REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

Auto używane leasing

# karkus

25.09.2018 09:37

No właśnie - możecie polecić jakichś sprzedawców? Interesuje mnie oferta https://www.master1.pl/ między innymi, bo mają opcję sprawdzenia historii pojazdu. W każdym razie jeszcze nie jestem na 100% zdecydowany, więc opinie i porady byłyby mile widziane. To będzie mój 1szy leasing, więc nie orientuje się co byłoby naprawdę korzystne.

# MaciekMaciek

25.09.2018 14:09

Ja mam auto w leasingu z Master1.pl i mogę Ci ich polecić. Ja w ubiegłym roku wziąłem u nich 3-letnią Insignię w kombi i jestem bardzo zadowolony. Załatwiałem wszystko w ich punkcie sprzedaży w Klaudynie. Sprzedawca bardzo konkretny i pomocny. Wszystko wyjaśnił na spokojnie, bo to był mój pierwszy leasing, więc miałem naprawdę dużo pytań. Samochód jak narazie też sprawuje się bez zarzutu, więc złego słowa nie mogę powiedzieć.

# dziewczyna

16.07.2019 13:27

Szczerze nie szłabym w leasing używanego samochodu, skoro nowe nie są już wcale drogie. Oczywiście są lepsze marki, takie jak BMW i za nie zapłacimy więcej, ale za to jaki prestiż otrzymujemy. Ja właśnie przeglądam w sieci ofertę salonu BMW Bawaria Motors i jestem zachwycona. A jeszcze seria 1 jest w fajnej promocji.

REKLAMA

# wercki

22.07.2019 13:01

#dziewczyna napisał(a) 16.07.2019 13:27
Szczerze nie szłabym w leasing używanego samochodu, skoro nowe nie są już wcale drogie. Oczywiście są lepsze marki, takie jak BMW i za nie zapłacimy więcej, ale za to jaki prestiż otrzymujemy. Ja właśnie przeglądam w sieci ofertę salonu BMW Bawaria Motors i jestem zachwycona. A jeszcze seria 1 jest w fajnej promocji.
jesteś jeszcze przed ? czy już po szczytowaniu !!!!!! matole
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break