i tak jak wspomniałem głosowalibyście na Kwaśniewskiego - o tym jestemn przekonany, się rozpisałem uh, trochę może bez ładu i składu ale i tak nie wiem czy się zmieści w jednym poście :-))))) pozdrawiam wszystkich gorąco muehehehehee i idę na rower sprawdzić jak tam się kształtuje sytuacja na nowodworskich ścieżkach rowerowych, czy przypadkiem nie ma na nich zwolenników PO, których można by postraszyć przejeżdżając obok nich na jednym kole i wrzeszcząc niezrozumiale :-)

# roger out

21.04.2006 11:48

jeszcze jedno...
pojęcia nie mam co znaczy NGP....

# i idę na rower

22.04.2006 08:32

drugi raz mnie pozytywnie zaskoczyles - tak bedzie lepiej dla wszystkich! Moze juz nie bedziesz SKAKAL? Tego bym Ci zyczyl.
W sumie prowokatorem jestes nie najlepszym: takie narzedzia stosuje sie dla dyskusji, nie do obrzucania inwektywami ludzi, których nie znasz!

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA