REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# pZz

14.01.2023 11:44

Ja bym jeszcze do tych autobusow wliczyl ich rentownosc. Niszcza one drogi bardziej niz osobowki, bo wystarczy spojrzec na bus pasy. Dziurawe jak ser szwajcarski. Podniesc ceny, urentownic, a okaze sie, ze w srodku siedza trzy osoby na krzyz.

# Kornel

14.01.2023 11:52

#pZz napisał(a) 14.01.2023 11:44
Ja bym jeszcze do tych autobusow wliczyl ich rentownosc. Niszcza one drogi bardziej niz osobowki, bo wystarczy spojrzec na bus pasy. Dziurawe jak ser szwajcarski. Podniesc ceny, urentownic, a okaze sie, ze w srodku siedza trzy osoby na krzyz.

Też jestem za tym, żeby wpływy z biletów pokrywały znacznie większy % budżetu ZTM, bo dziś mamy do czynienia z całkowitą fikcją ekonomiczną

# Qrvinek

15.01.2023 14:06

Jeden przejazd wozu bojowego straży pożarnej niszczy nawierzchnię jezdni 276183 razy bardziej niż przejazd dwóch taczek - na jednej z nich strażak przewoziłby małą motopompę, na drugiej węże do niej. Wniosek? - Straż pożarną należy pozbawić wszystkich ciężkich pojazdów. Taka to logika korwinistów udających że chcą wygrać wybory...

REKLAMA

# Panjan

16.01.2023 07:01

Nie wiem dlaczego autor artykułu mówi, że to "prywatna opinia". Takie są naukowe wyliczenia. Oto źródło:
https://pbc. gda.pl/Content/50418/ phd_ry%C5%9B_dawid.pdf

# Solo

16.01.2023 09:12

#pZz napisał(a) 14.01.2023 11:44
Ja bym jeszcze do tych autobusow wliczyl ich rentownosc. Niszcza one drogi bardziej niz osobowki, bo wystarczy spojrzec na bus pasy. Dziurawe jak ser szwajcarski. Podniesc ceny, urentownic, a okaze sie, ze w srodku siedza trzy osoby na krzyz.
To możę urelijmy także podróże autem - budowa dróg tylko z kasy kierowców, realne stawki na SKP, adekwatne mandaty do przewinienia etc.

# Stop zielonym marksistom

16.01.2023 20:41

Przeciez kierowcy placa za budowe drog w podatku paliwowym. Czego nie rozumiecie barany wychowane na Google. Kto pisze artykuly na tym portalu? Jakis kolejny wyznawca marksistowskiej ideologii ze pogoda nas zabije jak nie przesiadziemy sie do autobusow? To zorganizujcie najiperw sprawna komunikacje...

REKLAMA

# erase

17.01.2023 07:39

#Stop zielonym marksistom napisał(a) 16.01.2023 20:41
Przeciez kierowcy placa za budowe drog w podatku paliwowym. Czego nie rozumiecie barany wychowane na Google. Kto pisze artykuly na tym portalu? Jakis kolejny wyznawca marksistowskiej ideologii ze pogoda nas zabije jak nie przesiadziemy sie do autobusow? To zorganizujcie najiperw sprawna komunikacje...

To że autobusy niszczą nawierzchnię nie jest żadnym argumentem. Pociągi niszczą podkłady kolejowe, a samoloty pasy startowe. Zlikwidować?

# nnn

17.01.2023 13:55

Z torów kolejowych korzystają tylko pociągi, z pasów startowych tylko samoloty. Z dróg korzystają także inni użytkownicy. Nikt nie mówi o likwidacji, bo autobusy mają także zalety niedostępne dla transportu indywidualnego, ale żadna fala śmiechu nie ukryje prawdy o niszczeniu nawierzchni.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy