REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czy Stańczyk siwieje?

# xxx

22.09.2005 13:31

Czy to taka farba drukarska czy nasz kandydat osiwiał od kontaktów z panami S.?

# iza.

22.09.2005 14:20

Od obcowania z tymi panami można trafić do Tworek, więc jesli tylko osiwiał to znaczy, że mocny chłopak z niego.

# Pi

22.09.2005 18:12

Jak wytrzymał z panami S to wytrzyma i z panem L. naszym ukochanym mulatem-głosuje na niego!

REKLAMA

# rum

22.09.2005 19:47

Może przerasta Go to do czego sie pcha.Siwizna to nerwy u niego . To słabość PiSu.Jacek Kaznowski to jest facio na tle Stańczyka -nie siwieje .Dlaczego ? To tajemnica Platformy.

# Biedronka

22.09.2005 19:47

Smoczyński to głupi palant,którego prostactwo mozna bardzo łatwo obnazyc

# Wyborca trzeźwy

23.09.2005 08:26

szczerze? nie wiem. Nie znam po prostu

REKLAMA

# olo

23.09.2005 08:39

Kaznowski nie zdążył osiwieć, bo wyłysiał, a Stańczyk to ma mocny włos, bo to mocny chłop. Nie dał się wodzić Smokom tak jak Jacek.
Głosuję na Stańczyka, młody, wykształcony i na pewno nie ma teczki w IPN.

# iwona

23.09.2005 08:46

Tego nie byłabym taka pewna. SB produkowała różne niespodzianki

# Paweł Stańczyk

23.09.2005 08:51

Moi drodzy,
Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. I te mniej ciepłe również. Staram się na bieżąco śledzić wszystkie dyskusje na forum Echa. Cieszę się, że wielu z Was upatruje mnie jako Białołęckiego faworyta.
Osobom pragnącym uzyskać więcej informacji o mnie polecam stronę www.stanczyk.waw.pl
Jeszcze dzisiaj wiele pracy przede mną. Możecie mnie spotkać po południu i wczesnym wieczorem na Tarchominie. Za chwilę wychodzę przekonywać kolejnych mieszkańców Białołęki do poparcia mojej kandydatury. A już o północy cisza wyborcza. Chcę to uszanować. Niestosownym byłoby, gdyby ktoś z kandydatów jeszcze jutro czy pojutrze prowadził kampanię na forum Echa. Stąd proszę wszystkich, którzy chcą zadać mi pytanie bądź podzielić się ze mną swoją opinią, aby przesłali je drogę e-mailową na mój prywatny adres: pawel@stanczyk.waw.pl .
Jestem przekonany, że po niedzieli będziecie mieli Posła z Białołęki. Takiego autentycznego. Który chętnie spotyka się z ludźmi. Który informuje o swojej pracy. Który poza pracą parlamentarną również pamięta o tym, gdzie mieszka i który wspiera swoją dzielnicę. Na to możecie liczyć.
Serdecznie pozdrawiam,
Paweł Stańczyk
P.S. Tak, to prawda. Siwe włosy pojawiły się u mnie już 12 lat temu. I dzisiaj z pewnością mam ich zdecydowanie dużo. Może za dużo jak na swój wiek. Ale rodzice twierdzą, że to genetyka - mój dziadek zaczął siwieć w bardzo młodym wieku, potem tata, teraz ja...

REKLAMA

# LISEK

23.09.2005 09:02

BIEDRONKA NIE OBRAŻAJ LUDZI NAZYWAJĄC ICH PALANTEM- BO SKOŃCZYSZ W SĄDZIE
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024