REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Do red. ECHA

# jotes

26.10.2003 22:15

Jeżeli w ten sposób ma się odbywać kolportaż Waszej Gazety to lepiej zrezygnujcie z usług p-polska.
To co zrobiła w ten piątek osoba roznosząca ECHO na
os BUCZYNEK zakrawa na kpinę a mianowicie, prawdopodobnie cały zapas ulotek (a było tego naprawdę sporo, dużo więcej niż na jeden blok) oraz echa pozostawiła na klatce schodowej w bloku Książkowa 9A ponieważ w sąsiednich klatkach nie było widać leżącej między innymi na skrzynkach i podłodze sterty zapakowanych w foliwe torebki z nadrukiem p-polska
Pozdrawiam serdecznie redakcję, życząc jednocześnie lepszej dystrybucji.

# jagna

27.10.2003 07:33

Witam. mieszkam na Odkrytej i juz bardzo dawno nie "widziałam" ECHA...Oj Echo ,Echo............pozdrawiam

# Gonzo

27.10.2003 09:30

Informuję, że z tego co wiem w bloku Książkowa 9A mieszka jeden gość z bojówki PiSu. Dotarły do mnie też informacje, że zawiązano tajne porozumienie z bojówkami Samoobrony. Będą blokować dojazd kolporterów Echa, ale zupełnie nie wiem dlaczego :)

REKLAMA

# rudy

27.10.2003 09:37

Gonzo ty znowu na akord?

# Gonzo

27.10.2003 09:58

... przy śniadaniu prasówkę robię :)

# rudy

27.10.2003 09:59

Smacznego!

REKLAMA

# Gonzo

27.10.2003 12:40

spóźnione co prawda, ale dziękuję :)

# eo

27.10.2003 13:18

na Książkowej 9G Echa też nie dostajemy

# jureg

27.10.2003 14:14

co jest ECHO?
Kaminskiego (kolonia)

REKLAMA

# Kotkaa

27.10.2003 17:25

Jureg, musimy poprosić naszą ochronę, żeby wpuszczała gazetki takie jak Echo czy Dzień Dobry, czy katalogi IKEA, czy Panoramę Firm. Mają nie wpuszczać ulotkarzy, ale pod kurtką wniesie każdy kilkadziesiąt ulotek i wnoszą (a mnie szczerze mówiąc nie przeszkadza pizza na wycieraczce, bo czasem z niej korzystam). Ulotkarze zresztą się wycwanili i płacą poczcie, ciągle makulaturę ze skrzynki wygrzebuję.
Jeśli jest tu ktoś z Rady Osiedla, to przegłosujcie ten wniosek na najbliższym zebraniu.

 Ptysia

27.10.2003 17:29

jakbyś sama roznosiła ulotki Kotkoo to byś nie była taka cwana i wystawiała pazurów na biednych ludzi, którzy w ten sposób zarabiaja. Szanuj ludzi, bo zejdziesz na psy!!!!!

# Kotkaa

27.10.2003 17:35

Ptysiu, ale przecież właśnie napisałam, że nie mam nic przeciwko roznosicielom ulotek! A nawet gdybym miała, to napisałam też, że właściwie nie ma na nich sposobu!
Mam zresztą paru uczniów, którzy ulotki roznoszą, i zawsze wpuszczam ich do klatki, kiedy dzwonią domofonem. To są psie pieniądze i żal mi ludzi, którzy muszą w ten sposób zarabiać.

REKLAMA

# Zofia

27.10.2003 18:29

Na Zawiślańskiej również nie dostaliśmy!!!

# obserwator

27.10.2003 18:33

p-polska chyba obecnie echa nie nosi poniewaz gazetki nie sa pakowane w firmowe torebki p=polska.
Myślę że echo ma swoich dystrybutorów i nie korzysta obecnie z usług firmy p-polska.

# jotes

27.10.2003 18:36

Do Kotki.
Droga Pani Psor, żeby jak piszesz nie wygrzebywać makulatury ze skrzynki wystarczy na poczcie wypełnić wniosek o nie umieszczania druków bezadresowych, przynajmniej listonosz nie nawkłada tych śmieci.
pozdrawiam serdecznie.

REKLAMA

# Kotkaa

27.10.2003 20:18

Dzięki :)

 

28.10.2003 09:52

Nasza kontrola na Buczynku stwierdziła niedociągnięcia podczas tej dystrybucji. Do wielu klatek schodowych kolporterów nie wpuszczono. Zrobili to sami mieszkańcy i ma to prawdopodobnie związek z grodzeniem osiedla i negatywnym stosunkiem mieszkańców do wszelkich intruzów. Zobaczymy jak będzie dalej. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać, zmuszeni będziemy wykluczyć osiedle z dystrybucji.
Osiedle Kamińskiego jest od dłuższego czasu wykluczone z dystrybucji. Mimo naszych starań, prezes RSM Praga nie przekazał ochronie zgody na wejścia naszych dystrybutorów.
Jeśli chodzi o Odkrytą to sytuacja prawdopodobnie dotyczy osiedla strzeżonego, wykluczonego z dystrybucji z ww. powodów.

# Gonzo

28.10.2003 10:11

... gadaj Kartner z Gonzem, może ci Gonzo pomoże ...
jak będziesz miły :)

REKLAMA

# weler

29.10.2003 09:32

czy echo korzysta z usug p-polski???

# qwerty

29.10.2003 10:14

ma to dla ciebie Weler fundamentalne znaczenie?

# nicka

29.10.2003 12:01

To ty nie wiesz, że weler jest z rady nadzorczej Echa, a zarząd echa radzie nie przekazuje informacji i on musi od forumowiczów ją dostać?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon
Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy