REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# bart17

28.10.2021 16:50

Zeby normalnie zyc i handlowac w tym panstwie z dykty, trzeba udawac ze sie jest pocztą. W dodatku , podobno za 3 miesiace maja to zlikwidowac, a juz myslalem ze normalność powoli wraca.

# Politycy to zlodzieje

28.10.2021 20:30

Spokojnie na pewno w przepisach pisanych na kolanie sa kolejne luki.

# Nikt

29.10.2021 08:16

Ciekawe, czy u Niemców też tak kombinują. Może kary są za małe.

REKLAMA

# Gunther

29.10.2021 23:30

#bart17 napisał(a) 28.10.2021 16:50
Zeby normalnie zyc i handlowac w tym panstwie z dykty, trzeba udawac ze sie jest pocztą. W dodatku , podobno za 3 miesiace maja to zlikwidowac, a juz myslalem ze normalność powoli wraca.
Za Odrą już nie państwo z dykty, tam brak handlu w niedziele to już dla ciebie super pomysł bo parku pełne rodzin i tacy uśmiechnięci, ohy i achy?
Typowa mentalność zakompleksionego, u siebie śmieci wyrzucać pod nogi ale w Niemczech papierek podniosę nawet nie swój i wyrzucę do kosza. To samo z szacunkiem do rozwoju relacji rodzinnych, czasu dla dzieci itd.

# sroka

04.11.2021 16:49

nie pamiętam już nawet kiedy robiłam w niedzielę zakupy, jakoś tak przywykłam że raz w tygodniu jadę do m1 i robię większe zakupy na cały tydzień i to wystarczy

# bart17

05.11.2021 16:22

#Gunther napisał(a) 29.10.2021 23:30
Za Odrą już nie państwo z dykty, tam brak handlu w niedziele to już dla ciebie super pomysł bo parku pełne rodzin i tacy uśmiechnięci, ohy i achy?
Typowa mentalność zakompleksionego, u siebie śmieci wyrzucać pod nogi ale w Niemczech papierek podniosę nawet nie swój i wyrzucę do kosza. To samo z szacunkiem do rozwoju relacji rodzinnych, czasu dla dzieci itd.
Gunther, spusc pare- jakos mnie nie jestes w stanie obrazic. W USA i UK i w reszcie cywilizacji nikt takich glupot nie wprowadza, bo tam liczy sie biznes. Przestan dyktowac innym kiedy maja pracowac i gdzie, po prostu.

REKLAMA

# Anita21

10.11.2021 21:01

Nie każdy ma czas żeby robić zakupy w tygodniu, więc dla wielu to wygoda. Ja coraz częściej zamawiam sobie zakupy z dostawą do domu. Wystarczyło zainstalować aplikację Jokr. W 15 minut kurier dostarcza i 7 dni w tygodniu działają. Kod NCA46F to 10 zł rabatu przy pierwszych zakupach za 30 zł, warto wypróbować.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break