REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Co Wy na to ?

# Ate ...

31.05.2006 13:56

Już mineło kilka dni od wizyty, więc może warto co nieco popisać na temat pewnych zachowań.
Jestem ateistą.
Całowanie w pierścień przez głowę państwa (podobno świeckiego) sprawia wrażenie uległości, braku poczucia godności. Nie tak sobie wyobrażam prezydenta MOJEGO kraju. Dlaczego nie całuje rabina, popa, mufiego, pastora, itp. ??? Jeżeli czuje się poddanym papieża, to czy może być jednocześnie głową państwa świeckiego ????

# też klęcznik

31.05.2006 21:37

Poruszyłeś bardzo ważny problem.Prezydent i premier manifestują swój swiatopogląd pod publikę.Może przeloży się to na glosy.Myślę jednak że na tym picu poznali sie normalni Polacy.Bo dlaczego teraz nie występują z orędziem -jeden i drugi żeby kościół odpowiedział gdzie są teczki kapusiów ? GDZIE ? Kto pozwolił na spalenie ,zniszczenie zbioru tych nazwisk ? Obecni biskupi wtedy byli niżej w hierarchi i co same anioły ? Śmiech wywołuje ich liczba .Bylo ich trzech a żaden nie przyznaje się do winy .To kogo się boją ? BOGA.
Paplali, nie wiedzieli co mówią ,a może żartowali ?
Teraz zobaczysz że nikt się nie odezwie i przez 100 lat się to wszystko zapomni.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break