REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Dzień bez Samochodu

# velogustlik

20.09.2006 11:44

Jako, że kolejny raz za późno zebraliśmy się do organizowania Dnia Bez Samochodów mieliśmy ograniczone pole manewru. Przypomnijcie mi za rok, żeby o tym myśleć już pod koniec lipca;o).
Ustaliliśmy co następuje. Zamknięta będzię ulica Pilsudzkiego na odcinku rynku od godziny 18 do czasu odjazdu masy. Też uważam, że to mało, ale to przez nasze guzdranie. Załatwienie zamkniecia ulicy na cały dzień z wyznaczeniem objazdów zwłaszcza dla PKS nie jest do zrobienia w tydzień. Na skrzyżowaniu przy Trafo (To i Owo) będzie stał prostokątny balon wielkości 6 na 3 z napisem Dzień Bez Samochodu.
Zamierzamy powiesić na rozpietych pomiędzy drzewami słupami linkach zdjęcia. Dlatego ponawiam prośbę. Jeżeli macie jakieś ciekawe zdjęcia o tematyce okolorowerowej to prześlijcie na masa@legionowo.org. Ja mam już kilka z ulicami zamknietymi dla samochodów.
Będzię możliwość grania w Zośkę na ulicy, lub na rynku, podobno ma znaleźć się ktoś z gitarą.Może uda nam się namówić Prezydenta Grabca. Podobno kiedyś grywał. Będzie moźna wyrazić sie w radosnej twórczości. Na miejscu będzie kreda do rysowania po ulicy.
O ile uda nam się znaleźć jakiś wrak samochodu to będzię możliwość wyrzycia się na nim;o)
Zaprosiłem Skłot Elbląską z Warszawy. Jeżeli przyjadą to będzie to okazja do przyjrzenia się nietypowym konstrukcją rowerowym, bo to już chyba rowerami nie można nazwać.
Ogólnie będzie można robić wszystko na co będziecie mieli ochote, a co nie jest ograniczone prawem i nie pogorszy nadszarpniętej opinii o nas;o)
Jak zawsze proszę o pomoc. Bedzię trzeba rozwiesic trochę plakatów.
P.S. Kazdy pomysł jest mile widziany. Zapraszam do dzielenia się nimi z szerszą publicznością na tym forum.
Na zakończenie tego symbolicznego, skromnego dnia bez samochodu o 19:00 wyruszy Legionowska Masa Krytyczna.Trasa będzie trochę inna niż zwykle. Pojedziemy m.in. przez teren Centrum Szkolenia Policji.
P.S.2 Ponawiam prośbę o stosowanie się do poleceń policji i straży miejskiej. Ci panowie jak tradycja każe nie mają lekkich piątków, więc nie utrudniajmy im i sobie życia. Ostatnia masa dla jednej z osób mogła się skończyć sprawą w sądzie. Udało się jednak jakimś cudem tego uniknąć. Do rozważenia na przyszlość...
P.S.3 Każdy kto nie będzie odpowiednio oświetlony na masie może zostać usunięty przez organizatorów, policję lub dostać mandat...
Gustlik
_________________
Legionowska Masa Krytyczna
masa.legionowo.org
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024