REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

co robić w domu w czasie kwarantanny?

# kamilawws

19.03.2020 11:11

Jakie macie pomysły na spędzenie czasy podczas kwarantanny? Dodam, że nie wytrzymam już oglądania telewizji. Nie wiem za co się zabrać..kobieta lat 30 mam córkę 7 letnią, ale ona potrafi się zając zabawą sama.

# alicjaass

19.03.2020 11:19

Myślałaś może o nauce języków? Teraz tak naprawdę smutne to jest, ale przetrwają najlepsi. Osoby bez znajomości języka mogą zacząć tracić prace. Moja znajoma własnie z tego powodu ją straciła. Firmy niestety nie mogą sobie pozwolić teraz na tylu pracowników.
U mnie sprawdza się nauka z kursem [b]. Enlinado 500 zwrotów [b]. zupełnie nowatorskie podejście do nauki serdecznie polecam.
Warto wcześniej zacząć coś w życiu, żeby nie było za późno. Sama własnie się uczę i żałuje, że tak późno na to czas znalazłam zawsze było coś innego ważniejszego niż moja przyszłość.

 Pablito

19.03.2020 20:59

Polecam dobrą książkę ;) Fajnie jest nie marnować tego czasu i spędzić go przykładowo na ćwiczeniach, albo jakimś samokształceniu. Jest sporo ciekawych alternatyw dla telewizji ;)

REKLAMA

# Renia

25.03.2020 17:03

Ja sprzątam, czytam książki i trenują. Wszystko to co wcześniej tylko ze wzmożoną siłą. Na siłownie nie da się chodzić więc wyciągnęłam z szuflady mojego smartbanda Garett i trenuję z nim. Całkiem fajna sprawa. Pamiętajcie o ruchu żeby być w dobrej kondycji

# elwira d

26.03.2020 12:35

Wierzcie mi, że można wiele. Wiele jest rzecy w domu, na które nie się po prostu czasu tak normalnie i wiele wszelkich zaległości można nadrobić. Ja jeśli mam już dość przeglądam oferty sklepów w sieci i jak znajdę coś fajnego to normalnie kupuję. Dziś np. mam taki dzień i udało mi się poprawić humor, bo trafiłam na ogromną promocję w superwnetrze.pl na cały asortyment jednej z lepszych marek brabantia. Kilka rzeczy mam już w koszyku.

# mrokqma

04.04.2020 03:21

Mój dzień wygląda tak ze wybieram na rankingu film i oglądam https://pinbook.pl/ranking

REKLAMA

# mrokqma

04.04.2020 19:41

Jeszcze raz link podaje http://pinbook.pl/ranking
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy