REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Do red. ECHA

# jotes

26.10.2003 22:15

Jeżeli w ten sposób ma się odbywać kolportaż Waszej Gazety to lepiej zrezygnujcie z usług p-polska.
To co zrobiła w ten piątek osoba roznosząca ECHO na
os BUCZYNEK zakrawa na kpinę a mianowicie, prawdopodobnie cały zapas ulotek (a było tego naprawdę sporo, dużo więcej niż na jeden blok) oraz echa pozostawiła na klatce schodowej w bloku Książkowa 9A ponieważ w sąsiednich klatkach nie było widać leżącej między innymi na skrzynkach i podłodze sterty zapakowanych w foliwe torebki z nadrukiem p-polska
Pozdrawiam serdecznie redakcję, życząc jednocześnie lepszej dystrybucji.

# jagna

27.10.2003 07:33

Witam. mieszkam na Odkrytej i juz bardzo dawno nie "widziałam" ECHA...Oj Echo ,Echo............pozdrawiam

# Gonzo

27.10.2003 09:30

Informuję, że z tego co wiem w bloku Książkowa 9A mieszka jeden gość z bojówki PiSu. Dotarły do mnie też informacje, że zawiązano tajne porozumienie z bojówkami Samoobrony. Będą blokować dojazd kolporterów Echa, ale zupełnie nie wiem dlaczego :)

REKLAMA

# rudy

27.10.2003 09:37

Gonzo ty znowu na akord?

# Gonzo

27.10.2003 09:58

... przy śniadaniu prasówkę robię :)

# rudy

27.10.2003 09:59

Smacznego!

REKLAMA

# Gonzo

27.10.2003 12:40

spóźnione co prawda, ale dziękuję :)

# eo

27.10.2003 13:18

na Książkowej 9G Echa też nie dostajemy

# jureg

27.10.2003 14:14

co jest ECHO?
Kaminskiego (kolonia)

REKLAMA

# Kotkaa

27.10.2003 17:25

Jureg, musimy poprosić naszą ochronę, żeby wpuszczała gazetki takie jak Echo czy Dzień Dobry, czy katalogi IKEA, czy Panoramę Firm. Mają nie wpuszczać ulotkarzy, ale pod kurtką wniesie każdy kilkadziesiąt ulotek i wnoszą (a mnie szczerze mówiąc nie przeszkadza pizza na wycieraczce, bo czasem z niej korzystam). Ulotkarze zresztą się wycwanili i płacą poczcie, ciągle makulaturę ze skrzynki wygrzebuję.
Jeśli jest tu ktoś z Rady Osiedla, to przegłosujcie ten wniosek na najbliższym zebraniu.

 Ptysia

27.10.2003 17:29

jakbyś sama roznosiła ulotki Kotkoo to byś nie była taka cwana i wystawiała pazurów na biednych ludzi, którzy w ten sposób zarabiaja. Szanuj ludzi, bo zejdziesz na psy!!!!!

# Kotkaa

27.10.2003 17:35

Ptysiu, ale przecież właśnie napisałam, że nie mam nic przeciwko roznosicielom ulotek! A nawet gdybym miała, to napisałam też, że właściwie nie ma na nich sposobu!
Mam zresztą paru uczniów, którzy ulotki roznoszą, i zawsze wpuszczam ich do klatki, kiedy dzwonią domofonem. To są psie pieniądze i żal mi ludzi, którzy muszą w ten sposób zarabiać.

REKLAMA

# Zofia

27.10.2003 18:29

Na Zawiślańskiej również nie dostaliśmy!!!

# obserwator

27.10.2003 18:33

p-polska chyba obecnie echa nie nosi poniewaz gazetki nie sa pakowane w firmowe torebki p=polska.
Myślę że echo ma swoich dystrybutorów i nie korzysta obecnie z usług firmy p-polska.

# jotes

27.10.2003 18:36

Do Kotki.
Droga Pani Psor, żeby jak piszesz nie wygrzebywać makulatury ze skrzynki wystarczy na poczcie wypełnić wniosek o nie umieszczania druków bezadresowych, przynajmniej listonosz nie nawkłada tych śmieci.
pozdrawiam serdecznie.

REKLAMA

# Kotkaa

27.10.2003 20:18

Dzięki :)

 

28.10.2003 09:52

Nasza kontrola na Buczynku stwierdziła niedociągnięcia podczas tej dystrybucji. Do wielu klatek schodowych kolporterów nie wpuszczono. Zrobili to sami mieszkańcy i ma to prawdopodobnie związek z grodzeniem osiedla i negatywnym stosunkiem mieszkańców do wszelkich intruzów. Zobaczymy jak będzie dalej. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać, zmuszeni będziemy wykluczyć osiedle z dystrybucji.
Osiedle Kamińskiego jest od dłuższego czasu wykluczone z dystrybucji. Mimo naszych starań, prezes RSM Praga nie przekazał ochronie zgody na wejścia naszych dystrybutorów.
Jeśli chodzi o Odkrytą to sytuacja prawdopodobnie dotyczy osiedla strzeżonego, wykluczonego z dystrybucji z ww. powodów.

# Gonzo

28.10.2003 10:11

... gadaj Kartner z Gonzem, może ci Gonzo pomoże ...
jak będziesz miły :)

REKLAMA

# weler

29.10.2003 09:32

czy echo korzysta z usug p-polski???

# qwerty

29.10.2003 10:14

ma to dla ciebie Weler fundamentalne znaczenie?

# nicka

29.10.2003 12:01

To ty nie wiesz, że weler jest z rady nadzorczej Echa, a zarząd echa radzie nie przekazuje informacji i on musi od forumowiczów ją dostać?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break