REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

dobry prezent ciśnieniomierz

# kisiaela

11.12.2017 23:11

Szukam dobrego prezentu dla mojej babci. Ze wzgledu na podeszły wiek chciałabym jej coś kupić użytecznego, myślałam o ciśnienimierzu, na haxe.pl taki fajny widziałąm co arytmię wykrywa, a wy co myslicie w tej kwestii? warto?

# przykre to

12.12.2017 09:11

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. .... .

# malwinkaoczko

17.10.2018 09:01

Poszukaj przez stronę http://rankingcisnieniomierzy.pl/tutaj mają dużo różnych ciśnieniomierzy ułożonych w ranking (głosy oddają sami użytkownicy). Zestawienie robi wrażenie autentycznego sama też oddałam swój głos.

REKLAMA

# Mixu77

15.01.2020 13:16

Ja też myślałam nad ciśnieniomierzem ale ostatecznie zdecydowałam się na smartwatcha. Przyznaje się nieco się obawiałam czy jej się spodoba i choć na początku trochę marudziła to po kilku dniach jak przekonała się jakie ma super funkcje to wszystkie koleżanki zaczęła namawiać. Nawet ja się skusiłam tylko że ja bardziej na wersję sportową ale bardzo fajnie spisują się te smartwatche z garetta.

# Basia11

26.02.2020 19:48

Ciśnieniomierz to bardzo praktyczny i przydatny prezent dla babci! Swojej też sprawiłam taki prezent i jest bardzo zadowolona. Zdecydowałam się na ciśnieniomierz naramienny z firmy Diagnosis. Babcia wychwala, ponieważ nie ma problemów z obsługą tego sprzetu i wyświetlacz jest spory, więc mimo wady wzroku, nie ma problemu z zobaczeniem wyniku.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy