REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# ahaaaa

06.06.2014 16:25

Wybory? Dlatego autorka-radna zainteresowała się tematem? Czy może sama tam parkuje?

# kobra

06.06.2014 21:53

Czekamy na odpowiedź radnej.

# ciekawy

08.06.2014 06:18

I zaległa cisza.

REKLAMA

# erazm

08.06.2014 07:31

Szanowna Pani radna
rozumiem budowę, konieczność oddania tramwaju przed wyborami (zamiast metra które było w planach)
nie rozumiem tylko dlaczego w niedzielę od 7 rano jestem budzony przez koparki???
czy niedziela przestała być na Białołęce dniem wolnym od pracy i dniem do odpoczynku????

# Ilona Łącka

08.06.2014 14:05

Witam,
Zainteresowałam się tematem, gdyż będąc radną z I okręgu wyborczego zgłosili się do mnie mieszkańcy, którzy mieli parkingi w tym mmiejscu, zaniepokojeni ich likwidacją. Osobiście spotkałam się 1 kwietnia z zarządem RSM Praga (w obecności wiceburmistrza) i razem szuakaliśmy miejsca gdzie można byłoby te parkingi przenieść. Udało się wygospodarować takie miejsce z jak najmniejszą stratą dla mieszkańców :)
Nie mieszkam, ani nie parkuje w tych okolicach :)
Co do tramwaju to niestety czeka nas teraz cieżki czas remontów, ale za to już niedługo będziemy się wszyscy cieszyć ze zmian jakie zachodzą w naszej dzielnicy. Oczywiście zgadzam się z przedmówcą, że hałas w niedzielny poranek nie jest fajny. Postaram się interweniować w tej sprawie, tak aby w następnym tygodniu sytuacja się nie powtórzyła.
Pozdrawiam serdecznie życząc miłej niedzieli,
Ilona Łącka

# Robert

08.06.2014 21:20

O i takie wyjaśnienie w zupełności wystarcza. Pani Ilono, proszę nie zwracać uwagę na "pieniaczy". Pozdrawiam :)

REKLAMA

# Mieszkaniec Nagodziców

12.06.2014 11:17

Brawo, za takie inicjatywy! Tramwaj jest u nas bardzo potrzebny, ale miejsca postojowe również, więc dziękuję za to, że władze pomyślały, żeby dać coś w zamian likwidowanych miejsc.

# Winnica

12.06.2014 13:00

#Ilona Łącka napisał(a) 08.06.2014 14:05
Witam,
Zainteresowałam się tematem, gdyż będąc radną z I okręgu wyborczego zgłosili się do mnie mieszkańcy, którzy mieli parkingi w tym mmiejscu, zaniepokojeni ich likwidacją....
Pozdrawiam serdecznie życząc miłej niedzieli,
Ilona Łącka
Pani radna! Tu na forum zobowiązała się Pani do rozwiązania sprawy mieszkańców ul. Konwaliowej. Od 2 miesięcy przemilcza Pani starannie temat. Prosimy o odpowiedź, co w sprawie!

# Ilona Łącka

13.06.2014 10:47

Witam,
Winnica, proszę mi przypomnieć o jaka sprawę ul Konwaliowej chodziło, bo przeszukałam forum Echa i nie mogłam znaleźć. Jakoś chyba przeoczyłam, przepraszam, ale z chęcią odpowiem.
Pozdrawiam

REKLAMA

# Winnica

13.06.2014 20:58

Słabo pani pamięta. Proszę sprawdzićwątek: Warzelnicza, Myśliborska, Kępa Tarchomińska - trzy podstawówki w najbliższych latach?

# kobra

14.06.2014 18:01

Na razie w Winnicy przygotujcie się na tramwaj. Dzyń,dzyń !!!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy