REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czy Glemp...

# Jan

07.04.2005 19:50

nie ma serca???Prowadzoną przez niego msze odebrałem jako bardzo chlodną może nawet ...Spytałem sie kolegę jak on ją odebrał? Potwierdził .Doszlismy do wniosku że tak nie powinien zachować sie pasterz od którego odeszła osoba nam najbliższa.
A jak wy odebraliście tę uroczystość ???

# Andrzej

07.04.2005 22:18

Podobnie. Więcej chyba się tłumaczył z tego że nie wrócił na czas z Argentyny.
Za to ostatnie wystąpienie, nie pamiętam nazwiska ale to chyba następca Glempa jako przewodniczący Episkopatu Polski. To mnie naprawdę wzruszyło. I od serca i od siebie. Podobało mi się też to, że przemówił nie tylko do wierzących chrześcijan ale do wyznawców wszystkich religii.
Ale nie zwracajmy uwagi na innych. Najważniejsze żebyśmy my sami coś z tego wynieśli...

# M.

08.04.2005 11:27

Te końcowe przemówienie wygłosił ...... na nazwisko mu chyba Michalik.
PS. podobnie jak moi przedmówcy zmuszony jestem stwierdzić, że zachowanie Prymusa Glempa podczas mszy narodowej we wtorek było hańbą i wstydem......Nie jest to tylko moje zdanie, ale również grona osób z którym miałem przyjemność uczestniczyć we mszy. Tłumaczenie "Od razu jak tylko mogłem kupiłem bilet do Polski i wróciłem..." są poprostu żałosne....

REKLAMA

 Gonzo-reaktywacja

08.04.2005 22:47

Podzielam zdanie panów, coś jest nie tak, jak trzeba (?)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024