REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Bezpieczeństwo maszyn urządzeń

# Magdalena877

06.11.2015 18:50

Możecie polecić jakąś firmę zajmującą się bezpieczeństwem maszyn i urządzeń? Planuję otwarci firmy i potrzebuję kogoś kto się na tym zna. Póki co trafiłam na firmę Armex. Z tego co widziałam na ich stronie zajmują się analizą i oceną ryzyka, audytem maszyn oraz dostosowaniem ich do wymagań minimalnych. Jeśli ktoś z was korzystał kiedyś z usług tej firmy to bardzo proszę o informacje lub polecenie innej firmy. Zależy mi na pełnym profesjonalizmie a z tego co widzę Armex to zapewnia.

# romek3

08.12.2015 22:29

Armex z Raciborza to bardzo dobra firma, bo mają wieloletnie doświadczenia w tej branży. Zatrudnia fachowców. Warto skorzystać z jej usług.

# gosc

25.10.2016 09:18

a romek korzystales czy nie? szukam kogos sprawdzonego kto ma porządne referencje.

REKLAMA

# miramix

25.10.2016 09:33

z takich, które mają bardzo dobrą opinię i sprawdzone referencje na stronie firmowej to sprawdź sobie http://www.astor.com.pl/ Firma z bogatym doświadczeniem i długim stażem na polskim rynku. Mają w swojej ofercie wiele usług, które pomogą ci zautomatyzować produkcję i znacznie zmniejszyć nakłady pracy :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA