REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

budują supermarket w Jabłonnie

# koleś

21.01.2003 22:34

Zastanawiam się, czy się cieszyć, czy smucić, że go budują. Z jednej strony powstaną nowe miejsca pracy, a na "duże" zakupy nie trzeba będzie już jeżdzić do Auchan, czy innych sklepów w Warszawie. Z drugiej zastnawiam sie, czy legionowscy kupcy będą potrafili obniżyć ceny na tyle, aby konkurować z kolosem.

# koval

21.01.2003 23:44

Czytałem w Tio, że jedno miejsce pracy w hipermarkecie to 3 zwolnione osoby w lokalnych handlu.
Bezrobotnych ci u nas dostatek i bez marketu.
A jakie będą korki.... o Jezu, nawet nie chcę myśleć

# Norman

24.01.2003 14:49

Ja tam się cieszę, mógłby to być Carrefour

REKLAMA

# ann

26.01.2003 17:33

a ja uważam, że ten super-hiper-market może zamienić poranną drogę mieszkańców Legionowa do pracy w Warszawie w mękę!!! Chyba, że coś wymyślą - może sfinansują nam obwodnicę albo metro ;-)

# verter

24.03.2003 12:32

Koleś wspomniał o nowych miejscach pracy w nowym markecie.
To jeden z hipermarketowych mitów. Naprawdę jest jeszcze
gorzej niż napisał koval - 1 miejsce pracy w hipciu = 8 utraconym miejscom pracy. Inwestorzy o tym wiedzą i milczą, a naiwni
konsumenci są zachwyceni możliwością spacerowania wzdłuż
kilometrów półek z towarami i ich myśl nie wybiega poza to.
Skutki otwarcia hipermarketów okolica odczuje po kilku tygodniach i miesiącach, a kierowcy natychmiast.

# Retox

29.03.2003 11:21

Mi to np. "zwisa" czy legionowska drobnica sklepikarska się utrzyma czy nie. Dla mnie mogłoby jej w ogóle nie być. Często mają ceny wzięte z kosmosu, bo myślą, że to jest droga do utrzymania zysków z malejącej klienteli.
Każdy kto jeździ do stolicy i tak robi tam zakupy, a na sklepiki w Legionowie nie zwraca większej uwagi. Poza tym taki market to nowe miejsca pracy i ową decyzję z zagospodarowaniem jabłonowskich pól uważam za świetną. Ale właśnie nasuwa się tu pytanie - co z obwodnicą ? Bo jak ruszą te wszystkie podlegionowskie wsie - nowy dwór, zegrze czy serock na zakupy do jabłonowskiego marketu to naprawdę zrobi się bardzo ciasno na drogach (głównie w godzinach popołudniowych, bo kto rano robi zakupy w hipermarkecie). I nad tym należy się zastanowić.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break