REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

Auto używane leasing

# karkus

25.09.2018 09:37

No właśnie - możecie polecić jakichś sprzedawców? Interesuje mnie oferta https://www.master1.pl/ między innymi, bo mają opcję sprawdzenia historii pojazdu. W każdym razie jeszcze nie jestem na 100% zdecydowany, więc opinie i porady byłyby mile widziane. To będzie mój 1szy leasing, więc nie orientuje się co byłoby naprawdę korzystne.

# MaciekMaciek

25.09.2018 14:09

Ja mam auto w leasingu z Master1.pl i mogę Ci ich polecić. Ja w ubiegłym roku wziąłem u nich 3-letnią Insignię w kombi i jestem bardzo zadowolony. Załatwiałem wszystko w ich punkcie sprzedaży w Klaudynie. Sprzedawca bardzo konkretny i pomocny. Wszystko wyjaśnił na spokojnie, bo to był mój pierwszy leasing, więc miałem naprawdę dużo pytań. Samochód jak narazie też sprawuje się bez zarzutu, więc złego słowa nie mogę powiedzieć.

# dziewczyna

16.07.2019 13:27

Szczerze nie szłabym w leasing używanego samochodu, skoro nowe nie są już wcale drogie. Oczywiście są lepsze marki, takie jak BMW i za nie zapłacimy więcej, ale za to jaki prestiż otrzymujemy. Ja właśnie przeglądam w sieci ofertę salonu BMW Bawaria Motors i jestem zachwycona. A jeszcze seria 1 jest w fajnej promocji.

REKLAMA

# wercki

22.07.2019 13:01

#dziewczyna napisał(a) 16.07.2019 13:27
Szczerze nie szłabym w leasing używanego samochodu, skoro nowe nie są już wcale drogie. Oczywiście są lepsze marki, takie jak BMW i za nie zapłacimy więcej, ale za to jaki prestiż otrzymujemy. Ja właśnie przeglądam w sieci ofertę salonu BMW Bawaria Motors i jestem zachwycona. A jeszcze seria 1 jest w fajnej promocji.
jesteś jeszcze przed ? czy już po szczytowaniu !!!!!! matole
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe