REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Forum Bielany

REKLAMA

Dobry prawnik od frankowiczów

# Zenn

12.01.2022 08:46

Potrzebuje adwokata, który zajmuje się sprawami frankowymi i faktycznie dobrze zna temat. Jeśli ewentualnie macie jakąś sprawdzoną kancelarię pod tym kątem, którą możecie polecić to dajcie znać jak to wygląda. Zależy mi na kimś kto faktycznie zna dobrze się na tej tematyce a nie tworzy z siebie pseudo eksperta w temacie. Jak możecie coś poradzić to będę wdzięczny.

# Fijal

18.01.2022 08:50

Moją sprawę frankową prowadzi mec. Paździora. Na rozprawie gdzie byłem przesłuchiwany zastąpił ją adw. Pietrak. Był świetnie przygotowany do sprawy. A mnie wcześniej też przygotowali indywidualnie do tego przesłuchania w sądzie. Czekam na wyrok.

# Kamis

30.06.2022 12:15

Prawnik Rachelski odpowiada na pytania dotyczące anulowania kredytów frankowych pod numerem 438 94 04. Na stronie https://rachelski.pl/ znajduje się kalkulator dla frankowiczów i przykładowe wyroki, które uświadamiają, że walkę w niektórych przypadkach warto nawiązać. Wszystko zależy od indywidualnego przypadku i szczegółowej analizy, ale po to musisz się zgłosić do specjalisty właśnie.

REKLAMA

# Kula

14.07.2022 15:28

Kwestie z kredytem frankowym udaje się rozwiązać na drodze mediacji, negocjacji. Wejdź na stronę https://www.kancelarianik.pl/. Przyjmują sprawy dotyczące kredytów spłaconych i dalej obsługiwanych. Wiem, że pomagają osobom, którym zlicytowano nieruchomość. Żyjemy w chorym systemie finansowym, więc trzeba się bronić. Finansowo to jest opłacalne. Swoich prawników wszędzie wysyłają, żadnego zastępstwa, analiza umowy bezpłatna.

# Xymenka

31.07.2022 19:21

Mnie pomagał w sprawie karnej adwokat Mariusz Olężałek, może tu sie proszę dopytac, swietny jest . Ma Kancelarię w Warszawie
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA