REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# sąsiad

02.06.2014 15:12

Widziałem Korowaja jak stał z tym projektem na Pikniku Historycznym. Według mnie dobry pomysł!

# prawda

02.06.2014 15:17

Korowaj chce zaktywować lokalsów do zabiegania o "dobro wspólne". Tylko prawda jest taka że lokalsi mają to w d-ie, aby im było dobrze i na głowę nie padało a co się dzieję za miedzą to ich już nie obchodzi.

# PRL

02.06.2014 15:19

#prawda napisał(a) 02.06.2014 15:17
Korowaj chce zaktywować lokalsów do zabiegania o "dobro wspólne". Tylko prawda jest taka że lokalsi mają to w d-ie, aby im było dobrze i na głowę nie padało a co się dzieję za miedzą to ich już nie obchodzi.

Za dużo pesymizmu w Twojej wypowiedzi, ja wierzę w ludzi, myślę, że się tego uczymy, komuna zrobiła swoje, trzeba się z tego wyleczyć, a to wymaga czasu

REKLAMA

# podróżnik

02.06.2014 15:21

Chcesz zmian w swojej okolicy? To zgłoś się do radnego Tumasza. Facet przypilnuje urzędników, jak mało kto.

# Stokrotka

02.06.2014 15:22

Właśnie wołałam swoje zgłoszenie do Pana Marcina czekam na odpowiedz. Zobaczymy jak to działa. :D

# Jarek

02.06.2014 15:25

#podróżnik napisał(a) 02.06.2014 15:21
Chcesz zmian w swojej okolicy? To zgłoś się do radnego Tumasza. Facet przypilnuje urzędników, jak mało kto.

Myślę, że to opinia polityczna, bo co Tumasz może w ratuszu w dzielnicy będąc w opozycji. Realną władzę dzierży Korowaj będąc w koalicji rządzącej w ratuszu.

REKLAMA

# Grafik

02.06.2014 16:08

Powiem tak, dobry, czytelny i oryginalny plakat! Widać, że posmarowany kasą!

# 21427 kod

02.06.2014 16:28

wolę zgłaszać problemy p. Tumaszowi - gdyż jestem pewny że nie zostaną zamiecione pod ratuszowe dywany

# podróżnik

02.06.2014 16:45

Jarek, to właśnie rola opozycji, aby pilnować władze i jej urzędników. :)

REKLAMA

# podróżnik

02.06.2014 16:47

za wcześnie się kliknęło i wysłało.
Więc Tumasz jest lepszy od Korowaja.
Jarek i jeszcze jedno, o jakiej koalicji w ratuszu piszesz? Bo o ile mi wiadomo, to PO rządzi samodzielnie. W dzielnicy i w mieście.

# oburzony

02.06.2014 16:50

To własnie Pan Tumasz zablokował trawa na Białołękę, już dwa lata temu był by zrobiony gdy nie jego protesty! Nigdy mu tego nie wybaczę! Ten człowiek jest niewiarygodny!

# Ola

02.06.2014 16:56

4 miesiące temu miałam do załatwienia jeden temat ważny dla mojego dziecka, dzwoniłam po radnych po kolei, odebrał tylko radny Marcin Korowaj. Za co dziękuję.

REKLAMA

# wyborca

02.06.2014 17:03

#Ola napisał(a) 02.06.2014 16:56
4 miesiące temu miałam do załatwienia jeden temat ważny dla mojego dziecka, dzwoniłam po radnych po kolei, odebrał tylko radny Marcin Korowaj. Za co dziękuję.

Jedno nie da się odmówić korowajowi jest blisko ludzi zawsze uśmiechnięty i zawsze w jakiejś akcji to ten piknik to malowanie płotów to ta plaża to teraz ta akcja i tak powinno być! Życzę każdemu takiej pozytywnej aktywności na rzecz mieszkańców bez względu na poglądy.

# mądry

02.06.2014 17:27

ale przecież Gospodarność i Platforma Wyborcza w nowym samorządzie będą tworzyć koalicję - to już muszą się liczyć z panem radnym Tumaszem no chyba, że PO wejdzie w koalicję z PIS lub z Nową Prawicą KM

# mieszkaniec_

02.06.2014 17:44

Tumasz to szkodnik blokujący ważne inwestycje. Za zablokowanie rozbudowy Światowida będę to powtarzał przy KAŻDEJ okazji. Szkodniki należy zwalczać.

REKLAMA

# wiem

02.06.2014 18:00

Trzeba mieć ostro nawalone w głowę, aby cokolwiek zgłaszać do p. Tumasza. Gwarancja NIEzałatwienia sprawy - murowana!

# gość

02.06.2014 19:05

Oj jaka szkoda, że nasz radny tak chętnie nie wspierał społeczeństwa obywatelskiego przy okazji referendum.
Szkoda też, że nie zareagował jak ludzie powiedzieli, że nie chcą zmiany nazwy mostu.
No, ale w partii obowiązuje pełna dyscyplina.
A co do akcji. Usterki i interwencje można zgłosić na 19115.
Ewentualnie mogę wszystko sam zgłosić i żaden bez-radny nie jest mi do tego potrzebny.
Pozostałymi sprawami "niewygodnymi" radni PO się nie zajmują.

# gostek

02.06.2014 21:04

Tumasz wszystko zgłasza do odpowiednich wydziałów w urzędzie. Niestety wykonawcą jest miasto i tu Radny nie ma już wpływy na to jak sie urzędnicy do jego pism ustosunkują. Niestety nie mamy szczęścia do włodarzy. Oby wybory coś w końcu zmieniły.

REKLAMA

# miszkaniec

02.06.2014 22:33

#mieszkaniec_ napisał(a) 02.06.2014 17:44
Tumasz to szkodnik blokujący ważne inwestycje. Za zablokowanie rozbudowy Światowida będę to powtarzał przy KAŻDEJ okazji. Szkodniki należy zwalczać.

To prawda opóźnił budowę tramwaj i zwężał Światowida, ani ja ani moi znajomi na jego nie zagłosujemy największy szkodnik w dzielnicy, który nie może się wykazać nawet jedną sprawą załatwiona tylko biciem piany. Przy wyborach rozliczymy!

# Niki

02.06.2014 22:41

Nie miałem okazji podziękować osobiście to napiszę tu. Panie Marcie BARDZO dziękuję za zorganizowanie wspaniałego i oryginalnego Pikniku Historycznego w dniu dziecka, moje dzieciaki do tej pory wspominają to wydarzenie! Wspieramy Pana działania, proszę się nie zniechęcać komentarzami i robić swoje jak dotychczas.

 tarantula01

02.06.2014 23:04, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 02.06.2014 23:19

Jak to tramwaj miał być już 2 lama temu? W 2010 r. obiecywano, że będzie w 2011, tj. 3 lata temu! Blokada nastąpiła, bo urzędnicy przygotowali dokumenty niezgodne z obowiązującym prawem, a ja nawet się nie odwoływałem od jakiejkolwiek decyzji. Zresztą skoro miasto jest takie mocne, to czemu dyr. Puchalski stwierdza, ze stary projekt był zły?
Nawet jednej sprawy nie załatwiłem?
Likwidacja kałuż przy Świderskiej.
Wybudowanie przystanków z zatokami na ul. Świderskiej.
Frezowanie ulicy Mehoffera (Strumykowa - tory kolejowe).
Remont chodnika przy ul. Klasyków.
Budowa chodnika przy ul. Mehoffera.
Postawienie biletomatu w Nowodworach przy rondzie Ligi Morskiej i Rzecznej.
Budowa zatoki autobusowej na ul. Aluzyjnej.
Postawienie stojaków na rowery - skrytykowałem pomysł braku Veturilo w dzielnicy przy uruchamianiu roweru miejskiego w mieście i zasugerowałem, że jako rekompensata powinny być postawione stojaki na rowery..
Obniżenie kraężników przy skrzyżowaniu Świderskiej i Porajów.
Likwidacja kałuż na przystanku Bialołęka-Ratusz (na Modlińskiej).
Budowa ul. Dzikiej Kaczki.
Jest tego krocie.
Wkrótce przebudowa oświetlenia na Mehoffera, Klembowskiej (budowa od zera) i Lewandów.
Zmiana organizacji ruchu na wjeździe na most Północny z ul. Myśliborskiej.
Zmiana organizacji ruchu na Modlińskiej (odc. Światowdia - most).
Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Świderskiej i Mehoffera.
Zmiana sygnalizacji na skrzyżowaniu Światowida i Mehoffera.
Jak widać łatwiej idzie mi wdrażanie czegoś we współpracy z miastem (bo tam na decyzje nasi kochani Burmistrzowie nie mają wpływu) niż z dzielnicą kierowaną przez wspaniałego Piotra Jaworskiego.
dodałem
"wiem", jakiej sprawy nie załatwiłem, a którą mi zgłaszałeś. Zakładam, że ją faktycznie zgłaszałeś.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

REKLAMA

 tarantula01

02.06.2014 23:04, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 02.06.2014 23:19

Jak to tramwaj miał być już 2 lama temu? W 2010 r. obiecywano, że będzie w 2011, tj. 3 lata temu! Blokada nastąpiła, bo urzędnicy przygotowali dokumenty niezgodne z obowiązującym prawem, a ja nawet się nie odwoływałem od jakiejkolwiek decyzji. Zresztą skoro miasto jest takie mocne, to czemu dyr. Puchalski stwierdza, ze stary projekt był zły?
Nawet jednej sprawy nie załatwiłem?
Likwidacja kałuż przy Świderskiej.
Wybudowanie przystanków z zatokami na ul. Świderskiej.
Frezowanie ulicy Mehoffera (Strumykowa - tory kolejowe).
Remont chodnika przy ul. Klasyków.
Budowa chodnika przy ul. Mehoffera.
Postawienie biletomatu w Nowodworach przy rondzie Ligi Morskiej i Rzecznej.
Budowa zatoki autobusowej na ul. Aluzyjnej.
Postawienie stojaków na rowery - skrytykowałem pomysł braku Veturilo w dzielnicy przy uruchamianiu roweru miejskiego w mieście i zasugerowałem, że jako rekompensata powinny być postawione stojaki na rowery..
Obniżenie kraężników przy skrzyżowaniu Świderskiej i Porajów.
Likwidacja kałuż na przystanku Bialołęka-Ratusz (na Modlińskiej).
Budowa ul. Dzikiej Kaczki.
Jest tego krocie.
Wkrótce przebudowa oświetlenia na Mehoffera, Klembowskiej (budowa od zera) i Lewandów.
Zmiana organizacji ruchu na wjeździe na most Północny z ul. Myśliborskiej.
Zmiana organizacji ruchu na Modlińskiej (odc. Światowdia - most).
Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Świderskiej i Mehoffera.
Zmiana sygnalizacji na skrzyżowaniu Światowida i Mehoffera.
Jak widać łatwiej idzie mi wdrażanie czegoś we współpracy z miastem (bo tam na decyzje nasi kochani Burmistrzowie nie mają wpływu) niż z dzielnicą kierowaną przez wspaniałego Piotra Jaworskiego.
dodałem
"wiem", jakiej sprawy nie załatwiłem, a którą mi zgłaszałeś. Zakładam, że ją faktycznie zgłaszałeś.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# hajor

02.06.2014 23:51

Co za kity człowieku nie rób durnia z ludzi! Jesteś w opozycji i g. mogłeś z tych rzeczy zrobić jawne kłamstwa i mydlenie oczu ludziom. Wybudowałem drogę... chyba w piaskownicy... Ty je wszystkie blokowałeś kolego i od tego się nie wykręcisz! Na dodatek zwężałeś Światowida kierowcy Ci tego nie zapomną przy wyborach się rozliczymy ludzie nie są głupi

# TamMasz

03.06.2014 00:05

Sława kosztuje.

REKLAMA

# miś

03.06.2014 06:48

Może masz rację - gdyż jak radny z opozycji zgłasza do rządzących jakiś problem to z góry zostanie odrzucony. Natomiast gdy podobną sprawę zgłosiłby radny z obozu rządzącego - sprawa zostałaby załatwiona - to proste

# gość

03.06.2014 07:28

#hajor napisał(a) 02.06.2014 23:51
ludzie nie są głupi
Jednak są i to bardzo.
1.Wybrali władzę dla których ważniejsza jest zmiana nazwy mostu niż zajmowanie się realnymi problemami.
2. Dali się nabrać na obietnice, które nigdy nie będą zrealizowane.
3. Wybrali władze, które ignorują opinie mieszkańców.
4. Nie widzą opóźnień i problemów przy inwestycjach.
5. Wierzą, ze dokonali słusznego wyboru.

# Arya

03.06.2014 09:01

Dziwię się Radnemu Tumaszowi, ze ma jeszcze zapał i chęci robić coś dla ludzi, którzy i tak niczego nie docenią a jeszcze przy okazji oplują. Mentalność prostaczków...

REKLAMA

# Klasyków

03.06.2014 10:04

Do @hajor....
jad z ciebie bije aż na kilometr. G...no wiesz o sprawach zalatwianych przez radnego Tumasza.Ja mieszkam tu od kilku lat i radny zawsze był pomocny i chetny by pisać do miasta w naszej sprawie, a że na niektóre decyzje trzeba bylo dluzej czekac to nie p. W.T. wina. Za chodnik na Klasyków dziękujemy.
Pozdrawiam

# lewandowiak

03.06.2014 10:52

tarantula01 napisał(a) 02.06.2014 23:04

Wkrótce przebudowa oświetlenia na ... Lewandów.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

Mógłby Pan rozwinąć ten temat?

# podróżnik

03.06.2014 11:17

hajor, wejdź sobie na stronę Radnego i kliknij link: zobacz całą korespondencję, a następnie czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj.
Na wypadek, gdybyś nie wiedział jaki adres ma strona radnego, wpisz w gogle radny Tumasz i Ci się wyświetli w wynikach.

# Winnica

03.06.2014 13:42

Jak nie wie, to niech czyta. Zajmie mu to z miesiąc - tyle radny robi dla ludzi, zwykłych ludzi.

# wyborca

04.06.2014 10:07

#miś napisał(a) 03.06.2014 06:48
Może masz rację - gdyż jak radny z opozycji zgłasza do rządzących jakiś problem to z góry zostanie odrzucony. Natomiast gdy podobną sprawę zgłosiłby radny z obozu rządzącego - sprawa zostałaby załatwiona - to proste

Dla tego ośmielam się powiedzieć ze radny Korowaj będzie skuteczniejszy bo jemu nikt nie odmówi jak coś zawnioskuje. Dla naszego osiedla załatwił ulicę Marcina z Wrocimowic, zorganizował spotkanie w ratuszu zaprosił mieszkańców, wytłumaczył, co i jak, była deklaracji i ulic powstała! Czego nie mogli inni zrobić przez długie lata a obiecywali wielokrotnie...

# gość

04.06.2014 10:25

Układy i układziki.

# Mieszkaniec Nowodworów

10.06.2014 21:41

Stokkrotka. My jako kmieszkańcy zgłosiliśmy 5 spraw w 2012 roku.Pan Korowaj spotkał się z Przewodniczącym naszego osiedla i do dnia dzisiajszego nic nie załatwił. Chyba za pół roku wybory - oto lans Pana Radnego Marcina Korowaja.

# IMB

10.06.2014 21:42

Jedyne Stowarzyszenie BEZPARTYJNE Inicjatywa Mieszakńców Białołęki jest w stanie razem z mieszkańcami załatwic sprawy ,,nie do załatwienia'' . We wrześniu tego roku dzięki mieszkancom którzy składali podpisy pod uruchomieniem autobusu do Osiedla Portowa pod wnioskiem Inicjatyway Mieszkańców Białołęki autob 211 będzie przedłużony do Żerania i mieszkańcy oraz dzieciaki po 20 latach starań.Razem zmieńmy Białołękę.

# IMB

10.06.2014 21:56

Jedyne Stowarzyszenie BEZPARTYJNE Inicjatywa Mieszakńców Białołęki jest w stanie razem z mieszkańcami załatwic sprawy ,,nie do załatwienia'' . We wrześniu tego roku dzięki mieszkańcom którzy składali podpisy pod uruchomieniem autobusu do Osiedla Portowa pod wnioskiem Inicjatyway Mieszkańców Białołęki autobus 211 będzie przedłużony do Żerania i mieszkańcy oraz dzieciaki po 20 latach starań będą mieli łatwiej. Razem zmieńmy Białołękę.

# Politolog

10.06.2014 22:15

Inicjatywa Mieszkańców Bialoleki =LPR Reaktywacja struktur

# Henryków 123

12.06.2014 14:31

HURRRRRRA HURRRRRRA!!!!!!!!!!!!
Nareszcieeeeeee!!!!!!!!
511 pojedzie do Młocin. Oby ta opcja pozostała na zawsze. Wnioskuję by zgłosili to Państwo jako inicjatywę zmian na lepsze dla mieszkańców Henrykowa.

# Politolog

12.06.2014 14:50

Przecież IMB to przykrywka Ruchu Narodowego. Basiński to była młodzież Wszechpolska. W IMB aż się roi od byłych LPRowców.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break