REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

co z nogą?

# krótka

03.02.2017 22:19

Gamoń ze mnie straszny ale dzisiaj się przewróciłam przed klatką i naciągnęłam sobie mięsień chyba. Muszę to wsadzić w gips i iść teraz na pogotowie przez to? Czy wystarczy jakieś ćwiczenie albo smarowidło czy cokolwiek? NIgdy nawet palca nie złamałam i pojęcia zielonego nie mam co się robi przy takim bólu. Beznadziejna pogoda!!!

# Seneka

07.02.2017 00:18

Mam nadzieję, że nie poszłaś na pogotowie bo chyba bym padła ze śmiechu :D z naciągnięciem nic Ci nie zrobią poza wkurzeniem ze zajmujesz miejsce komuś z prawdziwym urazem. Poproś drugą połówkę o to, zeby Ci masowała girkę i wrócisz do żywych szybko :)

# krótka

08.02.2017 00:48

nie byłam na pogotowie, poszłam na masaż profesjonalny blisko domu i nie żałuję. panie się znają na tym co robią i szybko noga wraca do zdrowia. ale powiem szczerze, że nigdy nie spodziewałam się, że stłuczenie i naciągnięcie może być tak niesamowicie bolesne. pierwszej nocy byłam niemal pewna, że pęknie mi kolano, nie spałam prawie w ogóle i wyłam z bólu ale na szczęście nic takiego trwale poważnego się nie stało.

REKLAMA

# gienka

08.02.2017 15:05

gdzie ma masaż z takim bólem?

# elżunia

10.02.2017 20:51

pewnie jakiś sportowy by się przydał na coś takiego.. jak to naciągnięte

# krótka

12.02.2017 22:21

dokładnie sportowy :) Pani mi mówiła, że podobne kontuzje mają piłkarze na przykład i że to jest bardzo bolesne ale częste dosyć :) a ból był stawu stłuczonego, naciągnięcie mięśnia rozmasowuję :) chociaż szczerze mówiąc na dzień dzisiejszy jestem pewna, że po tej serii pójdę też na plecy. Nigdy mnie wcześniej do tego miejsca nie przywiało mimo, że mam blisko a teraz się okazało, że bardzo szkoda :)

REKLAMA

# gałka muszkatołowa

13.02.2017 13:09

powiedz gdzie dokładnie :) dobrze jest znać takie profesjonalne miejsca na wszelki wypadek.

# krótka

15.02.2017 21:40

w Paradizzo droga Pani :) i uważam, że to był doskonały wybór :)

 gruppa

29.03.2017 22:02

Ja kiedyś jak miałam podobny przypadek, dokładniej mówiąc przewróciłam się na klatce i skręciłam kostkę. Puchła w oczach i zrobiła się sina, dlatego pojechałam na pogotowie. A tam szok- czekaj pani, bo jest kolejka. A w tej kolejce kilkadziesiąt ludzi :( Ja z bólu się zwijałam, ale nikt nie mógł mi pomóc. Na szczęście mąż znał namiar na Rex Medica Sport, gdzie lekarze właśnie w takich sytuacjach udzielają natychmiastowej pomocy. Dobrze, że mamy takie miejsce w Warszawie

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA