REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

Depilacja laserowa

 moderamonia

31.07.2022 16:03

Szukasz najlepszej kliniki medycyny estetycznej w Gdańsku? Zapoznaj się z szeroką ofertą firmy www.novique.pl. Klinika oferuje najlepsze zabiegi m.in. depilację laserową, mezoterapię igłową oraz dermapen. Zapraszamy do kontaktu.

# Agniesia

26.08.2022 13:58

Wybrałam się do Novique i jestem zachwycona zarówno obsługą i atmosferą oraz efektami po zabiegu. Niby kawałeko od Warszawy, ale warto zaplanować sobie wyjazd nad morze i przy okazji umówić się na wizytę. Przeglądam ich stronę internetową i już upatrzyłam sobie kolejny zabieg :) polecam www.novique.pl

 TajaKowalowa

01.09.2022 14:15

Depilacja laserowa jest niesamowita. Po 3-4 zabiegach nie ma włosów. Skóra jest gładka, bez wrastających włosków. Świetny sposób na pozbycie się niechcianych włosów.

REKLAMA

# karoljna

08.09.2022 11:47

Dzięki waszym wpisom i poleceniom podjełam decyzję i już nwet umówiłam się na do Novique korzystając z waszych poleceń :) Kuszą mnie jeszcze ich zabiegi na ciało :D www.novique.pl to aktualnie moja ulubiona strona :D
. Dziewczyny jesteście cudowne :*

# Gosia

20.09.2022 13:38

Jak dla mnie depilacja laserem jest zbyt bolesna i po jednym zabiegu widziałam, że to nie dla mnie. Wolę chodzić na zabiegi metodą SHR in Motion do https://depilconcept.pl/ Nic mnie nie boli a efekty są świetne :)

# Karol!na

20.09.2022 13:50

Laser daje pewność, że jeśli usuwa się owłosienie w odpowiednich fazach wzrostu włsa daje pewność trwałego znieszczenia cebulki. Tylko odpowiedni laser daje pewność. Ja zaufałam moderamonia i jestem zadowolanz pierwszych efektów zabiegiwych. polceam pocztrać na www.novique.pl

REKLAMA

# Martyna001

12.10.2022 13:47

Jestem w szoku jakie ofekty dają zabiegi wykonywane przez specjalistów z kliniki medycyny estetycznej Novique.
Z czystym sumieniem polecam każdemu zapoznanie sie z ofertą na www.novique.pl
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA