REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

budują supermarket w Jabłonnie

# koleś

21.01.2003 22:34

Zastanawiam się, czy się cieszyć, czy smucić, że go budują. Z jednej strony powstaną nowe miejsca pracy, a na "duże" zakupy nie trzeba będzie już jeżdzić do Auchan, czy innych sklepów w Warszawie. Z drugiej zastnawiam sie, czy legionowscy kupcy będą potrafili obniżyć ceny na tyle, aby konkurować z kolosem.

# koval

21.01.2003 23:44

Czytałem w Tio, że jedno miejsce pracy w hipermarkecie to 3 zwolnione osoby w lokalnych handlu.
Bezrobotnych ci u nas dostatek i bez marketu.
A jakie będą korki.... o Jezu, nawet nie chcę myśleć

# Norman

24.01.2003 14:49

Ja tam się cieszę, mógłby to być Carrefour

REKLAMA

# ann

26.01.2003 17:33

a ja uważam, że ten super-hiper-market może zamienić poranną drogę mieszkańców Legionowa do pracy w Warszawie w mękę!!! Chyba, że coś wymyślą - może sfinansują nam obwodnicę albo metro ;-)

# verter

24.03.2003 12:32

Koleś wspomniał o nowych miejscach pracy w nowym markecie.
To jeden z hipermarketowych mitów. Naprawdę jest jeszcze
gorzej niż napisał koval - 1 miejsce pracy w hipciu = 8 utraconym miejscom pracy. Inwestorzy o tym wiedzą i milczą, a naiwni
konsumenci są zachwyceni możliwością spacerowania wzdłuż
kilometrów półek z towarami i ich myśl nie wybiega poza to.
Skutki otwarcia hipermarketów okolica odczuje po kilku tygodniach i miesiącach, a kierowcy natychmiast.

# Retox

29.03.2003 11:21

Mi to np. "zwisa" czy legionowska drobnica sklepikarska się utrzyma czy nie. Dla mnie mogłoby jej w ogóle nie być. Często mają ceny wzięte z kosmosu, bo myślą, że to jest droga do utrzymania zysków z malejącej klienteli.
Każdy kto jeździ do stolicy i tak robi tam zakupy, a na sklepiki w Legionowie nie zwraca większej uwagi. Poza tym taki market to nowe miejsca pracy i ową decyzję z zagospodarowaniem jabłonowskich pól uważam za świetną. Ale właśnie nasuwa się tu pytanie - co z obwodnicą ? Bo jak ruszą te wszystkie podlegionowskie wsie - nowy dwór, zegrze czy serock na zakupy do jabłonowskiego marketu to naprawdę zrobi się bardzo ciasno na drogach (głównie w godzinach popołudniowych, bo kto rano robi zakupy w hipermarkecie). I nad tym należy się zastanowić.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA