REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Drogeria czy apteka

# amma34

25.08.2016 11:46

Cześć. Pytanie kieruję do kobiet. Gdzie lubicie kupować kosmetyki. Preferujecie drogerie czy może kupujecie kosmetyki w aptekach?

# kirmi

25.08.2016 13:00

Z uwagi na moja delikatną cerę preferuje kosmetyki apteczne, dermokosmetyki. Zamawiam przez internet w aptekach bo jakbym kupowała je w stacjonarnych aptekach to chyba bym zbankrutowała. Wiele osob nie kupuje takich kosmetyków bo są przekonani,że są one bardzo drogie. Prawda jest jednak inna. Warto jest polować na promocje, dzieki nim można zaopatrzyć się w kosmetyki takich firm jak Vichy, Iwostin czy te Avene w cenie o połowę niższej.
Spora wyprzedaż kosmetyków jest obecnie w Cefarmie:
http://www.cefarm24.pl/
Dzięki temu zrobiłam sobie spory zapas na następne miesiące.

# gość

12.02.2018 12:40

Na razie się uczę tego wszystkiego i dziewczyny w Dr Zdrowie są bardzo pomocne, pomagają wdrażać się w poszczególne rzeczy - ogarnianie gdzie leży jaki lek, jakie są jego ew. zamienniki jeśli czegoś nie ma.

REKLAMA

# syf syf

12.02.2018 13:05

nie polecam nikomu, to syf

# syfek

24.02.2018 21:52

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

# kamila23

12.06.2020 13:11

Ja najczęściej wybieram drogerie internetowe. Dzięki temu mogę robić zakupy o dowolnej porze na przykład, kiedy położę już swoje dzieci spać. Jednym z takich miejsc jest drogeria Lavenda http://lavenda.pl

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy