REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# PorCol

22.08.2014 11:20

To może oznaczać tylko jedno - zbliżają się wybory i władze Bemowa chcą sobie POprawić POparcie.

# bemowianka

22.08.2014 11:27

Może jestem złośliwa, ale jakoś w ubiegłym roku, ani dwa lata temu nie było wyprawek dla pierwszaków. Czyżby poprzedni uczniowie pochodzili z bogatych rodzin, a teraz są same biedne dzieci? A może to jednak wpływ zbliżających się wyborów samorządowych? Moim zdaniem to typowy populizm przedwyborczy. Tylko dlaczego za nasze, podatników pieniądze? Zdecydowanie dzielnica powinna wspomagać potrzebujących, tylko czy akurat w ten sposób?

# Matka

22.08.2014 11:27

Darmowy podręcznik to POpulizm a teraz jeszcze ta żałosna wyprawka. Niech się lepiej władze RP i Bemowa zastanowią ile kosztuje wejście na basen dla dziecka, np. dwa razy w tygodniu albo ile kosztuje bilet do teatru, bo to są znacznie ważniejsze sprawy do ogarnięcia przez państwo i samorząd, niż linijka, gumka i ołówki. Jesteście śmieszni!

REKLAMA

# Tata

22.08.2014 15:52

Ja się cieszę że nie będę musiał płacić za linijkę i ołówki :)

# tata2

22.08.2014 16:04

Pierwszaki mają wszystko gratis a pozostałe roczniki absolutnie nic. Z czego wynika to wyróżnienie? W dodatku pomysł spóźniony bo w chwili obecnej już ponad 90% pierwszoklasistów zapewne wyprawkę zakupiło. A może dostawca wyprawek musiał zostać naprędce zasilony dzielnicowymi pieniędzmi, ponieważ SIWZ jest zdecydowanie skonstruowany pod dotychczasowych dostawców.

# Emeryt

26.08.2014 12:31

Jeżeli ktoś nawet kupił przybory to i tak z gminy wyprawka się przyda bo może zostać w szkole, pod warunkiem że dziecko ma szafkę i ktoś ze szkoły pomyśli. Przynajmniej trochę lżejszy tornister.

REKLAMA

# Jeziorzec

27.08.2014 07:37

Typowe socjalistyczne podejście. Platforma gubi się od dawna i sama zapomniała, jaki ma program. Swoimi działaniami udowadnia, że jest partią lewicową i populistyczną, a to świadczy niestety o tym, że nie chodzi o interes państwa i jego obywateli, lecz zachowanie stołków. Smutne. Ja już na PO nie zagłosuję

# storczyk

23.08.2021 17:06

No i piękna inicjatywa, nic, tylko się z tego cieszyć. Ja wam jednak powiem, że dla mnie to właściwie jeszcze nie wyposażenie szkolne jest potrzebne, a ta pierwsza wyprawka. No i może jeszcze do tego https://colibro.eu/pol_m_Torby-161.html . Co powiecie na zakupy w Colibro? Czy to będzie sensowny wybór? Jak uważacie?
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA