REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czy Stańczyk siwieje?

# xxx

22.09.2005 13:31

Czy to taka farba drukarska czy nasz kandydat osiwiał od kontaktów z panami S.?

# iza.

22.09.2005 14:20

Od obcowania z tymi panami można trafić do Tworek, więc jesli tylko osiwiał to znaczy, że mocny chłopak z niego.

# Pi

22.09.2005 18:12

Jak wytrzymał z panami S to wytrzyma i z panem L. naszym ukochanym mulatem-głosuje na niego!

REKLAMA

# rum

22.09.2005 19:47

Może przerasta Go to do czego sie pcha.Siwizna to nerwy u niego . To słabość PiSu.Jacek Kaznowski to jest facio na tle Stańczyka -nie siwieje .Dlaczego ? To tajemnica Platformy.

# Biedronka

22.09.2005 19:47

Smoczyński to głupi palant,którego prostactwo mozna bardzo łatwo obnazyc

# Wyborca trzeźwy

23.09.2005 08:26

szczerze? nie wiem. Nie znam po prostu

REKLAMA

# olo

23.09.2005 08:39

Kaznowski nie zdążył osiwieć, bo wyłysiał, a Stańczyk to ma mocny włos, bo to mocny chłop. Nie dał się wodzić Smokom tak jak Jacek.
Głosuję na Stańczyka, młody, wykształcony i na pewno nie ma teczki w IPN.

# iwona

23.09.2005 08:46

Tego nie byłabym taka pewna. SB produkowała różne niespodzianki

# Paweł Stańczyk

23.09.2005 08:51

Moi drodzy,
Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. I te mniej ciepłe również. Staram się na bieżąco śledzić wszystkie dyskusje na forum Echa. Cieszę się, że wielu z Was upatruje mnie jako Białołęckiego faworyta.
Osobom pragnącym uzyskać więcej informacji o mnie polecam stronę www.stanczyk.waw.pl
Jeszcze dzisiaj wiele pracy przede mną. Możecie mnie spotkać po południu i wczesnym wieczorem na Tarchominie. Za chwilę wychodzę przekonywać kolejnych mieszkańców Białołęki do poparcia mojej kandydatury. A już o północy cisza wyborcza. Chcę to uszanować. Niestosownym byłoby, gdyby ktoś z kandydatów jeszcze jutro czy pojutrze prowadził kampanię na forum Echa. Stąd proszę wszystkich, którzy chcą zadać mi pytanie bądź podzielić się ze mną swoją opinią, aby przesłali je drogę e-mailową na mój prywatny adres: pawel@stanczyk.waw.pl .
Jestem przekonany, że po niedzieli będziecie mieli Posła z Białołęki. Takiego autentycznego. Który chętnie spotyka się z ludźmi. Który informuje o swojej pracy. Który poza pracą parlamentarną również pamięta o tym, gdzie mieszka i który wspiera swoją dzielnicę. Na to możecie liczyć.
Serdecznie pozdrawiam,
Paweł Stańczyk
P.S. Tak, to prawda. Siwe włosy pojawiły się u mnie już 12 lat temu. I dzisiaj z pewnością mam ich zdecydowanie dużo. Może za dużo jak na swój wiek. Ale rodzice twierdzą, że to genetyka - mój dziadek zaczął siwieć w bardzo młodym wieku, potem tata, teraz ja...

REKLAMA

# LISEK

23.09.2005 09:02

BIEDRONKA NIE OBRAŻAJ LUDZI NAZYWAJĄC ICH PALANTEM- BO SKOŃCZYSZ W SĄDZIE
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy