REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

c.d. z 13.09. -pan prawy i sprawiedliwy

# zwolennik

22.09.2005 00:20

Niedawno obserwator 2005 ubolewał nad latarniami bezczeszczonymi nielegalnie przez kandydata na posła Stańczyka. po jego plakatach prawie nie ma sladu. A na klatkach na Erazma pojawiły sie samoprzylepne nie do zdarcia wizerunki kandydata na senatora Zawiślaka ( ciekawe z jakiej opcji??? ha). Trzeba widzieć uradowane dozorczynie jak z entuzjazmem biorą sie do pracy, ciekawe czy to wpłynie na ich wybór

# Jurek

22.09.2005 03:38

A ja i tak zagłosuje na Stańczyka.Mierzejewska już była i co?Kaznowski z kolej to już też nie młody człowiek.Trzeba dać szanse młodym.Stańczyk mimo młodego wieku ma już spore doświadczenie i umiejętności.Chyba to własnie na niego oddam mój głoś z najbliższych wyborach.

# Piotr z Dąbrówki W.

22.09.2005 09:28

Szkoda tylko, że tak naprawdę to oddasz głos PIS a dopiero później na Stańczyka. Nie głosujemy - niestety - w tych wyborach na konkrtenych ludzi tylko na partie.
Stańczyk jak będzie miał szczęście to wejdzie, ale patrząc na jego miejsce na liście to wątpie.
Ja wolę wybrac doświadczenie.
Tak wogóle głosowanie na konkretnych ludzi (jednomandatowe okregi wyborcze) to postuluje od dawna PO.

REKLAMA

# karol

22.09.2005 10:02

Stańczyk kandyduje gdzie się da i na co się da .Jego doswiadczenie to chyba dziecko które posiada.A mbicji mu nie brakuje gorzej natomiast z jakimkolwiek sukcesem -no bo jakim ?

# Adam W.

22.09.2005 14:53

Zdecydowanie będę głosował na Stańczyka. Jest młody, zapału mu nie brakuje. Doświadczenie? Myślę że przez parę lat w Urzędzie Dzielnicy zdobył doświadczenie. Mierzejewska sie nie sprawdziła, dopiero pół roku temu przez przypadek dowiedziałem się że mamy posłankę z Białołęki. Myślę że 99% mieszkańców żyje w tej błogiej nieświadomości. Trzeba dać Stańczykowi okazję żeby się wykazał.

 Latowicz

22.09.2005 15:17

Do: Adam W.
To gratuluję orientacji. Biuro pani Poseł Mierzejewskiej przy Świderskiej istnieje i działa od 4 lat, udzielając zresztą gościny również panu Stańczykowi!
Przez ten czas pani Poseł zorganizowała od podstaw struktury partyjne, tworząc największe koło na Mazowszu. Wydawała "PiS-mo Białołeckie", bezpłatny periodyk tworzony przez wolontariuszy na potrzeby organizacji PiS Białołęka. Angażowała się w dziesiątki spraw mieszkańców, wiele z nich pozytywnie załatwiając, jak choćby pamiętną sprawę klubu "Vegas", z którym wcześniej nikt nic nie mógł zrobić.
Na jakiej zaten mówi Pan, że pani Poseł się nie sprawdziła? Skoro nawet nie ma Pan podstawowej wiedzy na temat sytuacji na Białołęce?! A może to jest po prostu czarny PR w wykonaniu któregoś z kandydatów? Wierzę, że nie. Mam nadzieję, że jest to tylko przejaw ignorancji, a nie złej woli.
Z poważaniem,
Krzysztof Latowicz

REKLAMA

# nie mam na kogo glos..

22.09.2005 17:25

Szkoda ze Historyk nie kandyduje.

# białołeczanin

22.09.2005 18:09

Do P.Latowicza:Skąd na Pan takie informacje! To stek bzdur.Komitet białołeckiego PiSu zasadniczo nie zrobił tu nic a Pani Mierzejewska to juz na pewno!
Chociaz starała sie chciała przecież zlikwidowac przystanek na swiderskiej.W obecnej sytuacji to świetny pomysł, może obnizył by liczbe korków a mieszkancy nowodworskiej to niby jak maja do domów dojeżdzać?Gratulacje za kreatywnośc dla p.Poseł i jej komitetu

 Latowicz

22.09.2005 19:26

Do białołeczanina: Informacje pochodzą niewątpliwie z dobrego źródła (mam wtykę w Zarządzie PiS). Nazywanie ich "stekiem bzdur" bez podania żadnego konkretu na przeciwko to chyba - jak to nazwać - nadużycie? Kolejny przejaw złej woli?
No dobra, z tą Świderską to można ewentualnie się pospierać, ale ludzie chcieli jedni tak, a drudzy tak. A mówienie/pisanie, że to jest nic nierobienie, to to chyba jest właśnie coś a la stek
PS. Dzięki za gratulacje :)

REKLAMA

 Latowicz

22.09.2005 19:43

Aha, a jeśli mowa o Nowodworskiej... Czy słyszał Pan o sprawie wypadków na odcinku jednej z dróg dojazdowych do jednego z osiedli? To chyba właśnie pani Mierzejewska zainteresowała się tą sprawą, żeby tam wreszcie progi zbudować. Czy też był to któryś z radnych?
A tak by the way, to chyba właściwie obowiązek radnych powinien być takimi rzeaczami się zajmować. Poseł, jak słyszałem, ma prawo stanowić a interweniować jedynie w bardzo trudnych sprawach obywatelskich. Okazuje się, że sprawa tych progów stała się tak trudna, że mieszkancy szukają pomocy u posła.
A może chodzi o to, że wybory samorządowe są dopiero za chyba jakiś rok, więc teraz się nie opłaca panom "społecznikom" robić progów, bo czekają na lepszy moment? A ile osób wpadnie pod samochód do tej pory, to już mniej ważne okazuje się!
Więc proszę Pana b.: więcej meritum, a mniej nie wiedzieć czym powodowanej złośliwości. Pani Mierzejewska to naprawdę bardzo w porządku osoba, i nie tylko stara się, ale wielu osobom pomogła. Realnie. Na przykład takie stowarzyszenie Konserwatywno-Narodowe KONAR, złozone z naszych oazowców z B., dzięki uprzejmości pani Poseł korzysta bezpłatnie z jej siedziby. I działa b. aktywnie, z tego co się mówi na mieście

# Zwolennik

22.09.2005 21:57

Ja też popieram wybór p. Mierzejewskiej na posła. Natomiast nikt nic nie napisał o Zawislaku, z ulotek człowiek młody na pewno prężny i cytuję "wprost z Tarchomina"

# poplecznik HM

22.09.2005 22:18

No dobra, a co z losem dozorczyń??

REKLAMA

# Zwolennik

22.09.2005 22:34

Nadal są w pracy, dziś większość jego ulotek zeskrobały, jutro się jednej z nich zapytam czy będzie na niego głosowac.

# poplecznik HM

22.09.2005 22:37

he he, na pewno będzie

# Zwolennik

22.09.2005 22:43

Jutro Ci odpowiem

REKLAMA

 Latowicz

22.09.2005 23:46

Hej bialoleczanin! Nie śpij! A propos, a dlaczego Historyk nie kandyduje?
Myślę, że pani Mierzejewska to dobry wybór. Zresztą sam Kaczyński to potwierdza. Bo akurat o osiągnięciach pana Stańczyka to niewiele słyszałem - no oprócz tego, że nieźle o p l a k a t o w u j e (tylko czy zawsze w zgodzie z prawem??).
Natomiast do Senatu wiem, że pp. Romaszewski i Tomaszewska startują z PiS-u. Ale co z dwoma pozostałymi głosami? Jakieś propozycje, ludu Białołęki?

# Marcin

23.09.2005 08:27

Moim zdaniem Stańczyk to najlepszy kandydat z Białołęki. W pełni zgadzam się z Jurkiem że Mierzejewska już była i tak naprawdę nic nie zrobiła. Stańczyk jako przewodniczący rady dzielnicy zrobił sporo i wierzę w to, że w sejmie zrobi jeszcze więcej dobrego. A co do poparcia Kaczyńskiego to udziela on je prawie wszystkim obecnym posłom.
Ja oddaję swój głos na Stańczyka.

 Białołęczanin

23.09.2005 09:03

A ja chętnie zagłosuję na panią Mierzejewską. Stańczyk to żaden kandydat. Jego poplecznicy piszą, że podobno 'najlepszy', ale ani słaowem się nie zająkną na temat jego programu, czy choćby osiągnięć! Czy jedyne osiągnięcie Waszego PT Kandydata, to że wszedł na miejsce Przewodniczącego Rady, kiedy się onno zwolniło?
Czekam na sensowne odpowiedzi, a nie pyste slogany
PS. Co za chory tytuł - pan prawy i sprawiedliwy? Że to niby pan Stańczyk?

REKLAMA

 Białołęczanin

23.09.2005 09:05

puste, chciałem powiedzieć

# mokrzycka

23.09.2005 09:06

pod artykułem Stanczyk, Mierzejewska czy Kaznowski jest głosowanie, wiec sie przekonajmy?

# mokrzycka

23.09.2005 09:08

jak na razie kłotnie pisowców wychodzą na zdrowie kandydatowi platformy

 Białołęczanin

23.09.2005 09:15

I to, droga pani Mokrzycka, było akurat do przewidzenia, niestety! Eh

# Adam W.

23.09.2005 15:09

Do Latowicz: Sprawa "Vegas" została rozwiazana, bo klub przeszkadzał Pani Poseł, a nie z powodu protestów mieszkańców. Za to pomysł z likwidacją przystanku był prawdziwą porażką. Pozdrowienia dla "wtyki" w zarządzie PiS

 Białołęczanin

23.09.2005 15:29

Przepraszam Cię, Adamie, ale sam jestem jednym z mieszkańców, którzy podpisywali się pod licznymi protestami w sprawie Vegas. Więc nie wal, proszę Cię, ściemy. Bo już mnie to, ten styl, zaczyna delikatnie mówiąc, mierzić.
Taki po prostu niesmak pozostanie po tych wyborach. A co ludzie o Pisie będą myśleć po lekturze tego forum na Białołece, to normalnie wolę nie myśleć. Żenada i tyle

# julietta

23.09.2005 15:54

jesli chodzi o poparcie kaczynskiego dla p. mierzejewskiej, to podejrzewam, ze nigdy jej na oczy nie widzial. poza tym nie przeczytalam tutaj nic konkretnego nt. jej dokonan, z wyjatkiem watpliwych inf o pegazie. wiem natomiast, ze pani m. lubi sobie przypisywac cudze sukcesy i akcje :]

# Romeo z Choszczówy

24.09.2005 06:44

gupia jesteś i tyle. szkoda gadać

# STZREŻ SIĘ TYCH MIEJSC

25.09.2005 02:50

JULIETTA, COŚ KRZYWO SIĘ ŚMIEJESZ. tAK OD URODZENIA MASZ CZY TO OD CZĘSTEGO KŁAMANIA?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break