REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Biblioteka w Legionowie

# Joanna

13.07.2011 18:00

Chciałabym wyrazić swoją opinię na temat artykułu: dla kogo biblioteka w Legionowie. Jak widać już to pytanie stawia coraz więcej osób. Pani dyrektor stwierdza, że godziny otwarcia są na prośbę mieszkańców. Tylko na pewno nikt z mieszkańców nie mówi, że biblioteka powinna być otwarta tylko w godzinach popołudniowych, Można jak w innych miastach pracować albo na dwie zmiany albo też na początku tygodnia rano np. pon, wtorek a później po południu. Dyrektor więc mija się z prawdą twierdząc, że tego zabraniają przepisy prawa pracy. Na forum legionowa był podnoszony problem ludzi starszych dla których wyprawa w południe do miasta jest zdecydowanie za ciężka.
Pan prezydent dla gazety mówi, że zmiana godzin pracy jest możliwa ale nic nie robi w tym kierunku, też wygodnie.
Wydaje mi się że nadużyciem jest stwierdzenie, że panie bibliotekarki chcą pracować w godz 8-16, nie wiem skąd ta informacja, czy autor był i rozmawiał z bibliotekarkami czy to informacja przekazana przez osoby trzecie?

 Weronika

14.07.2011 19:11

Biblioteka w Jabłonnie kwitnie i rozwija się mimo braku ludzi i pewnie znacznie mniejszej ilości funduszy do wykorzystania na własne i czytelników potrzeby. Z Legionowa jeżdżę tam na promocje książek, spotkania z poezją i ciekawymi ludźmi? W Legionowie właśnie dla dorosłych ofertą są głównie wystawy fotografii - doprawdy ludzie interesują się jeszcze czymś więcej. Ja chciałabym wreszcie znaleźć coś cennego dla siebie w bibliotece legionowskiej, która w moim mniemaniu powinna promować przede wszystkim książki, ludzi z nią związanych i promocją czytelnictwa - nie tylko książek o tym jak fotografować. Może warto zmienić proporcje!!!!!!!!!!!

 Weronika

14.07.2011 19:18

Co do godzin otwarcia to moim zdaniem nie są korzystne wystarczy poszukać w Internecie w jakich godzinach otwarte są inne biblioteki. Ja jestem stałą czytelniczką biblioteki na Woli która w pon. i we wtorek obsługuje czytelników od godz. 9.00 do 15.30 a w pozostałe dni od 12.00 do 19.00. Poniedziałki i wtorki są moje - przed rozpoczęciem pracy mogę sobie swobodnie skorzystać z księgozbioru - dla mnie godziny idealne. W Legionowie nie mam takich możliwości a soboty to przepraszam mam tylko dla rodziny.

REKLAMA

# Zitek

19.07.2011 10:15

A ja proszę o przeniesienie Biblioteki z obecnego miejsca, przez tych klientów nie mam gdzie parkować.... Do tego jeszcze uruchomienie podstawówki nr 3 i pseudoparking przy ulicy.... dołożyło do kompletu.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe