REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

aplikacja zakupowa

# ankaaa

16.10.2021 18:59

Znacie dobrą aplikację gdzie można szybko i tanio zrobić zakupy?

# franio

17.10.2021 21:22

To tu zdecydowanie polecam aplikację Jokr z której dopiero zaczynam korzystać ale ta już zrobiła ogromne wrażenie. Dostawa zakupów nie dość ze darmowa to trwa kwadrans, a do tego nie raz zaskoczą fajną promocją.

# sroka

05.11.2021 10:38

nie korzystam póki co z żadnych aplikacji, wolę jechać do m1 na zakupy póki jeszcze można normalnie chodzić do sklepów

REKLAMA

 marcinui

01.12.2021 16:23

Ja z kolei polecam artykuł o tym, dlaczego robimy https://thestory.is/pl/journal/dlaczego-robimy-zakupy-przez-internet/

# Mańka

19.12.2021 19:29

Jak się pracuje od rana do późnego popołudnia to czasem to już się nawet nie chce jechać na zakupy. Dlatego jeśli można zrobić je online, to ja bardzo chętnie. Też zainstalowałam Jokra i często korzystam. Ciągle jakieś promocje mają, do dzisiaj można jeszcze taniej o 20% kupić różne słodycze czy kawę. Kod JOKR01 trzeba wpisać. Ja zapasy na święta zrobiłam.

 taurgq

21.12.2021 01:53

Żadnych takich aplikacji nie znam ponieważ korzystam jedynie z pojedynczych stron internetowych. Takich jak np. https://esterydy.pl gdzie zamawiam wysokiej jakości sterydy.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA