REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Rowerzysta tunelowy

03.03.2022 12:33

Z tych stacji nikt nie korzysta może bo współczesne rowey się nie psują a może bo pompki nie działają a narzędzia zardzewialy

# Henrykos

03.03.2022 12:53

Wobec tego jestem nikim, bo zdarza mi się używać. I nikim jest chłopak, który dwa dni temu naprawiał rower przy stacji na rogu Podleśnej i Gwiaździstej. I dziewczyna, która używała pompki przy pl. Wilsona (Słowackiego). Mów za siebie.

# Leon

03.03.2022 17:02

Żeby dla pedalarzy wszystkie drogi pozwężać, ścieżki porobić a oni i tak będą chodnikiem jeździć. Niedługo na Świętokrzyskiej będę z kijem chodził i w szprychy wkładał jak straż miejska nie pogoni tego bydła. Ścieżki po obu stronach ulucy o te debile po chodniku

REKLAMA

# senso2

03.03.2022 17:21

Kiedyś każdy rowerzysta miał pompkę i własny zestaw kluczy. Dziś potrzebuje "stacji napraw" za pieniądze podatników. Świat się cofa.

# rowerzysta tunelowy

04.03.2022 13:59

#Henrykos napisał(a) 03.03.2022 12:53
Wobec tego jestem nikim, bo zdarza mi się używać. I nikim jest chłopak, który dwa dni temu naprawiał rower przy stacji na rogu Podleśnej i Gwiaździstej. I dziewczyna, która używała pompki przy pl. Wilsona (Słowackiego). Mów za siebie.
Być może masz rację, ale taniej by było zamiast budowy tych "stacji " wydawać za darmo zestawy naprawcze dla biednych których na to nie stać.

# Kachna

05.03.2022 19:42

#Leon napisał(a) 03.03.2022 17:02
Żeby dla pedalarzy wszystkie drogi pozwężać, ścieżki porobić a oni i tak będą chodnikiem jeździć. Niedługo na Świętokrzyskiej będę z kijem chodził i w szprychy wkładał jak straż miejska nie pogoni tego bydła. Ścieżki po obu stronach ulucy o te debile po chodniku
Ty jesteś zdrowo pop ier do lo ny

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA