REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

chcę zacząć biznes - potrzebuję pomocy ze sprzętem

 rafaknap

16.07.2015 00:16

hej
niedługo rejestruję swoją działalność gospodarczą i zamierzam prowadzić sprzedaż produktów, które sam wytworzę. Chciałem ruszyć od początku przyszłego tygodnia, ale kumpel powiedział mi, że jak tak będę robił, to zamkną mnie prędzej czy później za brak kasy fiskalnej, a ja się nie wypłacę. Szukam więc jakiś sprzedawców - szukałem w swoich okolicach (bo blisko do zakupu i blisko do serwisu, którego odpukać, mam nadzieję będzie najmniej) i znalazłem coś takiego: http://www.warszawa-kasyfiskalne.pl/ - znacie może, albo słyszeliście o tym sklepie? Przez neta nie muszę kupować, bo się tam po prostu przejdę i zobaczę.
wolałbym jednak najpierw uzyskać od Was jakieś rady lub informacje - byłby przydatne :)
dzięki z góry za pomoc!

# liwiusz

05.10.2015 01:57

Przyda się ci znajomość księgowości. Najlepiej ukończyć http://www.szkoly.gowork.pl/oferta-edukacyjna/roczna-szkola-policealna/ksiegowosc. Będziesz mógł sam poprowadzić księgowość i oszczędzisz na wydatkach.

# wika8

24.03.2016 00:07

Jeśli chcesz prowadzić własny biznes, to koniecznie zajrzyj tutaj http://cenabiznesu.pl . Jest tam wiele informacji i porad. Znajdują się tam przede wszystkim artykuły z prawa podatkowego pisane przez specjalistów praktyków. Dostęp do serwisu Cena Biznesu jest całkowicie bezpłatny.

REKLAMA

 amalium

29.03.2016 10:28

Zastanów się czy będziesz potrzebował, żeby jakaś http://www.vizer.pl/ pomogła Ci w wypromowaniu lokalu. Mi strasznie spadła sprzedaż jak przenosiłem lokal ale dobry baner i ulotki pomogły.

# Celyna

02.04.2016 03:38

Jeśli będziesz chciał sprzedawać swoje wyroby, to będziesz potrzebował dla nich odpowiednich opakowań. W firmie http://www.set-box.com.pl/ zaprojektują Ci indywidualne kartoniki a jak będzie potrzeba to i opakowania zbiorcze.

# kania

25.11.2016 10:19

Bardzo ważnym aspektem podczas prowadzenia biznesu jest reklama, w zasadzie jest ona kluczowa i decyduje o tym, czy odniesiemy sukces, czy nie. Moim zdaniem trzeba przeznaczyć część budżetu na promocję. Na pewno reklama internetowa jest ważna, poza tym można korzystać z różnego rodzaju platform np. http://serwersms.pl, która umożliwia wysyłkę powiadomień sms. To dobra opcja, przede wszystkim jeżeli szukamy skutecznego sposobu na komunikację z klientem.

REKLAMA

# Henryk.

10.02.2017 18:53

Rzeczywiście na początku biznesu trzeba mieć pieniądze na reklamę, jak chcemy zaistnieć na rynku. Obecnie promocja w sieci jest bardzo pomocna, nawet jak ma się ograniczone możliwości ze względu na budżet, to można skutecznie zaznaczyć swoją obecność.

 tomi24

15.02.2017 13:07

Jak już firmę masz to i masz w niej komputer i drukarkę. Warto mieć dobry serwis komputerowy który przyjedzie i naprawi sprzęt an miejscu a jak juz będzie musiał zabrać z laptopa do serwisu to da ci sprzęt zastępczy. Taki jest ten http://www.tomi24.pl.

 elfik

18.07.2017 17:07

Jak już będziesz miał sprzęt to polecam pomyśleć o jego zasilaniu. My w firmie korzystamy z energii słonecznej!
http://elve.pl/blog/gdzie-zamontowac-panele-sloneczne/ to super sprawa

REKLAMA

 natanka

21.04.2018 20:59

Na pewno przyda Ci się namiar na firmę która zajmuje się pakowaniem i przepakowywaniem towaru http://perfectmeridian.pl . Współpraca z nimi to sama przyjemność. Sa profesjonalni i solidni.

# Syf reklama

21.04.2018 22:03

Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

# Kamilka75

26.04.2018 16:56

Kasa fiskalna to podstawa, ja szukałam przez sieć i znalazłam odpowiednią firmę, która nawet mi je serwisuje w miejscu prowadzenia dzialalności. W ten sam sposób znalazłam firmę Primesoft http://www.primesoft.pl/ , która prawdopodobnie wprowadzi u mnie elektroniczny obieg dokumentów dla uproszczenia komunikacji. Nie stronię więc od sieci, bo można tam znaleźć wiele ciekawych rozwiązań.

REKLAMA

# anty spam

26.04.2018 19:28

Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ..

# duri90

02.12.2020 16:35

Ok, widzę że już podjąłeś decyzję co do zakupu kasy fiskalnej, więc już Ci żadnej nie będę proponować. Skoro zaczynasz biznes to na pewno nie raz zdarzy Ci się popełnić błąd na kasie fiskalnej. http://mico.pl/baza-wiedzy/ewidencja-pomylek-na-kasie-fiskalnej-co-zrobic-gdy-popelni-sie-blad/ dowiesz się, co zrobić w tej sytuacji.

# ppoż

02.12.2020 17:05

Każda firma posiadająca fizyczną lokalizację, w której obsługuje swoich klientów, powinna zaopatrzyć się w http://www.sklep-przeciwpozarowy.pl , należy o tym pamiętać podczas planowania rozpoczęcia działaności lokalu.

 kar0l

02.12.2020 17:14

Dobrze powiedziane.

# pieczywko

04.12.2020 11:54

Aby biznes był opłacalny należy przede wszystkim zainwestować w wysokiej jakości, profesjonalny sprzęt. Dlatego każdy zakład cukierniczy lub piekarnia, powinny mieć na wyposażeniu takie maszyny http://www.hasborg.pl/oferta.html

# kornelia

08.03.2021 12:51

Pomysł na biznes dla kobiet oferuje https://bodyevolutionconcept.com które oferuje wsparcie w wyborze sprzętu kosmetycznego dla osób, które myślą o założeniu salonu piękności. Taka franczyza to gotowe rozwiązanie, które nie tylko pomoże Ci rozpocząć karierę na własny rachunek, ale przede wszystkim pozwoli stworzyć niezwykłe miejsce, gdzie każda klientka poczuje się wyjątkowa. Wysokiej jakości, skuteczne urządzenia kosmetyczne do odchudzania oraz liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje sprawiają, że twój salon urody stanie się popularny.

 kamashizuoki

25.05.2022 14:01, wpis modyfikowany 5 razy,ostatnio 25.05.2022 14:06

#duri90 napisał(a) 02.12.2020 16:35
Ok, widzę że już podjąłeś decyzję co do zakupu kasy fiskalnej, więc już Ci żadnej nie będę proponować. Skoro zaczynasz biznes to na pewno nie raz zdarzy Ci się popełnić błąd na kasie fiskalnej. http://mico.pl/baza-wiedzy/ewidencja-pomylek-na-kasie-fiskalnej-co-zrobic-gdy-popelni-sie-blad/ dowiesz się, co zrobić w tej sytuacji.
Ostatnio miałem problem z tym, że kasa fiskalna online nie drukowała mi w raporcie miesięcznym całej mojej sprzedaży. Trochę szukałem po internecie ale znalazłem fajny artykuł https://www.ef-tax.pl/blog/poradniki/bledy-na-raportach-miesiecznych , który tłumaczy co należy zrobić w takiej sytuacji.

# betka

30.05.2022 12:55

Jesli myslisz o własnej działalności gospodarczej, to moze przyda ci sie lada recepcyjna. W naszym biurze projektowąła i wykonywała firma: www.ladyrecepcyjne.com.pl Biuro od razu nabrało swojego stylu.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break