REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# nad

01.10.2021 16:55

Handlowcy/sklepy chcą sprzedawać. Klienci chcą kupować. To kiego grzyba popieprzona "solidarność" utrudnia ludziom życie. P.S. Starałem się nie przeklinać, ale trudno.

# robol

02.10.2021 11:43

niech lepiej pis i ta cała ferajna wprowadzi dodatek za prace w niedziele np. minimum 50% stawki minimalnej dla pracujacych na umowy o prace czy zlecenie

 Callas

04.10.2021 08:17

Nie wprowadzą, bo trzeba patolnie nierobów utrzymywać. Ludziom pracującym można tylko zabrać.
______________________
https://www.baszkowski.pl/pl/obszary_praktyki

REKLAMA

# kasicka

07.10.2021 14:17

komunisci zabronili handlu, a sklepy dogadaly sie z poczta komunistow jak oszukac komunistow - panstwo z tektury

# Kej Kej

11.10.2021 16:26

Ja jako konsument chcę mieć możliwość zrobienia zakupów w niedzielę, bo czemu by nie? Niedziela to dzień taki sam jak każdy inny. Pracuję przez 7 dni w tygodniu, w zależności od grafiku. Pracuję po 12,a czasami po 24 godziny. I jeśli kończę pracę w niedzielę o godz 6.00 rano, to chcę zrobić zakupy. Nie będę ich robić przed rozpoczęciem pracy, tj. w piątek (cała sobotę pracuję) na niedzielę, by przetrwać do poniedziałku. Skoro ja pracuję, to pracownicy sklepów także mogą pracować. Taką pracę wybrali. Nie rozumiem po jakiego wała rząd się w to wtrąca. Ach, no tak - przecież jako jednostki społeczeństwa katolickiego musimy całą niedzielę umartwiać się nad słowami zasłyszanymi w kościele, by właściwie przeżyć w sobie słowa wypowiedziane przez pedofili w czarnych łachmanach.

# balon

18.10.2021 00:15

No i dobrze, bo widząc pełno aut na parkingu carrefoura, widać, ze ludzie tego potrzebują. Choć ja przeniosłem zakupy do aplikacji JOKR. Oszczędzam czas, dostawę mam w kilka minut, a ceny takie same jak w innych sklepach. Wręcz tradycyjne zakupy straciły dla mnie sens.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA