REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dobra drukarnia jaka polecicie?

11.04.2019 09:22 #Blackara
Szukam aktualnie dobrej drukarni do wydrukowania ulotek. Kogo polecicie?Drukarnia moze być zarowno internetowa jak i stacjonarna.
11.04.2019 09:56 #rockiit
zaraz sobie sam odpiszesz?????
11.04.2019 10:19 #Mixxta
Ostatnio drukowałam sporo ulotek dla firmy oraz zdecydowałam się na wydrukowanie ich w tej drukarni:openprint.pl

Była to pierwsza drukarnia internetowa w jakiej zdecydowałam się złożyć zamówienie ale wiem, ze na pewno nie jeden raz tam zamówię. W drukarni mają dobre ceny, poza tym bardzo fajne studio graficzne, które stworzylo mi projekt wizytówek ( maja tam promocję dal nowych klientów tak wiec jeśli jeszcze nigdy nie zamawiałaś to dostaniesz projekt wizytówki czy ulotki gratisowo).
Moim zdaniem świetna opcja.
24.04.2019 20:33 #wikolk90
Polecam bardzo dobrą drukarnię www.drukarniawik.pl
20.05.2019 11:25 Amira
W stolicy generalnie znajdziemy dzisiaj sporo dobrych drukarni, godnych polecenia. Jednakże osobiście uważam, że fajną ofertę posiada www.viperprint.pl/drukarnia-warszawa . Przede wszystkim mamy tam możliwość zamówienia różnego rodzaju materiałów reklamowych. Ponadto możemy liczyć na zarówno szybki czas realizacji naszego zamówienia, jak również atrakcyjne ceny.
REKLAMA
21.05.2019 01:14 #jagodka
Chcąc znaleźć dobra drukarnię odwiedź serwis opiniuj24.pl
21.05.2019 11:17 #M4rc!n
Bardzo dobrą i tania drukarnią jest internetowa drukarnia druczki.eu . Drukarnia zajmuje się drukiem ulotek, plakatów, drukiem wielkoformatowym. Wykonuje również artykuły reklamowe jak koperty firmowe, papier firmowy, teczki z logiem firmy, smycze reklamowe i inne. Osobiście korzystam z oferty drukarni. Drukarnia wykonuje dla mnie bloczki samokopiujące na zamówienie - druczki.eu . Zlecenie wykonują szybko, dokładnie i terminowo. Decydując się na ich ofertę myślę, że będziesz zadowolony/a.
21.05.2019 11:21 #M4rc!n
Bardzo dobrą i tania drukarnią jest internetowa drukarnia druczki.eu . Drukarnia zajmuje się drukiem ulotek, plakatów, drukiem wielkoformatowym. Wykonuje również artykuły reklamowe jak koperty firmowe, papier firmowy, teczki z logiem firmy, smycze reklamowe i inne. Osobiście korzystam z oferty drukarni. Drukarnia wykonuje dla mnie bloczki samokopiujące na zamówienie - druczki.eu . Zlecenie wykonują szybko, dokładnie i terminowo. Decydując się na ich ofertę myślę, że będziesz zadowolony/a.
24.05.2019 20:01 #Wiosna
Wiosna zapewni dobre wynagrodzenie i godne starzenie. Płaca minimalna powinna wynosić w Polsce 1000 euro.#wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
16.07.2019 14:04 #Sadas
Ja osobiście wybieram drukarnie z Warszawy firmy Folples, w linku macie ich oferte, dość tanio a bardzo solidnie
Projektowanie wizytówek
REKLAMA
29.08.2019 15:46 #adaa6612
Firma Copygeneral - świetna drukarnia
30.08.2019 13:07 #Karolx
Ja jeszcze z czasów mieszkania we Wrocławiu, mogę polecić firmę Reprotechnika - drukarnia cyfrowa wrocław . Z tego co pamiętam to chyba mieli ofertę online, ale to już trzeba się upewnić na ich stronie internetowej.
04.10.2019 14:57 #lolka
Gdyby ktos się zastanawiał nad drukarnią cyfrową - zdecydowanie polecę wam Estilab. Zamawiałam etykiety samoprzylepne i były super! Trzymaly sie dluuuugo, a dostalam je szybko i byly bardzo estetyczne;)
10.10.2019 11:44 #bażant
Korzystam z drukarni internetowej a3extra, która jak dotąd mnie nie zawiodła, mają bogatą ofertę i atrakcyjne ceny.
14.10.2019 10:00 wichurska
Przy Grójeckiej w punkcie www.strefaxero.pl wydruki robią w dowolnym formacie i w dobrej jakości.
REKLAMA
14.10.2019 14:52 #aśka778
Polecam drukarnię TON PRINT, http://tonprint.pl - to drukarnia cyfrowa i offsetowa, która specjalizuje się w wymagających realizacjach :) Mają ku temu zasoby i odpowiednie doświadczenie. Zawsze u nich zamawiamy, jakość jest prima sort, a zlecenia realizują w wyznaczonym terminie :)

1240/4419 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA